ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:33

LUSHAJ: Po të mos ishin shqiptarët dhe nevoja e iftareve, epidemia do të merrte fund moti!

LUSHAJ: Po të mos ishin shqiptarët dhe nevoja e iftareve, epidemia do të merrte fund moti!
Nuk jam i sigurt nese ne kushte epidemie, Kushtetuta e Maqedonise parasheh delegimin e autoritetit shteteror, ministrit te Shendetesise dhe nje komisioni te parakohshem mjekesh. Nga Shkëlzen Lushaj, gazetar Keta kane ...
Medial | 22-May-2020 20:44
Nuk jam i sigurt nese ne kushte epidemie, Kushtetuta e Maqedonise parasheh delegimin e autoritetit shteteror, ministrit te Shendetesise dhe nje komisioni te parakohshem mjekesh. Nga Shkëlzen Lushaj, gazetar Keta kane ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved