ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 07:21

Në kohën kur Spanja po përballet me koronavirusin, Reali bën gjestin e madh

Në kohën kur Spanja po përballet me koronavirusin, Reali bën gjestin e madh
Në kohën kur Spanja po përballet me virusin Covid-19, gjest i madh nga Real Madrid. Real Madridi vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër koronavirusit. Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do ...
AlMaKos | 27-Mar-2020 00:58
Në kohën kur Spanja po përballet me virusin Covid-19, gjest i madh nga Real Madrid. Real Madridi vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër koronavirusit. Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do ...

Real Madridi vjen me një gjest të madh, shndërron Bernabeun në depo për furnizime mjekësore në luftën kundër coronavirusit
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 16:59
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...

Reali në ballë të luftës ndaj COVID-19, kthen “Santiago Bernabeun” në depo
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetem. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 16:45
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetem. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...

Reali në ballë të luftës ndaj COVID-19, kthen “Santiago Bernabeun” në depo
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetwm. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...
SuperSport | 26-Mar-2020 16:18
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetwm. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...

Real Madridi vjen me një gjest të madh, shndërron Bernabeun në depo për furnizime mjekësore në luftën kundër coronavirusit
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 16:01
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...

Real Madrid lëshon “Santiago Bernabeun” si hapësirë për të grumbulluar ndihmat
Real Madrid ka njoftuar se k lëshuar hapësirat e stadiumit “Santiago Bernabeu” për grumbullimin e ndihmave që do të nevojiten për t luftuar koronavirusin. Klubi nga Madridi sapo ka komunikuar se ka arritur një ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 15:00
Real Madrid ka njoftuar se k lëshuar hapësirat e stadiumit “Santiago Bernabeu” për grumbullimin e ndihmave që do të nevojiten për t luftuar koronavirusin. Klubi nga Madridi sapo ka komunikuar se ka arritur një ...

“Bernabeu” kthehet në depo për furnizime mjekësore
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 14:51
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...

Real Madrid me veprim shembullor, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore
Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit për stadiumin e tyre, Santiago Bernabéu, për t’u bërë një qendër kryesore për furnizimet e kujdesit shëndetësor, përcjell . ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:46
Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit për stadiumin e tyre, Santiago Bernabéu, për t’u bërë një qendër kryesore për furnizimet e kujdesit shëndetësor, përcjell . ...

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:41
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...

Emergjenca nga koronavirusi, Reali dorëzon “Santiago Bernabeon”
Real Madrid ka gjetur një mënyrë për të bashkëpunuar në luftën për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Klubi merengues ka liruar stadiumin “Santiago Bernabeo” në duart e Këshillit të Lartë të Sportit, teksa do të ...
Shenja | 26-Mar-2020 14:36
Real Madrid ka gjetur një mënyrë për të bashkëpunuar në luftën për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Klubi merengues ka liruar stadiumin “Santiago Bernabeo” në duart e Këshillit të Lartë të Sportit, teksa do të ...

“Bernabeu” kthehet në depo për furnizime mjekësore
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...
Koha.net | 26-Mar-2020 14:26
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 23:00
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved