ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/05/2020 19:58

Ky është rrjeti i marketeve Numër 1. për cilësi në Kosovë!

Ky është rrjeti i marketeve Numër 1. për cilësi në Kosovë!
Vlerat e një kompanie gjithmonë kanë qenë “produkte të shkëlqyera, shërbim i shkëlqyer i klientit, si dhe respekt për individin”. Këto vlera dhe cilësi u dëshmua se i ka kompania Viva Fresh Store. Këtë vit, edhe një ...
Gazeta Express | 21-May-2020 16:32
Vlerat e një kompanie gjithmonë kanë qenë “produkte të shkëlqyera, shërbim i shkëlqyer i klientit, si dhe respekt për individin”. Këto vlera dhe cilësi u dëshmua se i ka kompania Viva Fresh Store. Këtë vit, edhe një ...

Viva Fresh Store, e vetmja kompani që fiton Medaljen e Cilësisë – “QUDAL”
Vlerat e një kompanie gjithmonë kanë qenë “produkte të shkëlqyera, shërbim i shkëlqyer i klientit, si dhe respekt për individin”. Këto vlera dhe cilësi u dëshmua se i ka kompania Viva Fresh Store. Këtë vit, edhe një ...
Telegrafi | 21-May-2020 14:24
Vlerat e një kompanie gjithmonë kanë qenë “produkte të shkëlqyera, shërbim i shkëlqyer i klientit, si dhe respekt për individin”. Këto vlera dhe cilësi u dëshmua se i ka kompania Viva Fresh Store. Këtë vit, edhe një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved