ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/06/2020 04:34

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thërret sot protestë në Tiranë

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thërret sot protestë në Tiranë
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ka thirru një tjetër protestë pasditen e sotme në kryeqytet.
Top Channel | 22-May-2020 17:50
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ka thirru një tjetër protestë pasditen e sotme në kryeqytet.

Në Durrës nis firmosja e peticionit për rindërtimin e Teatrit
Sikundër ishte paralajmëruar, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka filluar me shpërndarjen e peticioneve në qytete për rindërtimin e godinës së Teatrit. Në Durrës janë mbledhur dhjetëra qytetarë që i janë bashkuar nismës ...
VizionPlus | 22-May-2020 17:59
Sikundër ishte paralajmëruar, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka filluar me shpërndarjen e peticioneve në qytete për rindërtimin e godinës së Teatrit. Në Durrës janë mbledhur dhjetëra qytetarë që i janë bashkuar nismës ...

Aleanca për Teatrin dhe PD protestë në Durrës: Do protestojmë sot edhe te pedonalja
Mbrëmjen e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar një tubim në orën 19:30 te hyrja e pedonales që më parë të çonte te godina e Teatrit Kombëtar. “ Vepra u krye dhe sot kanë filluar të mbulojnë skenën e ...
GazetaTema | 22-May-2020 17:32
Mbrëmjen e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar një tubim në orën 19:30 te hyrja e pedonales që më parë të çonte te godina e Teatrit Kombëtar. “ Vepra u krye dhe sot kanë filluar të mbulojnë skenën e ...

“Nuk do lejojmë të fillojnë punimet”, thirret protesta e radhës te teatri
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka thirrur sot një tjetër protestë në orën 19:30. Në një njoftim në Facebook ata shkruajnë se trualli i teatrit po rrethohet për të nisur punimet për ndërtimin e godinës së re. ...
Telegraf | 22-May-2020 17:47
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka thirrur sot një tjetër protestë në orën 19:30. Në një njoftim në Facebook ata shkruajnë se trualli i teatrit po rrethohet për të nisur punimet për ndërtimin e godinës së re. ...

Aleanca për Teatrin paralajmëron sërish protestë sot: S’do lejojmë të fillojnë punimet
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar zhvillimin e një proteste këtë të premte në orën 19:30. Këtë e ka bërë të ditur vetë Aleanca përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Facebook-ut. AMT pohoi se prona e ...
VizionPlus | 22-May-2020 17:28
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar zhvillimin e një proteste këtë të premte në orën 19:30. Këtë e ka bërë të ditur vetë Aleanca përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Facebook-ut. AMT pohoi se prona e ...

Protestë për teatrin te SPAK/ Aleanca kërkon hetime për shembjen e ndërtesës
Vatra e protestës vijuese te Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit u zhvendos para godinës se Prokurorise se Posacme SPAK.
Top Channel | 21-May-2020 15:18
Vatra e protestës vijuese te Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit u zhvendos para godinës se Prokurorise se Posacme SPAK.

“Jetojmë për liri”, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit sërish në protestë: Duam drejtësi!
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar një protestë tjetër mbrëmjen e sotme në orën 19:30, pranë hyrjes së pedonales. Me një shënim në faqen e saj zyrtare në “Facebook”, AMT-ja pretendon se sot do të rrethohet ...
Portalb | 22-May-2020 18:26
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar një protestë tjetër mbrëmjen e sotme në orën 19:30, pranë hyrjes së pedonales. Me një shënim në faqen e saj zyrtare në “Facebook”, AMT-ja pretendon se sot do të rrethohet ...

Firmos peticionin/ AMT tubim në Durrës: ‘Ta ndërtojmë Teatrin ku ishte, siç ishte’
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të mbajë këtë pasdite një tubim të ngjashëm me atë të Tiranës, këtë herë në Durrës. Protesta do të mbahet në orën 17.00 përpara Pallatit të Kulturës, ku do të firmoset peticioni për ...
Telegraf | 22-May-2020 17:10
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të mbajë këtë pasdite një tubim të ngjashëm me atë të Tiranës, këtë herë në Durrës. Protesta do të mbahet në orën 17.00 përpara Pallatit të Kulturës, ku do të firmoset peticioni për ...

Aleanca për Teatrin thërret protestë në minutën e fundit
Aleanca për Teatrin ka thirrur sërish protestë pasditen e sotme në orën 19:30 tek sheshi para pedonales në Tiranë. Vendimi është marrë në momente të fundit, për arsye se punonjësit kanë filluar rrethimin e zonës dhe ...
Telegraf | 22-May-2020 16:59
Aleanca për Teatrin ka thirrur sërish protestë pasditen e sotme në orën 19:30 tek sheshi para pedonales në Tiranë. Vendimi është marrë në momente të fundit, për arsye se punonjësit kanë filluar rrethimin e zonës dhe ...

Rikthehet protesta tek Teatri/ Sot në 19:30: Nuk do lejojmë fillimin e ndërtimeve
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. Ajo e konsideron këtë si një mbulim të ...
AlMaKos | 22-May-2020 17:44
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. Ajo e konsideron këtë si një mbulim të ...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit njofton protestë URGJENTE sot në Tiranë
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të zhvillojë fillimisht një sot një tubim sensibilizues për situatën e krijuar pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Fillimisht Aleanca ka ftuar qytetarët e Durrësit të firmosin peticionin ...
Lapsi | 22-May-2020 17:21
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të zhvillojë fillimisht një sot një tubim sensibilizues për situatën e krijuar pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Fillimisht Aleanca ka ftuar qytetarët e Durrësit të firmosin peticionin ...

“Po rrethohet prona e teatrit”, Aleanca thërret protestë sot në mbrëmje
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thirri një tjetër protestë sot në 19:30. Sipas tyre bashkia po rrethon zonen e tetarit dhe do fillojnë punimet. Aleanca njofton se po bëhet një mbulim i skenës së krimit. NJOFTIMI NGA ...
Gazeta Express | 22-May-2020 17:35
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thirri një tjetër protestë sot në 19:30. Sipas tyre bashkia po rrethon zonen e tetarit dhe do fillojnë punimet. Aleanca njofton se po bëhet një mbulim i skenës së krimit. NJOFTIMI NGA ...

Aleanca për mbrojtjen e Teatrit njofton sërish protestë në Tiranë
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit njofton një tjetër protestë sot në 19:30 në Tiranë. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në Facebook të Aleancës, thuhet se po rrethohet prona e teatrit dhe do të fillojnë punimet. Fillimisht ...
Politiko | 22-May-2020 17:24
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit njofton një tjetër protestë sot në 19:30 në Tiranë. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në Facebook të Aleancës, thuhet se po rrethohet prona e teatrit dhe do të fillojnë punimet. Fillimisht ...

Protestë edhe në Durrës kundër shembjes së Teatrit Kombëtar
Një tjetër protestë paralele po mbahet në këto momente në mbështetje të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Protesta po mbahet përballë Pallatit të Kulturës në Durrës, ku dhjetra të rinj kundërshtojnë atë që ndodhi me ...
Telegraf | 20-May-2020 17:58
Një tjetër protestë paralele po mbahet në këto momente në mbështetje të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Protesta po mbahet përballë Pallatit të Kulturës në Durrës, ku dhjetra të rinj kundërshtojnë atë që ndodhi me ...

Aleanca dhe opozita sërish në shesh, peticion: Teatrin e duam aty ku ishte dhe siç ishte
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së Brendshme. ...
Ina-Online | 20-May-2020 18:28
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së Brendshme. ...

Po zhvillohet protesta pas shembjes së Teatrit Kombëtar (live)
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së Brendshme. ...
Illyriapress | 20-May-2020 18:27
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së Brendshme. ...

Aleanca për Teatrin dhe opozita mbajnë protestën e radhës në Tiranë
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit në Tiranë po zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së ...
Shprehja | 20-May-2020 18:18
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit në Tiranë po zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së ...

Aleanca dhe opozita sërish në shesh, peticion: Teatrin e duam aty ku ishte dhe siç ishte
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së Brendshme. ...
Portalb | 20-May-2020 18:12
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së Brendshme. ...

Aleanca për Teatrin dhe opozita mbajnë protestën e radhës në Tiranë
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit në Tiranë po zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së ...
Alsat-M | 20-May-2020 18:10
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit në Tiranë po zhvillon sot me mbështetjen edhe të opozitë së bashkuar, protestën e dytë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Njësoj si të hënën, protesta zhvillohet përpara Ministrisë së ...

Protesta e tretë për shembjen e Teatrit/ Mblidhen në bulevard qytetarët
Këtë të mërkurë zhvillohet protesta e tretë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” janë mbledhur artistë, aktivistë të shoqërisë civile dhe qytetarë. Një nga kerkesat e protestuesve ...
VizionPlus | 20-May-2020 17:43
Këtë të mërkurë zhvillohet protesta e tretë që pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” janë mbledhur artistë, aktivistë të shoqërisë civile dhe qytetarë. Një nga kerkesat e protestuesve ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved