ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 05:51

Hashimi si ëndërr e Gjykatës Kushtetuese!

Hashimi si ëndërr e Gjykatës Kushtetuese!
Kimete Berisha Gjykata Kushtetuese tepër sensitive, ka vendosur të ‘tutët’ , e ‘analistët’ po na përgjërojnë të kemi kujdes nga kjo ‘viktimë’ e dhimbshme dhe t’ia respektojmë të ‘drejtat e njeriut’ se s’ka kuptim. Kjo ...
Ina-Online | 22-May-2020 17:57
Kimete Berisha Gjykata Kushtetuese tepër sensitive, ka vendosur të ‘tutët’ , e ‘analistët’ po na përgjërojnë të kemi kujdes nga kjo ‘viktimë’ e dhimbshme dhe t’ia respektojmë të ‘drejtat e njeriut’ se s’ka kuptim. Kjo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved