ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 03:55

Gjykatat e mbyllura/ Avokatët këmbëngulin për hapjen e drejtësisë

Gjykatat e mbyllura/ Avokatët këmbëngulin për hapjen e drejtësisë
Avokatët vazhdojnë të këmbëngulin hapjen e dyerve të drejtësisë që u mbyllën në muajin mars për shkak të CoVid-19. Zërit të një grupi avokatësh që paralajmërojnë protestë ju bashkua edhe shoqata e avokatëve penalistë.
Top Channel | 22-May-2020 22:11
Avokatët vazhdojnë të këmbëngulin hapjen e dyerve të drejtësisë që u mbyllën në muajin mars për shkak të CoVid-19. Zërit të një grupi avokatësh që paralajmërojnë protestë ju bashkua edhe shoqata e avokatëve penalistë.

KLGJ mban të mbyllura gjykatat, ende në fuqi vendimi i marrë në pikun e pandemisë
Institucione e biznese në mbarë vendin janë hapur, por gjykatat penale dhe administrative të të gjitha shkallëve, vazhdojnë të jenë të mbyllura. Ky paradoks është pasojë e mbajtjes në fuqi të një vendimi të marrë nga ...
Gazeta Dita | 21-May-2020 18:11
Institucione e biznese në mbarë vendin janë hapur, por gjykatat penale dhe administrative të të gjitha shkallëve, vazhdojnë të jenë të mbyllura. Ky paradoks është pasojë e mbajtjes në fuqi të një vendimi të marrë nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved