ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:41

Lady Gaga dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri

Lady Gaga dhe Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin e tyre të ri
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas. ...
Telegraf | 22-May-2020 20:50
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas. ...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...
TetovaSot | 22-May-2020 23:35
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...

Lady Gaga flet rreth këngës së re: Ishte metaforë kur e ‘mërzisja’ veten me alkool
Bashkëpunimi i radhës i Lady Gaga me Ariana Grande është si një metaforë kur ajo dikur e ‘mërziste’ veten me alkoolin, shkruan DailyMail, transmeton . Diva e popit foli për frymëzimin për këngën e saj “Rain On Me” gjatë ...
Lajminet | 22-May-2020 23:03
Bashkëpunimi i radhës i Lady Gaga me Ariana Grande është si një metaforë kur ajo dikur e ‘mërziste’ veten me alkoolin, shkruan DailyMail, transmeton . Diva e popit foli për frymëzimin për këngën e saj “Rain On Me” gjatë ...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”
Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan Daily Mail. Duke ...
Ina-Online | 22-May-2020 22:56
Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan Daily Mail. Duke ...

Publikohet bashkëpunimi mes Ariana Grande dhe Lady Gaga
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin më të ri muzikor, bashkëpunimin e parë mes tyre. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të ...
Lapsi | 22-May-2020 18:40
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin më të ri muzikor, bashkëpunimin e parë mes tyre. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të ...

Publikohet bashkëpunimi Lady Gaga – Ariana Grande
Më në fund është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur “Rain on me”. Lady Gaga dhe Ariana Grande për herë të parë janë bërë bashkë në këngë, transmeton portali . Fatkeqësisht, ani pse kënga është shoqëruar me klip në ...
Arbresh | 22-May-2020 20:50
Më në fund është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur “Rain on me”. Lady Gaga dhe Ariana Grande për herë të parë janë bërë bashkë në këngë, transmeton portali . Fatkeqësisht, ani pse kënga është shoqëruar me klip në ...

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”
Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan Daily Mail. Duke ...
Telegrafi | 22-May-2020 17:30
Këngëtaret e njohura, Lady Gaga dhe Ariana Grande, kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur. Ky projekt sipas Gagas është një metaforë sesi ajo po përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan Daily Mail. Duke ...

Djali i Pablo Escobar i shkruan Don Phenom
Reperi shqiptar Don Phenom ka marrë një koment vërtet të bujshëm për këngën e tij më të re që ia ka kushtuar bosit të drogës në Kolumbi, Pablo Escobar. Phenom ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën e titulluar ...
Lapsi | 22-May-2020 15:00
Reperi shqiptar Don Phenom ka marrë një koment vërtet të bujshëm për këngën e tij më të re që ia ka kushtuar bosit të drogës në Kolumbi, Pablo Escobar. Phenom ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën e titulluar ...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...
Zeri | 22-May-2020 17:35
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...
Arbresh | 22-May-2020 13:32
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...
Indeks Online | 22-May-2020 12:43
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...

Fqinjët të zemëruar me David Beckhamin, parkoi veturën keq dy herë brenda dy javëve
Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar. Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records” shkruan Indeksonline, përcjell ...
GazetaBlic | 22-May-2020 12:29
Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar. Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records” shkruan Indeksonline, përcjell ...

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...
Gazeta Express | 22-May-2020 11:38
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe ...

“Modela”, lansohet kënga e re e Ardian Bujupi
Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar. Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records”. Muzikën e ka bërë Hoba, ...
Arbresh | 22-May-2020 11:10
Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar. Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records”. Muzikën e ka bërë Hoba, ...

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor, vetëm për 4 orë dyshja kanë arritur klikime marramendëse
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan . Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana ...
Lajminet | 22-May-2020 10:50
Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan . Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana ...

“Modela”, lansohet kënga e re e Ardian Bujupi
Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar. Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records”. Muzikën e ka bërë Hoba, ...
Indeks Online | 22-May-2020 10:14
Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar. Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records”. Muzikën e ka bërë Hoba, ...

Ardian Bujupi publikon këngën e re “Modela”
Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e këngës së tij më të re. Kështu, në orët e para të së premtes, ai vendosi që për fansat të sjell këngën e re të tij, e cila titullohet ...
Telegrafi | 22-May-2020 08:56
Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e këngës së tij më të re. Kështu, në orët e para të së premtes, ai vendosi që për fansat të sjell këngën e re të tij, e cila titullohet ...

Ardian Bujupi publikon këngën e re ‘Modela’
Ardian Bujupi vjen me një projekt të ri. Ardian Bujupi ka disa muaj që po paralajmëron këngën e re, gjatë orëve të para të së premtes ai lansoi projektin e shumëpritur. Kënga e titulluar ‘Modela’ është shoqëruar edhe me ...
Zeri | 22-May-2020 08:21
Ardian Bujupi vjen me një projekt të ri. Ardian Bujupi ka disa muaj që po paralajmëron këngën e re, gjatë orëve të para të së premtes ai lansoi projektin e shumëpritur. Kënga e titulluar ‘Modela’ është shoqëruar edhe me ...

Ardian Bujupi publikon këngën ‘Modela’
Ardian Bujupi ka disa muaj që po paralajmëron këngën e re, gjatë orëve të para të së premtes ai lansoi projektin e shumëpritur, shkruan . Kënga e titulluar ‘Modela’ është shoqëruar edhe me vidoklip nga këngëtari i cili ...
Lajminet | 22-May-2020 08:18
Ardian Bujupi ka disa muaj që po paralajmëron këngën e re, gjatë orëve të para të së premtes ai lansoi projektin e shumëpritur, shkruan . Kënga e titulluar ‘Modela’ është shoqëruar edhe me vidoklip nga këngëtari i cili ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved