ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 14:07

ZYRTARE: Barcelona me zbritje pagash për lojtarët dhe gjithë të punësuarit

ZYRTARE: Barcelona me zbritje pagash për lojtarët dhe gjithë të punësuarit
Bordi i drjetorëve të Barcelonës kanë diskutuar masat që duhet marrë për të minimizuar dëmet ekonomike, në kohën kur të gjithë po përballen me koronavirusi. Me anë të një komunikate përmes faqes zyrtare, Barcelona ka ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:50
Bordi i drjetorëve të Barcelonës kanë diskutuar masat që duhet marrë për të minimizuar dëmet ekonomike, në kohën kur të gjithë po përballen me koronavirusi. Me anë të një komunikate përmes faqes zyrtare, Barcelona ka ...

Klubi spanjoll refuzon uljen e pagave
Pas përpjekjeve të Barcelonës për të ulur pagën e lojtarëve të tyre me rreth 70 përqind, Espanyol nuk ka pranuar një masë të ngjashme pasi kriza COVID-19 vazhdon të ndikojë ekonomikisht në klubet e futbollit. Mbyllja e ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 18:00
Pas përpjekjeve të Barcelonës për të ulur pagën e lojtarëve të tyre me rreth 70 përqind, Espanyol nuk ka pranuar një masë të ngjashme pasi kriza COVID-19 vazhdon të ndikojë ekonomikisht në klubet e futbollit. Mbyllja e ...

Ademi me shokët refuzojnë tu shkurtohen rrogat
Shkup, 26 mars – Për shkak të pandemisë me Koronavirusin, pothuajse nuk ka klub i futbollit në botë që nuk po pëson humbje financiare. Skuadra e njohur kroate Dinamo Zagreb ka pasur një sezon të shkëlqyeshëm, luajti në ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 17:54
Shkup, 26 mars – Për shkak të pandemisë me Koronavirusin, pothuajse nuk ka klub i futbollit në botë që nuk po pëson humbje financiare. Skuadra e njohur kroate Dinamo Zagreb ka pasur një sezon të shkëlqyeshëm, luajti në ...

Klubi spanjoll refuzon uljen e pagave
Mbyllja e të gjitha ndeshjeve konkurruese në futbollin spanjoll ka ulur shumë të ardhurat e skuadrave, dhe Espanyol nuk bën përjashtim nga kjo. Me mungesën e parave nga të drejtat televizive, si dhe shitjen e biletave, ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:49
Mbyllja e të gjitha ndeshjeve konkurruese në futbollin spanjoll ka ulur shumë të ardhurat e skuadrave, dhe Espanyol nuk bën përjashtim nga kjo. Me mungesën e parave nga të drejtat televizive, si dhe shitjen e biletave, ...

Lojtarët e Barcelonës nuk duan t’ia dinë: Jo uljes së rrogës prej koronavirusit
Bota e futbollit është duke kaluar një moment të vështirë teksa ndeshjet janë ndërprerë për shkak të koronavirusit. Kjo ka bërë që edhe klubet të pësojnë humbje të mëdha në bilancet e tyre, ndaj së fundmi ka lindur ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 13:11
Bota e futbollit është duke kaluar një moment të vështirë teksa ndeshjet janë ndërprerë për shkak të koronavirusit. Kjo ka bërë që edhe klubet të pësojnë humbje të mëdha në bilancet e tyre, ndaj së fundmi ka lindur ...

Lojtarët e Barcelonës marrin vendim për uljen e pagave dhe ia propozojnë klubit, pasdite mbledhja ku do të vendoset gjithçka
Barcelona dhe lojtarët e saj duket se janë afër të arrijnë një marrëveshje për uljen e pagave. Pandemia që ka kapluar gjithë botën Covid-19 ka bërë që kampionatet e futbollit të pezullohen për një kohë të papërcaktuar. ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 15:00
Barcelona dhe lojtarët e saj duket se janë afër të arrijnë një marrëveshje për uljen e pagave. Pandemia që ka kapluar gjithë botën Covid-19 ka bërë që kampionatet e futbollit të pezullohen për një kohë të papërcaktuar. ...

Lojtarët e Barcelonës marrin vendim për uljen e pagave dhe ia propozojnë klubit, pasdite mbledhja ku do të vendoset gjithçka
Barcelona dhe lojtarët e saj duket se janë afër të arrijnë një marrëveshje për uljen e pagave. Pandemia që ka kapluar gjithë botën Covid-19 ka bërë që kampionatet e futbollit të pezullohen për një kohë të papërcaktuar. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 13:11
Barcelona dhe lojtarët e saj duket se janë afër të arrijnë një marrëveshje për uljen e pagave. Pandemia që ka kapluar gjithë botën Covid-19 ka bërë që kampionatet e futbollit të pezullohen për një kohë të papërcaktuar. ...

Barcelona provoi uljen e pagave shkaku i coronavirusit, lojtarët refuzojnë ofertën e klubit
Lojtarët e Barcelonës kanë kundërshtuar një propozim të klubit për të ulur pagat e tyre pas shpërthimit të pandemisë së coronavirusit. Sipas mediumit të njohur ESPN , kapitenët e klubit po negociojnë me bordin e ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 13:00
Lojtarët e Barcelonës kanë kundërshtuar një propozim të klubit për të ulur pagat e tyre pas shpërthimit të pandemisë së coronavirusit. Sipas mediumit të njohur ESPN , kapitenët e klubit po negociojnë me bordin e ...

Barcelona provoi uljen e pagave shkaku i coronavirusit, lojtarët refuzojnë ofertën e klubit
Lojtarët e Barcelonës kanë kundërshtuar një propozim të klubit për të ulur pagat e tyre pas shpërthimit të pandemisë së coronavirusit. Sipas mediumit të njohur ESPN , kapitenët e klubit po negociojnë me bordin e ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 12:44
Lojtarët e Barcelonës kanë kundërshtuar një propozim të klubit për të ulur pagat e tyre pas shpërthimit të pandemisë së coronavirusit. Sipas mediumit të njohur ESPN , kapitenët e klubit po negociojnë me bordin e ...

Kriza financiare, Lionel Messi me shokë kundër uljes së pagave
Të premten e kaluar, bordi drejtues i Barcelonës zhvilloi një takim për të diskutuar efektet ekonomike që prekin klubin nga pandemia Covid-19. Pezullimi i La Ligës dhe Championsit, dhe mungesa e të ardhurave të tjera ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 11:07
Të premten e kaluar, bordi drejtues i Barcelonës zhvilloi një takim për të diskutuar efektet ekonomike që prekin klubin nga pandemia Covid-19. Pezullimi i La Ligës dhe Championsit, dhe mungesa e të ardhurave të tjera ...

Barcelona provoi uljen e pagave shkaku i Coronavirusit, lojtarët refuzojnë ofertën e klubit
Lojtarët e Barcelonës kanë kundërshtuar një propozim të klubit për të ulur pagat e tyre pas shpërthimit të pandemisë së Coronavirusit. Sipas mediumit të njohur ESPN, kapitenët e klubit po negociojnë me bordin e ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 12:54
Lojtarët e Barcelonës kanë kundërshtuar një propozim të klubit për të ulur pagat e tyre pas shpërthimit të pandemisë së Coronavirusit. Sipas mediumit të njohur ESPN, kapitenët e klubit po negociojnë me bordin e ...

Barcelona propozon shkurtimin e pagës me 70%, lojtarët nuk janë aspak dakort!
Në këtë periudhë karantine, Barcelona ka provuar për të çuar përpara tratativën për shkurtimin e pagave të lojtarëve, lidhur me pasojat ekonomike të krizës që solli koronavirusi. Skuadra është shprehur parimisht dakort ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Në këtë periudhë karantine, Barcelona ka provuar për të çuar përpara tratativën për shkurtimin e pagave të lojtarëve, lidhur me pasojat ekonomike të krizës që solli koronavirusi. Skuadra është shprehur parimisht dakort ...

Lojtarët e Barcelonës pajtohen për një ulje page prej 30 për qind
Lojtarët e Barcelonës janë pajtuar për një ulje page prej 30 për qind deri në fund të stinorit, shkruan “Mundo Deportivo”, transmeton Koha.net. Ka pasur mosmarrëveshje mes klubit dhe lojtarëve për reduktimin e pagave ...
Koha.net | 26-Mar-2020 12:35
Lojtarët e Barcelonës janë pajtuar për një ulje page prej 30 për qind deri në fund të stinorit, shkruan “Mundo Deportivo”, transmeton Koha.net. Ka pasur mosmarrëveshje mes klubit dhe lojtarëve për reduktimin e pagave ...

Përçarje në skuadrën e Barcelonës, shkak kërkesa për ulje të pagave
Sipas “DailyMail” skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 19:58
Sipas “DailyMail” skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët ...

Barcelona e ndarë në dysh, disa pranojnë ulje page, të tjerët akuzojnë bordin për transferime të dobëta
Gjigantët spanjollë janë të dëshpëruar për lojtarët e tyre me fitim të lartë për të bërë flijime pagash nëse dëshirojnë të shmangin krizën financiare për shkak të ndikimit ekonomik të koronavirusit, i cili ka ndaluar ...
Lajminet | 25-Mar-2020 19:12
Gjigantët spanjollë janë të dëshpëruar për lojtarët e tyre me fitim të lartë për të bërë flijime pagash nëse dëshirojnë të shmangin krizën financiare për shkak të ndikimit ekonomik të koronavirusit, i cili ka ndaluar ...

Barcelona propozon shkurtimin e pagës me 70%, lojtarët nuk janë aspak dakort!
Në këtë periudhë karantine, Barcelona ka provuar për të çuar përpara tratativën për shkurtimin e pagave të lojtarëve, lidhur me pasojat ekonomike të krizës që solli koronavirusi. Skuadra është shprehur parimisht dakort ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 19:04
Në këtë periudhë karantine, Barcelona ka provuar për të çuar përpara tratativën për shkurtimin e pagave të lojtarëve, lidhur me pasojat ekonomike të krizës që solli koronavirusi. Skuadra është shprehur parimisht dakort ...

Përçarje në skuadrën e Barcelonës, shkak kërkesa për ulje të pagave
Sipas DailyMail skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët e ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 18:40
Sipas DailyMail skuadra e Barcelonës është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë kanë dhënë përkrahjen e tyre që të ulet paga shkaku i situatës me koronavirus ndërsa pjesa e tjetër kanë dalë kundër kësaj kërkese. Drejtorët e ...

Pasojat e mëdha nga koronavirusi, klubi i njohur evropian ul pagat e futbollistëve dhe stafit
Shumë klube futbolli kanë nisur masa jo-popullore gjatë krizës për shkak të koronavirusit, duke ulur pagat e stafit për të lehtësuar financiarisht këtë periudhë të vështirë. Një vendim të tillë së fundmi e ka......
Zeri | 25-Mar-2020 14:11
Shumë klube futbolli kanë nisur masa jo-popullore gjatë krizës për shkak të koronavirusit, duke ulur pagat e stafit për të lehtësuar financiarisht këtë periudhë të vështirë. Një vendim të tillë së fundmi e ka......

Lojtarët e Barcelonës e diskutojnë vendimin për uljen e pagave të tyre Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së...
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 13:41
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...

Lojtarët e Barcelonës e diskutojnë vendimin për uljen e pagave të tyre
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 13:38
Kapitenët e ekipeve të ndryshme të Barcelonës, si të futbollit e të basketbollit, janë duke e diskutuar planin e klubit katalonas për t’ua ulur pagat gjatë krizës së koronavirusit. Barcelona ka vendosur t’ua ulë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved