ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:56

Mali i Zi, 22 raste të reja me koronavirus

Mali i Zi, 22 raste të reja me koronavirus
Instituti i Shëndetit Publik të Malit të Zi, bëri të ditur, se të enjten janë analizuar 78 kampione prej të cilëve rezultuan 22 raste të reja të infektuar me koronavirus duke e çuar numrin e përgjithshëm në 69 të ...
Portalb | 26-Mar-2020 21:39
Instituti i Shëndetit Publik të Malit të Zi, bëri të ditur, se të enjten janë analizuar 78 kampione prej të cilëve rezultuan 22 raste të reja të infektuar me koronavirus duke e çuar numrin e përgjithshëm në 69 të ...

Mali i Zi, 22 raste të reja me koronavirus
Instituti i Shëndetit Publik të Malit të Zi, bëri të ditur, se të enjten janë analizuar 78 kampione prej të cilëve rezultuan 22 raste të reja të infektuar me koronavirus duke e çuar numrin e përgjithshëm në 69 të ...
Zeri Amerikes | 26-Mar-2020 20:37
Instituti i Shëndetit Publik të Malit të Zi, bëri të ditur, se të enjten janë analizuar 78 kampione prej të cilëve rezultuan 22 raste të reja të infektuar me koronavirus duke e çuar numrin e përgjithshëm në 69 të ...

Në Mal të Zi, 14 raste të reja të koronavirusit, gjithsej 67
Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi njoftoi sot në mëngjes se 14 raste të reja të koronavirusit janë regjistruar në Mal të Zi, dhe numri i përgjithshëm tani është 67. Vëmendje dhe masa të posaçme u morën nga ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:24
Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi njoftoi sot në mëngjes se 14 raste të reja të koronavirusit janë regjistruar në Mal të Zi, dhe numri i përgjithshëm tani është 67. Vëmendje dhe masa të posaçme u morën nga ...

Në Mal të Zi rritet bilanci i të prekurve me koronavirus
Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi ka konfirmuar se sot janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja në këtë vend me koronavirus, duke ngritur numrin e përgjithshëm në 54. “Ka 6.356 persona nën mbikëqyrje ...
Medial | 25-Mar-2020 19:28
Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi ka konfirmuar se sot janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja në këtë vend me koronavirus, duke ngritur numrin e përgjithshëm në 54. “Ka 6.356 persona nën mbikëqyrje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved