ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 15:31

Kjo video është parë mbi 1 miliard herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy vite më parë dhe tani ka marrë rreth 7.5 m

Kjo video është parë mbi 1 miliard herë: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy vite më parë dhe tani ka marrë rreth 7.5 m
Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy vite më parë dhe tani ka marrë rreth 7.5 milion shikime vetëm në kanalin në youtube“People’s Daily, ...
Kosova Sot | 22-May-2020 22:51
Ky është një hero i vogël. Kjo video ishte përhapur gjerësisht në mediat sociale kineze në ditën e publikimit, rreth dy vite më parë dhe tani ka marrë rreth 7.5 milion shikime vetëm në kanalin në youtube“People’s Daily, ...

Futi dredhëzën në ujë të kripur, gruaja zbulon krimba në sipërfaqen e saj! (VIDEO)
Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta, ku njerëzit provojnë metodën e pastrimit të ...
TetovaSot | 21-May-2020 18:33
Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta, ku njerëzit provojnë metodën e pastrimit të ...

Futi dredhëzën në ujë të kripur, gruaja zbulon krimba në sipërfaqen e saj! Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta,
Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta, ku njerëzit provojnë metodën e pastrimit të ...
Kosova Sot | 21-May-2020 13:11
Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta, ku njerëzit provojnë metodën e pastrimit të ...

Futi dredhëzën në ujë të kripur, gruaja zbulon krimba në sipërfaqen e saj!
Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta, ku njerëzit provojnë metodën e pastrimit të ...
Gazeta Express | 21-May-2020 12:59
Një video tmerruese tregon momentin kur një grua vendosi luleshtrydhet e saj në ujë të kripur, për të nxjerrë në sipërfaqe një krimb. Kjo është një nga ato videot e shumta, ku njerëzit provojnë metodën e pastrimit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved