ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:06

Shala: Unë kam besu në atë qeveri, kam ba veprim të mirë që s’e kam votu mocionin

Shala: Unë kam besu në atë qeveri, kam ba veprim të mirë që s’e kam votu mocionin
Ardian Shala, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës mbrëmë votoi kundër rrëzimit të qeverisë Kurti. Ai në Klan Kosova, ka thënë se jemi në demokraci dhe se mendimi është i lirë, derisa i njëjti tregoi se pse doli ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 23:38
Ardian Shala, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës mbrëmë votoi kundër rrëzimit të qeverisë Kurti. Ai në Klan Kosova, ka thënë se jemi në demokraci dhe se mendimi është i lirë, derisa i njëjti tregoi se pse doli ...

Haziri: Nuk po i kuptoj disa njerëz që po lypin azil politik te Albin Kurti
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se LDK nuk e ka në kulturën e saj çeljen e dyerve, largimin e njerëzve përmes dritareve apo linçimin e njerëzve përmes rrjeteve sociale Poashtu sipas tij, LDK nuk e ka në ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 23:04
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se LDK nuk e ka në kulturën e saj çeljen e dyerve, largimin e njerëzve përmes dritareve apo linçimin e njerëzve përmes rrjeteve sociale Poashtu sipas tij, LDK nuk e ka në ...

Haziri: Nuk po i kuptoj disa njerëz që po lypin azil politik te Albin Kurti
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se LDK nuk e ka në kulturën e saj çeljen e dyerve, largimin e njerëzve përmes dritareve apo linçimin e njerëzve përmes rrjeteve sociale Poashtu sipas tij, LDK nuk e ka në ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:50
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se LDK nuk e ka në kulturën e saj çeljen e dyerve, largimin e njerëzve përmes dritareve apo linçimin e njerëzve përmes rrjeteve sociale Poashtu sipas tij, LDK nuk e ka në ...

Lutfi Haziri godet Vjosa Osmanin: S’po i kuptoj ata qe po lypin azil te Kurti
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt e as linçimin e njerzëve përmes rrjeteve sociale. ...
Shprehja | 26-Mar-2020 22:40
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt e as linçimin e njerzëve përmes rrjeteve sociale. ...

Haziri i thotë Kurtit se nuk ekziston një dokument i përgatitur për Kosovën
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se dita e djeshme ka qenë e rëndë për Kosovën. Sipas tij, çdo Qeveri meriton që të kalojë 100 ditë të jetëgjatësisë së saj, ndërsa ajo e djeshmja, ku ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 20:37
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se dita e djeshme ka qenë e rëndë për Kosovën. Sipas tij, çdo Qeveri meriton që të kalojë 100 ditë të jetëgjatësisë së saj, ndërsa ajo e djeshmja, ku ...

Haziri: Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...
Arbresh | 26-Mar-2020 20:19
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...

Haziri i thotë Kurtit se nuk ekziston një dokument i përgatitur për Kosovën
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se dita e djeshme ka qenë e rëndë për Kosovën. Sipas tij, çdo Qeveri meriton që të kalojë 100 ditë të jetëgjatësisë së saj, ndërsa ajo e djeshmja, ku ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 20:13
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka thënë se dita e djeshme ka qenë e rëndë për Kosovën. Sipas tij, çdo Qeveri meriton që të kalojë 100 ditë të jetëgjatësisë së saj, ndërsa ajo e djeshmja, ku ...

Haziri: Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 19:45
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...

Haziri: Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK
“Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK. Është çështje e brendshme që lidershipi i LDK-së, në veçanti udhëheqja e saj e lartë që përfshin kryesinë e LDK-së dhe do ta diskutojmë në mënyrë që të ...
Lajminet | 26-Mar-2020 19:34
“Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK. Është çështje e brendshme që lidershipi i LDK-së, në veçanti udhëheqja e saj e lartë që përfshin kryesinë e LDK-së dhe do ta diskutojmë në mënyrë që të ...

Haziri: Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...
Zeri | 26-Mar-2020 19:11
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...

Haziri: Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...
Medial | 26-Mar-2020 19:11
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...

Haziri: Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e hyrjes” në LDK
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 18:57
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka komentuar për kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmanin, duke thënë që LDK-ja nuk e ka në kulturën e vet që t’ia mbyll dyert askujt. “Vjosa Osmani tash e 20 vjet e di që e ka “derën e ...

Haziri (LDK): Nuk ka dokument të përgatitur për Kosovën , s’ka pasë as në Rambuje e Vjenë
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thënë se dita e djeshme ka qenë e rëndë për Kosovën. Sipas tij çdo Qeveri meriton që të kalojë 100 ditë të jetëgjatësisë së saj, ndërsa ajo e djeshmja ku ka qenë pjesë edhe LDK, ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 18:33
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thënë se dita e djeshme ka qenë e rëndë për Kosovën. Sipas tij çdo Qeveri meriton që të kalojë 100 ditë të jetëgjatësisë së saj, ndërsa ajo e djeshmja ku ka qenë pjesë edhe LDK, ...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, se largojmë Vjosa Osmanin nga partia
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 17:52
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 17:45
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...
Arbresh | 26-Mar-2020 17:45
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...
Zeri | 26-Mar-2020 17:39
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet politike ...

Haziri: Kurti tash të sillet konform Kushtetutës, s’e largojmë Vjosa Osmanin nga partia
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovë s , Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 17:34
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovë s , Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese. Haziri sot në një intervistë për RTK ka folur për zhvillimet ...

Info Magazine: Lutfi Haziri
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është mysafir i Info Magazine për edicionin e sotëm. Më të do të flitet gjithçka rreth mocionit të thirrur nga kjo parti dhe rrëzimin e Qeverisë në të cilën kanë qenë partner. Poashtu ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 16:25
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është mysafir i Info Magazine për edicionin e sotëm. Më të do të flitet gjithçka rreth mocionit të thirrur nga kjo parti dhe rrëzimin e Qeverisë në të cilën kanë qenë partner. Poashtu ...

Gani Geci jep propozimin se si mund të vazhdojë sërish bashkëpunimi LDK-LVV
Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci nëpërmjet një postimi në Facebook thotë se edhe pse ka ndodhur mocioni i votëbesimit ka një mundësi të vazhdohet tutje koalicioni por sipas tij tashmë duhet të ndryshojnë rolet. ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 15:20
Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci nëpërmjet një postimi në Facebook thotë se edhe pse ka ndodhur mocioni i votëbesimit ka një mundësi të vazhdohet tutje koalicioni por sipas tij tashmë duhet të ndryshojnë rolet. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved