ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 20:24

Mendy, nënshkrimi i "vetëm" i Real Madridit – një mal me dështime, ku në krye është Hazard

Mendy, nënshkrimi i "vetëm" i Real Madridit – një mal me dështime, ku në krye është Hazard
Real Madridi harxhoi 303 milionë euro për nënshkrime të reja verën e kaluar, duke u munduar të mbyll disa ‘vrima’ që i kishte në sezonin e fundit. Kjo ishte vala më e madhe e shpenzimeve të klubit që nga blerjet prej ...
E Dua Sportin | 27-Mar-2020 01:01
Real Madridi harxhoi 303 milionë euro për nënshkrime të reja verën e kaluar, duke u munduar të mbyll disa ‘vrima’ që i kishte në sezonin e fundit. Kjo ishte vala më e madhe e shpenzimeve të klubit që nga blerjet prej ...

Mendy, nënshkrimi i “vetëm” i Real Madridit – një mal me dështime, ku në krye është Hazard
Real Madridi harxhoi 303 milionë euro për nënshkrime të reja verën e kaluar, duke u munduar të mbyll disa ‘vrima’ që i kishte në sezonin e fundit. Kjo ishte vala më e madhe e shpenzimeve të klubit që nga blerjet prej ...
Telegrafi | 27-Mar-2020 00:04
Real Madridi harxhoi 303 milionë euro për nënshkrime të reja verën e kaluar, duke u munduar të mbyll disa ‘vrima’ që i kishte në sezonin e fundit. Kjo ishte vala më e madhe e shpenzimeve të klubit që nga blerjet prej ...

“Kam folur me Zidanen, s’di kur do të kthehemi të luajmë përsëri” Ende s’ka një datë për rinisjen e La Ligës Ndonëse suspendimi i La Ligës për shkak të koronavirusit është në të mirë të Los Blancoa, pasi dyshja Eden Hazard dhe Marco...
Ende s’ka një datë për rinisjen e La Ligës Ndonëse suspendimi i La Ligës për shkak të koronavirusit është në të mirë të Los Blancoa, pasi dyshja Eden Hazard dhe Marco Asensio së shpejti mund të rikthehen në fushë, ende ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 20:14
Ende s’ka një datë për rinisjen e La Ligës Ndonëse suspendimi i La Ligës për shkak të koronavirusit është në të mirë të Los Blancoa, pasi dyshja Eden Hazard dhe Marco Asensio së shpejti mund të rikthehen në fushë, ende ...

“Kam folur me Zidanen, s’di kur do të kthehemi të luajmë përsëri”
Ende s’ka një datë për rinisjen e La Ligës Ndonëse suspendimi i La Ligës për shkak të koronavirusit është në të mirë të Los Blancoa, pasi dyshja Eden Hazard dhe Marco Asensio së shpejti mund të rikthehen në fushë, ende ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 20:04
Ende s’ka një datë për rinisjen e La Ligës Ndonëse suspendimi i La Ligës për shkak të koronavirusit është në të mirë të Los Blancoa, pasi dyshja Eden Hazard dhe Marco Asensio së shpejti mund të rikthehen në fushë, ende ...

Szczesny: Po fle shumë, por do të jem i gatshëm kur të rifillon kampionati
Eden Hazard është bërë lojtari i radhës që është bërë tullac gjatë mbylljes në karantinë, pas përhapjes së koronavirusit. Në fillim të kësaj jave, dyshja e Manchester United Paul Pogba dhe Anthony Martial zbuluan pamjen ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 19:27
Eden Hazard është bërë lojtari i radhës që është bërë tullac gjatë mbylljes në karantinë, pas përhapjes së koronavirusit. Në fillim të kësaj jave, dyshja e Manchester United Paul Pogba dhe Anthony Martial zbuluan pamjen ...

Hazard e pranon që sezoni i tij i parë në Real Madrid ishte i keq
Eden Hazard ka folur në lidhje me sezonin e tij të parë të kaluar te skuadra spanjolle, Real Madrid. Edhe vet Hazard e ka pranuar që ishte një sezon zhgënjyes për të, mirëpo që ka luftuar për tu përshtatur, transmeton ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 19:25
Eden Hazard ka folur në lidhje me sezonin e tij të parë të kaluar te skuadra spanjolle, Real Madrid. Edhe vet Hazard e ka pranuar që ishte një sezon zhgënjyes për të, mirëpo që ka luftuar për tu përshtatur, transmeton ...

Hazard për përhapjen e koronavirusit: “Kam frikë”
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 18:19
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...

Hazard për përhapjen e koronavirusit: “Kam frikë”
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...
PreshevaJone | 26-Mar-2020 16:50
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...

16:35 Hazard për përhapjen e koronavirusit: 'Kam frikë' Hazard si gjithë të tjerët,...
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 16:38
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...

Hazard: Sezoni im i parë në Real Madrid ka qenë i keq
Eden Hazard ka pasur një sezon debutues te Real Madridi të goditur nga lëndimet, gjë që ka çuar belgun të pranojë se nuk ka qenë ashtu siç donte. Lëndimi i tij i fundit në këmbë kundër Levantes më 22 shkurt, kërkoi ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:32
Eden Hazard ka pasur një sezon debutues te Real Madridi të goditur nga lëndimet, gjë që ka çuar belgun të pranojë se nuk ka qenë ashtu siç donte. Lëndimi i tij i fundit në këmbë kundër Levantes më 22 shkurt, kërkoi ...

Hazard për përhapjen e Coronavirusit: “Kam frikë”
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 16:37
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...

Hazard për përhapjen e koronavirusit: “Kam frikë”
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 16:29
Hazard si gjithë të tjerët, frikësohet me atë që po ndodh për shkak të koronavirusit Që nga 12 marsiu, e gjithë skuadra e Real Madridit është në karantinë, pasi një basketbollist doli pozitiv me COVID-19. Natyrisht, ...

Hazard: Sezoni im i parë në Real Madrid ka qenë i keq
Eden Hazard ka pasur një sezon debutues te Real Madridi të goditur nga lëndimet, gjë që ka çuar belgun të pranojë se nuk ka qenë ashtu siç donte. Lëndimi i tij i fundit në këmbë kundër Levantes më 22 shkurt, kërkoi ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 11:00
Eden Hazard ka pasur një sezon debutues te Real Madridi të goditur nga lëndimet, gjë që ka çuar belgun të pranojë se nuk ka qenë ashtu siç donte. Lëndimi i tij i fundit në këmbë kundër Levantes më 22 shkurt, kërkoi ...

Hazard pranon se stinori i tij i parë te Reali ka qenë i keq
Futbollisti ofensiv belg Eden Hazard e pranon se stinori i tij i parë te Real Madridi nuk ka qenë i mirë. Hazard u transferua te Reali nga Chelsea verën e vitit të kaluar për 100 milionë euro, shifër që mund të rritet ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 09:52
Futbollisti ofensiv belg Eden Hazard e pranon se stinori i tij i parë te Real Madridi nuk ka qenë i mirë. Hazard u transferua te Reali nga Chelsea verën e vitit të kaluar për 100 milionë euro, shifër që mund të rritet ...

Hazard pranon se stinori i tij i parë te Reali ka qenë i keq
Futbollisti ofensiv belg Eden Hazard e pranon se stinori i tij i parë te Real Madridi nuk ka qenë i mirë. Hazard u transferua te Reali nga Chelsea verën e vitit të kaluar për 100 milionë euro, shifër që mund të rritet ...
Koha.net | 26-Mar-2020 09:46
Futbollisti ofensiv belg Eden Hazard e pranon se stinori i tij i parë te Real Madridi nuk ka qenë i mirë. Hazard u transferua te Reali nga Chelsea verën e vitit të kaluar për 100 milionë euro, shifër që mund të rritet ...

Situata e vështirë prej koronavirusit, në Itali mendojnë “djegien” e sezonit
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 08:07
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...

Hazard: Sezoni im i parë te Real Madrid është i keq
Ylli belg verën e vitit 2019 për 100 milionë euro u transferua nga Chelsea te Real Madrid, por ka dështuar të bëj përshtypje në Bernabeu shkaku i lëndimeve të vazhdueshme. Hazard ka shënuar vetëm një gol dhe ka bërë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:05
Ylli belg verën e vitit 2019 për 100 milionë euro u transferua nga Chelsea te Real Madrid, por ka dështuar të bëj përshtypje në Bernabeu shkaku i lëndimeve të vazhdueshme. Hazard ka shënuar vetëm një gol dhe ka bërë ...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 23:59
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një...
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 23:36
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...

Hazard e pranon: Sezoni im i parë në Real Madrid, ishte bërllok
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 23:29
Eden Hazard e ka pranuar se sezoni i tij debutues në Real Madrid ka qenë shumë i keq, edhe pse lëndimet e njëpasnjëshme kanë luajtur rol kyç në këtë. Lëndimi i tij i fundit, një dëmtim në nyjën e këmbës kundër Levantes ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved