ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 07:11

Një mashtrim i ri po qarkullon në WhatsApp

Një mashtrim i ri po qarkullon në WhatsApp
Përdorimi i medias sociale është rritur ndjeshëm ndërsa njerëzit janë të izoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një mashtrim i ri po qarkullon në WhatsApp Një mashtrim i cili promovon një version me pagesë të ...
Ina-Online | 27-Mar-2020 03:51
Përdorimi i medias sociale është rritur ndjeshëm ndërsa njerëzit janë të izoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Një mashtrim i ri po qarkullon në WhatsApp Një mashtrim i cili promovon një version me pagesë të ...

Një mashtrim i ri po qarkullon në WhatsApp
Një mashtrim i cili promovon një version me pagesë të WhatsApp dhe që gjoja përdoret nga njerëzit me famë po qarkullon në rrjetet sociale. Quajtur WhatsApp Gold, përdoruesve të këtij aplikacioni u premtohen ...
Medial | 27-Mar-2020 00:01
Një mashtrim i cili promovon një version me pagesë të WhatsApp dhe që gjoja përdoret nga njerëzit me famë po qarkullon në rrjetet sociale. Quajtur WhatsApp Gold, përdoruesve të këtij aplikacioni u premtohen ...

Një mashtrim i ri po qarkullon në WhatsApp
Një mashtrim i cili promovon një version me pagesë të WhatsApp dhe që gjoja përdoret nga njerëzit me famë po qarkullon në rrjetet sociale. Quajtur WhatsApp Gold, përdoruesve të këtij aplikacioni u premtohen ...
PC World | 26-Mar-2020 23:46
Një mashtrim i cili promovon një version me pagesë të WhatsApp dhe që gjoja përdoret nga njerëzit me famë po qarkullon në rrjetet sociale. Quajtur WhatsApp Gold, përdoruesve të këtij aplikacioni u premtohen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved