ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 04:59

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Sigma Doors Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në ...
TetovaSot | 22-May-2020 22:20
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Sigma Doors Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në ...

?Mali i Zi, 14 vjet nga shpallja e pavarësisë
Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi.
Top Channel | 21-May-2020 09:27
Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi.

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Tivar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në Serbi, të ...
Ina-Online | 22-May-2020 22:18
Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Tivar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në Serbi, të ...

Emina uron pavarësinë e Malit të Zi me një foto nga plazhi i Ulqinit
Emina Çunmulaj kohë pas kohe ndan me ndjekësit fotografi nga përditshmëria e saj, shkruan . Modelja, përmes imazhit të fundit të realizuar në Ulqin, uroi Malin e Zi me rastin e ditës së pavarësisë. “Urime Pavarësinë ...
Lajminet | 22-May-2020 20:53
Emina Çunmulaj kohë pas kohe ndan me ndjekësit fotografi nga përditshmëria e saj, shkruan . Modelja, përmes imazhit të fundit të realizuar në Ulqin, uroi Malin e Zi me rastin e ditës së pavarësisë. “Urime Pavarësinë ...

Referendumi për pavarësinë/ Shënohen sot 14 vite nga ndarja e Malit të Zi nga Serbia
Ishte pikërisht 21 maj i vitit 2006, kur qytetarët e Malit të ZI përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Ky referendum doli në rezultatin pro ndarjes e 55% të votuesve. Po ashtu në këtë referendum ...
Standard | 22-May-2020 00:34
Ishte pikërisht 21 maj i vitit 2006, kur qytetarët e Malit të ZI përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Ky referendum doli në rezultatin pro ndarjes e 55% të votuesve. Po ashtu në këtë referendum ...

Mali i Zi, 14 vjet nga shpallja e pavarësisë
Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi. Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Për suksesin ...
Arbresh | 21-May-2020 08:29
Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi. Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Për suksesin ...

Mali i Zi, 14 vjet nga shpallja e pavarësisë
Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi. Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Për suksesin ...
Alsat-M | 21-May-2020 08:24
Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi. Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Për suksesin ...

?Mali i Zi, 14 vjet nga shpallja e pavarësisë
Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Për suksesin e referendumit ka qenë e nevojshme mbështetja e së paku 55% të votuesve. Vota pro pavarësisë e ...
Lajminet | 21-May-2020 07:36
Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia. Për suksesin e referendumit ka qenë e nevojshme mbështetja e së paku 55% të votuesve. Vota pro pavarësisë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved