ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:56

Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi në Serbi

Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi në Serbi
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik “Batut”, Verica Jovanoviq, tha se një person tjetër ka vdekur sot në Serbi për shkak të koronavirusit. Kjo është viktima e shtatë në Serbi nga Covid-19. Jovanoviq tha se ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 16:44
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik “Batut”, Verica Jovanoviq, tha se një person tjetër ka vdekur sot në Serbi për shkak të koronavirusit. Kjo është viktima e shtatë në Serbi nga Covid-19. Jovanoviq tha se ...

Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi në Serbi
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik “Batut”, Verica Jovanoviq, tha se një person tjetër ka vdekur sot në Serbi për shkak të koronavirusit. Kjo është viktima e shtatë në Serbi nga Covid-19. Jovanoviq tha se ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 16:34
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik “Batut”, Verica Jovanoviq, tha se një person tjetër ka vdekur sot në Serbi për shkak të koronavirusit. Kjo është viktima e shtatë në Serbi nga Covid-19. Jovanoviq tha se ...

Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi në Serbi
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik “Batut”, Verica Jovanoviq, tha se një person tjetër ka vdekur sot në Serbi për shkak të koronavirusit. Kjo është viktima e shtatë në Serbi nga Covid-19. Jovanoviq tha se ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 16:21
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik “Batut”, Verica Jovanoviq, tha se një person tjetër ka vdekur sot në Serbi për shkak të koronavirusit. Kjo është viktima e shtatë në Serbi nga Covid-19. Jovanoviq tha se ...

?73 raste të reja me koronavirus në Serbi
Nga raporti i fundit deri në 15.00, u testuan mostrat e 295 individëve, 73 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 222 negativë. Ndërkohë me herët u raportua edhe për dy persona të vdekur nga koronavirusi, duke quar numrin në ...
Lajminet | 26-Mar-2020 15:15
Nga raporti i fundit deri në 15.00, u testuan mostrat e 295 individëve, 73 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 222 negativë. Ndërkohë me herët u raportua edhe për dy persona të vdekur nga koronavirusi, duke quar numrin në ...

Serbi, shkon në 6 numri i të vdekurve nga koronavirusi
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin të prekur me koronavirusin e ri (Covid-19), njoftoi ueb faqja “Covid-19.rs”, transmeton Anadolu Agency (AA). Bëhet fjalë për një 80-vjeçar i cili ishte ...
Shenja | 26-Mar-2020 10:57
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin të prekur me koronavirusin e ri (Covid-19), njoftoi ueb faqja “Covid-19.rs”, transmeton Anadolu Agency (AA). Bëhet fjalë për një 80-vjeçar i cili ishte ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
Televizioni Koha | 26-Mar-2020 10:17
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Bëhen 6 viktima me koronavirus edhe në Serbi
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 10:11
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:03
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:55
Dy persona të tjerë kanë vdekur mbrëmë në Serbi, të cilët ishin me koronavirus. Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Serbi, 384 të infektuar
Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë me respiratorë ditëve të fundit. Sipas të dhënave të fundit, tashmë 384 persona ...
Lajminet | 26-Mar-2020 09:45
Në gjendje jo të mirë është K.S. 80 vjeçar, i cili ishte shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive dhe Tropikale të SHKK-së , ai ka qenë me respiratorë ditëve të fundit. Sipas të dhënave të fundit, tashmë 384 persona ...

Dy viktima të reja të pandemisë COVID-19 në Serbi
Gjatë natës vdiqën dy pacientë shtrirë të konfirmuar se ishin të infektuar nga korona virusi i ri SARS-CoV-2, ka njoftuar ministria serbe e shëndetësisë. Deri tani janë regjistruar 6 të vdekur nga pandemia në Serbi. Të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:28
Gjatë natës vdiqën dy pacientë shtrirë të konfirmuar se ishin të infektuar nga korona virusi i ri SARS-CoV-2, ka njoftuar ministria serbe e shëndetësisë. Deri tani janë regjistruar 6 të vdekur nga pandemia në Serbi. Të ...

Vdesin edhe dy persona të tjerë në Serbi
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...
Shprehja | 26-Mar-2020 09:00
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...

384 të prekur me Coronavirus në Serbi, vdesin edhe dy persona të tjerë
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me Coronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 08:52
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me Coronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...

384 të prekur me koronavirus në Serbi, vdesin edhe dy persona të tjerë
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 08:49
Dy pacientë të tjerë kanë vdekur në Serbi gjatë natës, tek të cilët u konfirmua virusi Covid-19. Në Serbi, sipas të dhënave të fundit, 384 persona janë infektuar me koronavirus, ndërsa gjashtë kanë vdekur. Bazuar në ...

Në Serbi 81 raste të reja me koronavirus, 384 gjithsejtë, 4 të vdekur
Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç tha se ...
PortaliOnline | 25-Mar-2020 15:54
Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç tha se ...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Koronavirus
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 15:43
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në ...

Rritje e madhe e numrit të të prekurve me koronavirus në Serbi
Serbia është duke u përballur me rritje të madhe e në mënyrë të shpejtë të të prekurve me COVID-19. Sipas të dhënave zyrtare, vetëm gjatë të mërkurës deri në ora 15:00, janë regjistruar 81 raste të reja nga 245 sa ishin ...
Lajminet | 25-Mar-2020 15:35
Serbia është duke u përballur me rritje të madhe e në mënyrë të shpejtë të të prekurve me COVID-19. Sipas të dhënave zyrtare, vetëm gjatë të mërkurës deri në ora 15:00, janë regjistruar 81 raste të reja nga 245 sa ishin ...

Numri i të infektuarve në Serbi rritet në 384
Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00. Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 15:30
Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00. Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në ...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Covid-19
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në 384.
Koha.net | 25-Mar-2020 15:27
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në 384.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved