ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:27

Moti për dy ditët e ardhshme

Moti për dy ditët e ardhshme
Në ditët e ardhshme vendi ynë do të dominohet nga fusha të presionit të ulët të një cikloni që ka depërtuar mbi Itali. Parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, e kohëpaskohe me mundësi për reshje të dobëta......
Zeri | 26-Mar-2020 20:10
Në ditët e ardhshme vendi ynë do të dominohet nga fusha të presionit të ulët të një cikloni që ka depërtuar mbi Itali. Parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, e kohëpaskohe me mundësi për reshje të dobëta......

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si do të jetë moti në Kosovë të premten
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se Kosova do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme të motit. Sipas IHMK’së, dita e premte dhe e shtunë do të vijojnë kryesisht me mot të vranët dhe ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 18:36
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se Kosova do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme të motit. Sipas IHMK’së, dita e premte dhe e shtunë do të vijojnë kryesisht me mot të vranët dhe ...

Ky është moti për dy ditët e ardhshme
Nesër dhe pasnesër do të ketë mot kryesisht të vranët dhe herë-herë me reshje shiu. Reshjet më të përqendruara do të jenë në pjesën e Dukagjinit, deri sa në rrafshin e Kosovës do të jenë me intensitet më......
Zeri | 26-Mar-2020 16:35
Nesër dhe pasnesër do të ketë mot kryesisht të vranët dhe herë-herë me reshje shiu. Reshjet më të përqendruara do të jenë në pjesën e Dukagjinit, deri sa në rrafshin e Kosovës do të jenë me intensitet më......

Ky është moti për dy ditët e ardhshme
Nesër dhe pasnesër do të ketë mot kryesisht të vranët dhe herë-herë me reshje shiu. Reshjet më të përqendruara do të jenë në pjesën e Dukagjinit, deri sa në rrafshin e Kosovës do të jenë me intensitet më të ulët. ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 16:21
Nesër dhe pasnesër do të ketë mot kryesisht të vranët dhe herë-herë me reshje shiu. Reshjet më të përqendruara do të jenë në pjesën e Dukagjinit, deri sa në rrafshin e Kosovës do të jenë me intensitet më të ulët. ...

Vranësira dhe shi të premten në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se Kosova do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme të motit. Sipas njoftimit, dita e premte dhe e shtune do të vijojnë kryesisht me mot të ...
Koha.net | 26-Mar-2020 16:18
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se Kosova do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme të motit. Sipas njoftimit, dita e premte dhe e shtune do të vijojnë kryesisht me mot të ...

Nesër e pasnesër shi në Kosovë, këto janë temperaturat
Dita e premte dhe e shtune do të vijojnë kryesisht me mot të vranët dhe herë-herë me reshje shiu. Reshjet ma të përqendruara do të jenë në pjesën e Dukagjinit, deri sa në rrafshin e Kosovës do të jenë me intensitet më ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:16
Dita e premte dhe e shtune do të vijojnë kryesisht me mot të vranët dhe herë-herë me reshje shiu. Reshjet ma të përqendruara do të jenë në pjesën e Dukagjinit, deri sa në rrafshin e Kosovës do të jenë me intensitet më ...

Protestë në Idrizovë, 4-5 të dënuar qëndrojnë në një qeli (FOTO)
Protestë masovike në burgun më të madh në vend. Të burgosurit e Idrizovës sot kanë protestuar, ndërsa janë ankuar për kushtet e këqija në kohë të krizës së koronavirusit. “Në një dhomë qëndrojmë nga 4-5 të dënuar, pa ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 14:48
Protestë masovike në burgun më të madh në vend. Të burgosurit e Idrizovës sot kanë protestuar, ndërsa janë ankuar për kushtet e këqija në kohë të krizës së koronavirusit. “Në një dhomë qëndrojmë nga 4-5 të dënuar, pa ...

Parashikimi i motit për sot, 26 Mars 2020
Edhe gjate dites se sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tone do te vazhdoje ndikimin e saj fusha me presion atmosferik e ulet, qe ne Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do te sjellin reshje ne keto zona. Gjate dites priten ...
ikub.al | 26-Mar-2020 08:33
Edhe gjate dites se sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tone do te vazhdoje ndikimin e saj fusha me presion atmosferik e ulet, qe ne Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do te sjellin reshje ne keto zona. Gjate dites priten ...

Erë e fortë dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në zonat malore.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në zonat malore.

Nga e diela rriten temperaturat
Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria për punë hidro-meteorologjike.
IliriaNews | 26-Mar-2020 13:14
Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria për punë hidro-meteorologjike.

Nesër dhe pasnesër të reshura të shiut, nga dita e diel rritje të temperaturave të ditës
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria ...
Medial | 26-Mar-2020 12:12
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria ...

Nga e diela rriten temperaturat
Shkup, 26 mars –Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria për punë ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 12:12
Shkup, 26 mars –Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria për punë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Republika | 26-Mar-2020 11:49
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Rritet niveli i ujit të Liqenit të Dojranit
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Për një centimetër është rritur niveli i Liqenit të Dojranit, ndërsa nivelet e dy liqeneve natyrore janë të njëjta si dje. Sipas matjeve të fundit të bëra nga Drejtoria për punë ...
Medial | 26-Mar-2020 11:12
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Për një centimetër është rritur niveli i Liqenit të Dojranit, ndërsa nivelet e dy liqeneve natyrore janë të njëjta si dje. Sipas matjeve të fundit të bëra nga Drejtoria për punë ...

Moti, e enjte 26 mars 2020
Sipas MeteoAlb: Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 07:02
Sipas MeteoAlb: Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës ...

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje shiu
Shkup, 26 mars – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 10:20
Shkup, 26 mars – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Televizioni Koha | 26-Mar-2020 10:00
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 07:58
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved