ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 06:02

Covid-19 në Shqipëri/ Sa pacientë aktivë kemi me koronavirus?

Covid-19 në Shqipëri/ Sa pacientë aktivë kemi me koronavirus?
173 persona rezultojnë aktivë me COVID-19 në vendin tonë, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër.
Top Channel | 22-May-2020 11:38
173 persona rezultojnë aktivë me COVID-19 në vendin tonë, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër.

Rëndohet situata në Infektiv/ Më shumë pacientë të shtruar dhe në terapi intensive
Epidemiologia Eugena Tomini dha një tjetër lajm të keq këtë të premte. Përveç rritjes së numrit të të infektuarve, është rënduar dhe situata në Spitalin Infektiv. Nga 14 pacientë që ishin një ditë më parë, sot janë 17 ...
VizionPlus | 22-May-2020 11:41
Epidemiologia Eugena Tomini dha një tjetër lajm të keq këtë të premte. Përveç rritjes së numrit të të infektuarve, është rënduar dhe situata në Spitalin Infektiv. Nga 14 pacientë që ishin një ditë më parë, sot janë 17 ...

Koronavirusi, Tomini: Ja sa pacientë janë në terapi intensive
Pas një situate të qëndrueshme dhe të stabilizuar të rasteve që kanë kërkuar shërbim spitalor, sot situata ka ndryshuar për keq. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se kemi një rritje të rasteve në spitalin infektiv. ...
Telegraf | 22-May-2020 11:35
Pas një situate të qëndrueshme dhe të stabilizuar të rasteve që kanë kërkuar shërbim spitalor, sot situata ka ndryshuar për keq. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se kemi një rritje të rasteve në spitalin infektiv. ...

Sot 12 raste të reja, shkon në 981 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve që nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se tre javë nuk kemi humbje jete, ndërsa 79% e ...
Telegraf | 22-May-2020 11:29
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve që nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se tre javë nuk kemi humbje jete, ndërsa 79% e ...

Buletini i datës 22 Maj 2020
Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shendetit Publik Gjate 24 oreve te fundit jane testuar 174 qytetare si te dyshuar te prekur me Covid19 dhe jane konfirmuar pozitive 12 raste. Shperndarja gjeografike e rasteve eshte si ...
ikub.al | 22-May-2020 11:10
Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shendetit Publik Gjate 24 oreve te fundit jane testuar 174 qytetare si te dyshuar te prekur me Covid19 dhe jane konfirmuar pozitive 12 raste. Shperndarja gjeografike e rasteve eshte si ...

SHIFRAT/ Instituti i Shëndetit Publik bën bilancin: Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete, 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar. Ja situata gjatë 24 orëve të fundit
Dr. Eugena Tomini ka bërë përditësimin e situatës së shkaktuar nga Covid-19. Ndër të tjera ajo shprehet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së COVID 19 në Shqipëri. Kurba epidemike ka paraqitur ...
GazetaTema | 22-May-2020 11:11
Dr. Eugena Tomini ka bërë përditësimin e situatës së shkaktuar nga Covid-19. Ndër të tjera ajo shprehet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së COVID 19 në Shqipëri. Kurba epidemike ka paraqitur ...

12 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
Ka shkuar në 832 numri i të prekurve me Covid-19 në vendin tonë nga 9531 testime në total. Në një dalje për mediat, zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, bëri me dije se nga 255 teste të kryera në 24 orët e ...
GazetaTema | 06-May-2020 11:48
Ka shkuar në 832 numri i të prekurve me Covid-19 në vendin tonë nga 9531 testime në total. Në një dalje për mediat, zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, bëri me dije se nga 255 teste të kryera në 24 orët e ...

COVID-19/ 12 raste të reja, shkojnë në 981 të prekurit. Rritet numri i pacientëve në Spitalin Infektiv
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete, ndërsa 79% e të ...
BalkanWeb | 22-May-2020 11:08
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete, ndërsa 79% e të ...

Lajm i keq/ Rritet sërish numri i të infektuarve në orët e fundit në vendin tonë
Shtohen të infektuarit në 24 orët e fundit në Shqipëri. Epidemiologia Eugena Tomini përditësoi shifrat dhe deklaroi se kurba ka pësuar sërish luhatje. Ndryshe nga e enjtja, kur patëm vetëm pesë raste, sot janë ...
VizionPlus | 22-May-2020 11:12
Shtohen të infektuarit në 24 orët e fundit në Shqipëri. Epidemiologia Eugena Tomini përditësoi shifrat dhe deklaroi se kurba ka pësuar sërish luhatje. Ndryshe nga e enjtja, kur patëm vetëm pesë raste, sot janë ...

Shqipëri, 12 raste të reja me COVID-19
Numri i përgjithshëm i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në Shqipëri është rritur në 981, pasi janë regjistruar edhe 12 raste të reja, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 174 ...
Portalb | 22-May-2020 13:21
Numri i përgjithshëm i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në Shqipëri është rritur në 981, pasi janë regjistruar edhe 12 raste të reja, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 174 ...

Edhe 12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
12 raste të reja në Shqipëri janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Ju bëjmë ...
Zeri | 22-May-2020 12:46
12 raste të reja në Shqipëri janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Ju bëjmë ...

Edhe 12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së ...
Lajminet | 22-May-2020 12:23
Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së ...

12 raste të tjerë, gjithsej 981 por 79% të shëruar
Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar 22 maj kof eugena tomini Deklarata e Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të ...
Illyriapress | 22-May-2020 11:47
Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar 22 maj kof eugena tomini Deklarata e Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të ...

12 raste të reja me Covid, rritet numri i të shtruarve në spitalin Infektiv
12 raste janë konfirmuar pozitivë me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ditën e sotme vihet re edhe një rritje e numrit të të infektuarve të shtruarve në spitale. “Janë testuar 174 qytetarë si të dyshuar si ...
Monitor | 22-May-2020 11:16
12 raste janë konfirmuar pozitivë me Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ditën e sotme vihet re edhe një rritje e numrit të të infektuarve të shtruarve në spitale. “Janë testuar 174 qytetarë si të dyshuar si ...

Shqipëria regjistron 12 raste të reja me Coronavirus
Shqipëria ka regjistruar 12 raste të reja me Coronavirus në 24 në orët e fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri pas një situate të qëndrueshme ka një rritje të numrit të personave të shtruar në spital, ...
EkonomiaOnline | 22-May-2020 11:35
Shqipëria ka regjistruar 12 raste të reja me Coronavirus në 24 në orët e fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri pas një situate të qëndrueshme ka një rritje të numrit të personave të shtruar në spital, ...

Rrikthehet rreziku në Fier, shpërthen vatër e re koronavirusi
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rrikthehet rreziku në Fier, shpërthen vatër e re koronavirusi Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë orëve të fundit në Lagjen Liri të Fierit. Burime ...
Lajmi i Fundit | 22-May-2020 11:32
LajmiFundit, Portal me Lajmet e fundit nga Shqiperia Rrikthehet rreziku në Fier, shpërthen vatër e re koronavirusi Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë orëve të fundit në Lagjen Liri të Fierit. Burime ...

Më shumë se 3 javë asnjë humbje jete, Ministria e Shëndetësisë: 12 raste të reja me COVID-19, 79% e të prekurve të shëruar
TIRANË, 22 maj/MEDIAL/Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste pozitivë me koronavirus. Gjithashtu Ministria bën me dije se për më shumë se 3 javë nuk ...
Medial | 22-May-2020 11:24
TIRANË, 22 maj/MEDIAL/Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste pozitivë me koronavirus. Gjithashtu Ministria bën me dije se për më shumë se 3 javë nuk ...

Përditësimi i të dhënave: 12 raste të reja me Covid- 19 në vendin tonë!
Në përditësimin e të dhënave rreth situatës së krijuar nga Covid-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar vetëm 12 raste të reja. Janë testuar 174 persona të ...
Bordo | 22-May-2020 11:18
Në përditësimin e të dhënave rreth situatës së krijuar nga Covid-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar vetëm 12 raste të reja. Janë testuar 174 persona të ...

Arrin në 981 numri i të infektuarve me COVID-19 në vend, 12 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit
Gjatë përditësimit të infektuarve me COVID-19, ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë shënuar 12 raste të reja, duke arritur në 981 në total numri i të prekurve deri më tani. Për më shumë se 3 javë nuk kemi ...
AlMaKos | 22-May-2020 11:16
Gjatë përditësimit të infektuarve me COVID-19, ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë shënuar 12 raste të reja, duke arritur në 981 në total numri i të prekurve deri më tani. Për më shumë se 3 javë nuk kemi ...

Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend
Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prekurve. Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës. Prej tyre, ...
TetovaSot | 22-May-2020 11:16
Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prekurve. Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës. Prej tyre, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved