ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 19:52

“Lajm i mirë: 14 të shëruar sot”

“Lajm i mirë: 14 të shëruar sot”
Kryeministri Rama ka dhënë edhe një lajm të gëzueshëm. 14 persona të infektuar me COVID-19 janë shëruar sot. Personat kanë rezultuar negativ pas testeve të bëra, duke e çuar në 31 numrin total të personave që e kanë ...
Lexo | 27-Mar-2020 00:50
Kryeministri Rama ka dhënë edhe një lajm të gëzueshëm. 14 persona të infektuar me COVID-19 janë shëruar sot. Personat kanë rezultuar negativ pas testeve të bëra, duke e çuar në 31 numrin total të personave që e kanë ...

Shënohet viktima e 7 nga Covid-19, shkon në 174 numri i të prekurve nga virusi
Në Shqipëri u shënua viktima e shtatë nga koronavirusi. Një paciente 85-vjeçare humbi jetën gjatë mbrëmjes të se enjtes. Viktima kishte mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë.
Top Channel | 27-Mar-2020 00:49
Në Shqipëri u shënua viktima e shtatë nga koronavirusi. Një paciente 85-vjeçare humbi jetën gjatë mbrëmjes të se enjtes. Viktima kishte mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë.

Rama: 14 të shëruar sot në Shqipëri nga koronavirusi
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook ka thënë se 14 persona sot janë shëruar nga koronavirusi. E në Shqipëri sot ka shkuar numri i të prekurve në 174, 28 vetëm në 24 orët e fundit. Derisa ...
Koha.net | 27-Mar-2020 00:12
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook ka thënë se 14 persona sot janë shëruar nga koronavirusi. E në Shqipëri sot ka shkuar numri i të prekurve në 174, 28 vetëm në 24 orët e fundit. Derisa ...

Arrin në shtatë numri i viktimave me COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...
Telegrafi | 27-Mar-2020 00:09
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...

Lajm i mirë/ Shërohen 14 persona nga koronavirusi në Shqipëri
Plot 14 persona raportohen të shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili me sa duket ka marrë në dorë buletinin shëndetësor. Ndërkohë që në mbrëmje një 85 vjeçare u raportua viktima e 7-të ...
Telegraf | 27-Mar-2020 00:04
Plot 14 persona raportohen të shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili me sa duket ka marrë në dorë buletinin shëndetësor. Ndërkohë që në mbrëmje një 85 vjeçare u raportua viktima e 7-të ...

Koronavirusi/ Ndërron jetë 85-vjeçarja, viktima e 7 në Shqipëri
Mbrëmjen e sotme, një 85-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë, pasi mbërriti në gjendje të rëndë në Spitalin Infektiv. Lajmi konfirmohet nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. “Pavarësisht përpjekjeve të ...
Telegraf | 26-Mar-2020 23:58
Mbrëmjen e sotme, një 85-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë, pasi mbërriti në gjendje të rëndë në Spitalin Infektiv. Lajmi konfirmohet nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. “Pavarësisht përpjekjeve të ...

COVID19 në Shqipëri/ 14 të shëruar sot, numri i vdekjeve shkon në 7
85-vjeçarja është viktima e shtatë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllimet familjes së të ndjerës dhe u bën thirrje dhe një herë qytetarëve të jenë shumë të kujdesshëm në rast ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:48
85-vjeçarja është viktima e shtatë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllimet familjes së të ndjerës dhe u bën thirrje dhe një herë qytetarëve të jenë shumë të kujdesshëm në rast ...

Nderron jete 85-vjeçarja, viktima e shtatë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri.
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 23:17
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...

Ndërron jetë në spitalin infektiv pacientja 85-vjeçare, viktima e 7 e COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...
Top Channel | 26-Mar-2020 23:10
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...

Shënohet viktima e shtatë me COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv të Shqipërisë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja nuk ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:46
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv të Shqipërisë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja nuk ...

Shkon në 7 numri i viktimave nga COVID-19, ndërron jetë pacientja 85-vjeçare, shkoi sot në spital, vuante nga sëmundje kronike
Shkon në 7 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se ka ndërruar jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila kishte mbërritur te Spitali Infektiv pasditen e sotme, në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 23:07
Shkon në 7 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se ka ndërruar jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila kishte mbërritur te Spitali Infektiv pasditen e sotme, në ...

Rritet bilanci/ Konfirmohen me CoVid-19 nënë e bijë në Pukë, ja si u infektuan…
PUKË- Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri.
Top Channel | 26-Mar-2020 18:45
PUKË- Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri.

Në Shqipëri vdes edhe një person nga koronavirusi, shkon në 7 numri i viktimave
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor......
Zeri | 26-Mar-2020 23:46
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor......

Rritet bilanci i të prekurve nga CoVid-19: Konfirmohen nënë e bijë në Pukë
Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri. Burime bëjnë të ditur se në qytetin e Pukës janë shënuar dy persona të prekur me Covid-19. Konkretisht bashkëshortja dhe vajza e një pacienti i cili u ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 19:08
Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri. Burime bëjnë të ditur se në qytetin e Pukës janë shënuar dy persona të prekur me Covid-19. Konkretisht bashkëshortja dhe vajza e një pacienti i cili u ...

Koronavirusi. 28 raste të reja në 24 orët e fundit
Harta e te prekurve nga COVID-19 eshte shtrire tashme edhe ne Tropoje dhe zgjerohet ne Tirane, Korçe, Fier, Durres, Lezhe, Elbasan. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 102 raste – Durres ...
ikub.al | 26-Mar-2020 11:40
Harta e te prekurve nga COVID-19 eshte shtrire tashme edhe ne Tropoje dhe zgjerohet ne Tirane, Korçe, Fier, Durres, Lezhe, Elbasan. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 102 raste – Durres ...

COVID 19, arrin në 7 numri i viktimave
Një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites të së enjtes në Spitalin Infektiv, në gjendje të rëndë, ka ndërruar jetë, njoftojnë burime spitalore. Ajo vuante nga disa sëmundje kronike dhe u ...
RTSH | 26-Mar-2020 23:38
Një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites të së enjtes në Spitalin Infektiv, në gjendje të rëndë, ka ndërruar jetë, njoftojnë burime spitalore. Ajo vuante nga disa sëmundje kronike dhe u ...

MSH: 23 raste të reja brenda 24 orëve
Ne deklaraten e saj per mediat, zevendesministrja Mira Rakacolli, deklaroi: Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 23 raste te reja me COVID-19 dhe jane kryer 111 testime. Deri ne keto momente testuar 1041 jane raste te ...
ikub.al | 25-Mar-2020 11:30
Ne deklaraten e saj per mediat, zevendesministrja Mira Rakacolli, deklaroi: Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 23 raste te reja me COVID-19 dhe jane kryer 111 testime. Deri ne keto momente testuar 1041 jane raste te ...

Katër të mitur mes personave të prekur nga COVID-19 në Shqipëri, ja gjendja e tyre
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 11:24
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...

Në Shqipëri vdes edhe një person nga koronavirusi, shkon në 7 numri i viktimave
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 23:38
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa ...

Dyshime për tre raste të tjera në Korçë, njeri i shtruar në Infektivin e qytetit
Tre qytetare nga Korca kane shfaqur simptoma te Covid-19, cka ka detyruar autoritetet shendetesore te marrin tamponat per te kryer analizat. Te tre tamponat jane çuar drejt Tiranes aty ku do te vertetohet nese qytetaret ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 22:40
Tre qytetare nga Korca kane shfaqur simptoma te Covid-19, cka ka detyruar autoritetet shendetesore te marrin tamponat per te kryer analizat. Te tre tamponat jane çuar drejt Tiranes aty ku do te vertetohet nese qytetaret ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved