ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 12:45

Limaj: Nënshkrimi i marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë eshtë garancë dhe nder për vendin

Limaj: Nënshkrimi i marrëveshjes me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë eshtë garancë dhe nder për vendin
“Deklarata e Departamentit të Shtetit se nuk ka asnjë plan sekret për shkëmbim të territoreve shuan zërat konspirativ për ekzistimin e planeve të tilla”, ka shkruar Limaj. Tutje Limaj tha se, deklarata e sotme i jep ...
Lajminet | 27-Mar-2020 00:19
“Deklarata e Departamentit të Shtetit se nuk ka asnjë plan sekret për shkëmbim të territoreve shuan zërat konspirativ për ekzistimin e planeve të tilla”, ka shkruar Limaj. Tutje Limaj tha se, deklarata e sotme i jep ...

Mustafa pas deklaratës amerikane për territoret: Të dështuarit që fajësuan SHBA’në duhet të kërkojnë falje
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...
IliriaNews | 27-Mar-2020 00:09
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...

Haradinaj: Deklarata e SHBA-së se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh, siguri për Kosovën
Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka theksuar se sa ishte kryeministër, kohën dhe ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 23:41
Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka theksuar se sa ishte kryeministër, kohën dhe ...

Haradinaj: Deklarata e SHBA-ve se s’ka plan për shkëmbim territoresh është siguri për Kosovën
Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë që marrëdhëniet e Kosovës me Amerikën janë të pathyeshme. Postimi i plotë i Haradinajt: Deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:39
Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë që marrëdhëniet e Kosovës me Amerikën janë të pathyeshme. Postimi i plotë i Haradinajt: Deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të ...

Mustafa i reagon VV-së pasi foli ShBA: Duhet të na kërkojnë falje
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa konsideron se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 23:35
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa konsideron se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e ...

Haradinaj: Deklarata e SHBA-ve se s’ka plan për shkëmbim territoresh është siguri për Kosovën
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë që marrëdhëniet e Kosovës me Amerikën janë të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:32
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë që marrëdhëniet e Kosovës me Amerikën janë të ...

Haradinaj: Deklarata e Departamentit të Shtetit se s’ka plan për shkëmbim territoresh, siguri për Kosovën
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. “Deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe ...
Koha.net | 26-Mar-2020 23:26
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se deklarata e Departamentit të Shtetit është siguria më e madhe për Kosovën. “Deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe ...

Haradinaj: Shtëpia e Bardhë është tempull i shenjtë, plani për ndarjen e Kosovës kurrë s’ishte në tavolinën e SHBA-së
Ish-kryeministri njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 23:26
Ish-kryeministri njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të bërë në faqen zyrtare Facebook ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ...

Haradinaj e përshëndet deklaratën amerikane që mohon planin sekret për territore
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:26
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. ...

Haradinaj: Deklarata e DASh, garancia që i nevojitet Kosovës
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh, është siguria më e madhe dhe ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 23:26
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se deklarata e krerëve të lartë të Administratës amerikane dhe Departamentit të Shtetit se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh, është siguria më e madhe dhe ...

Vjen reagimi i Isa Mustafës, pasi Amerika e mohoi planin sekret për territore
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...
Arbresh | 26-Mar-2020 23:22
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...

Mustafa: VV iku nga pushteti si pasojë e pazotësisë e jo nga frika për copëtimin e Kosovës
“Të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, sot duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës dhe miqve tanë për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e paskurpullta të drejtuara ndaj ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 23:17
“Të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, sot duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës dhe miqve tanë për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e paskurpullta të drejtuara ndaj ...

Vjen reagimi i Isa Mustafës, pasi Amerika e mohoi planin sekret për territore
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:14
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi për shkëmbim territoresh. Nëpërmjet një ...

Isa Mustafa: SHBA sot iu tregojnë që jeni të pazotë, duhet të kërkoni falje
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa konsideron se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 23:11
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa konsideron se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e ...

Mustafa pas komunikatës së DASH: Të dështuarit që fajësuan SHBA-të, t’u kërkojnë falje qytetarëve
Mustafa ka shkruar se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre duhet t’iu kërkojnë falje qytetarëve të Kosovës dhe miqve ndërkombëtar për fyerjet, shkruan . Mustafa ka thënë se kjo e dëshmon se ata ikën ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:08
Mustafa ka shkruar se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre duhet t’iu kërkojnë falje qytetarëve të Kosovës dhe miqve ndërkombëtar për fyerjet, shkruan . Mustafa ka thënë se kjo e dëshmon se ata ikën ...

Mustafa: Të dështuarit që fajësuan SHBA-në duhet të kërkojnë falje
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratës së Departamentit të shtetit amerikan. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ‘të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e ...
Koha.net | 26-Mar-2020 23:07
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pas deklaratës së Departamentit të shtetit amerikan. Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se ‘të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved