ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 21:52

Zaev: Duhet të jemi të gatshëm për shifrën prej rreth 2.000 të infektuar me Covid-19

Zaev: Duhet të jemi të gatshëm për shifrën prej rreth 2.000 të infektuar me Covid-19
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në TVM deklaroi se “është e frikshme që në botë por edhe te ne, coronavirusi na kapi dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme për të menaxhuar, por jam i lumtur që ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 23:46
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në TVM deklaroi se “është e frikshme që në botë por edhe te ne, coronavirusi na kapi dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme për të menaxhuar, por jam i lumtur që ...

Zaev: Duhet të jemi të gatshëm për shifrën prej rreth 2.000 të infektuar me Covid-19
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në TVM deklaroi se “është e frikshme që në botë por edhe te ne, coronavirusi na kapi dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme për të menaxhuar, por jam i lumtur që ...
Arbresh | 26-Mar-2020 21:36
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në TVM deklaroi se “është e frikshme që në botë por edhe te ne, coronavirusi na kapi dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme për të menaxhuar, por jam i lumtur që ...

Zaev: Me zbatimin e terapisë për koronavirusin ulet numri i ditëve për shërim
Është keq dhe e tmerrshme gjithkund në botë madje edhe tek ne, koronavirusi na arriti dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme të përballet, por jam i lumtur që institucionet treguan gatishmëri, ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 20:56
Është keq dhe e tmerrshme gjithkund në botë madje edhe tek ne, koronavirusi na arriti dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme të përballet, por jam i lumtur që institucionet treguan gatishmëri, ...

Zaev: Duhet të jemi të gatshëm për shifrën prej rreth 2.000 të infektuar me Covid-19
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në TVM deklaroi se “është e frikshme që në botë por edhe te ne, coronavirusi na kapi dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme për të menaxhuar, por jam i lumtur që ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 19:54
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në TVM deklaroi se “është e frikshme që në botë por edhe te ne, coronavirusi na kapi dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme për të menaxhuar, por jam i lumtur që ...

Zaev: Me zbatimin e terapisë për koronavirusin ulet numri i ditëve për shërim
Është keq dhe e tmerrshme gjithkund në botë madje edhe tek ne, koronavirusi na arriti dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme të përballet, por jam i lumtur që institucionet treguan gatishmëri, ...
Televizioni Koha | 26-Mar-2020 19:48
Është keq dhe e tmerrshme gjithkund në botë madje edhe tek ne, koronavirusi na arriti dhe më vjen keq që bota nuk ka kapacitete të mjaftueshme të përballet, por jam i lumtur që institucionet treguan gatishmëri, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved