ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 12:33

LAJM i MIRË/ 14 të shëruar sot, gjithsej 31 të shëruar nga koronavirus

LAJM i MIRË/ 14 të shëruar sot, gjithsej 31 të shëruar nga koronavirus
Lajmim e bën të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila shkruan: Lajm i mirë 1⃣4⃣ të shëruar sot Deri tani 3⃣1⃣ qytetarë janë të shëruar nga #COVID-19
Saranda Web | 27-Mar-2020 00:10
Lajmim e bën të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila shkruan: Lajm i mirë 1⃣4⃣ të shëruar sot Deri tani 3⃣1⃣ qytetarë janë të shëruar nga #COVID-19

Shqipëria me plan ndërtimi në 30 ditë të spitalit të ri për COVID-19
Plani 4 i Shqipërisë në përballjen me karantimin e rasteve me virusin Korona është krijimi i hapësirave të tjera për personave të prekur me COVID 19 Knid Ndrenika Qeveria në Shqipëri njoftoi planin e ndërtimit të një ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 18:30
Plani 4 i Shqipërisë në përballjen me karantimin e rasteve me virusin Korona është krijimi i hapësirave të tjera për personave të prekur me COVID 19 Knid Ndrenika Qeveria në Shqipëri njoftoi planin e ndërtimit të një ...

COVID-19/ “Spitali i ri i luftës, pjesë e skenarit të katërt”, Rama: Garantojmë mbrojtjen e të sëmurëve në kushtet e çdo rritjeje të papritur
TIRANË, 26 mars/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe ministri i Shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetaj inspektuan ambientet e spitalit të ri ...
Medial | 26-Mar-2020 17:30
TIRANË, 26 mars/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe ministri i Shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetaj inspektuan ambientet e spitalit të ri ...

“Do të të bëj monument te hyrja e spitalit”/ Mbledhja online e qeverisë, zbardhet procesverbali
Nisur nga çfarë deklaroi ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga sot do të nisë puna për rehabilitimin e godinës rezidenciale, e cila do të kthehet në një spital karantinë për të sëmurët ...
Top Channel | 26-Mar-2020 15:44
Nisur nga çfarë deklaroi ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga sot do të nisë puna për rehabilitimin e godinës rezidenciale, e cila do të kthehet në një spital karantinë për të sëmurët ...

Bëhet gati spitali COVID 4/ Ambientet e ish-universitetit privat do të përdoren për pacientët
Ish universiteti “Kristal” shndërrohet në spital. Një nga godinat e tij do të ndërtohen pavijone për të përballuar numrin e mundshëm në rritje të të infektuarëve me koronavirus. Afati i vendosur nga kryeministri Edi ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 15:32
Ish universiteti “Kristal” shndërrohet në spital. Një nga godinat e tij do të ndërtohen pavijone për të përballuar numrin e mundshëm në rritje të të infektuarëve me koronavirus. Afati i vendosur nga kryeministri Edi ...

Brenda spitalit-karantinë/ Rama dhe Manastirliu tregojnë detajet
Kryeministri Rama, Ministrja Manastirliu dhe ministri Ahmetaj inspektuan strukturën e cila do të përshatet si spital-karantinë.
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Kryeministri Rama, Ministrja Manastirliu dhe ministri Ahmetaj inspektuan strukturën e cila do të përshatet si spital-karantinë.

Rama zbulon spitalin e ri “karantinë”: gati në pak ditë (video)
Kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetësiëë “zbuluan” spitalin e ri të tipit “karantinë”, i cili do të ngrihet për një muaj. Jo nga themelet, pasi ekziston e gatshme si godinë, por si funksion spitalor. Dhe është ...
Tesheshi | 26-Mar-2020 15:20
Kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetësiëë “zbuluan” spitalin e ri të tipit “karantinë”, i cili do të ngrihet për një muaj. Jo nga themelet, pasi ekziston e gatshme si godinë, por si funksion spitalor. Dhe është ...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me koronavirus në Shqipëri
Ministrja Manastirliu paraqiti planin për transformimin e godinës ekzistuese në spital karantine për të cilën ajo tha se nevojiten disa ditë kohë. “Kjo do të shërbejë si një spital karantinë me asistencën bazë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 15:05
Ministrja Manastirliu paraqiti planin për transformimin e godinës ekzistuese në spital karantine për të cilën ajo tha se nevojiten disa ditë kohë. “Kjo do të shërbejë si një spital karantinë me asistencën bazë ...

“Brenda 30 ditëve spitali-karantinë”, Rama i vë afat Manastirliut: Mbase s’vjen nevoja, por ne duhet të jemi të përgatitur për cdo lloj zjarri
Kryeministri Edi Rama, teksa inspektoi nga afër godinën e një ish univeristeti privat ku do të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, tha se sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve kjo të ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 13:48
Kryeministri Edi Rama, teksa inspektoi nga afër godinën e një ish univeristeti privat ku do të ndërtohet struktura e re që do të përshtatet si spital-karantinë, tha se sfida e qeverisë është që brenda 30 ditëve kjo të ...

Materialet mbrojtëse nga Turqia, Rama: Erdogani na bëri nder të madh!
Në mbledhjen online ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u shpreh se pas transportit nga Turqia, pajisjet mbrojtëse për pacientët dhe mjekët janë shpërndarë, ndërsa stoku është i konsiderueshëm.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Në mbledhjen online ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u shpreh se pas transportit nga Turqia, pajisjet mbrojtëse për pacientët dhe mjekët janë shpërndarë, ndërsa stoku është i konsiderueshëm.

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me Coronavirus në Shqipëri
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 14:35
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...

“Sapo bisedova me mjekun e spitalit Durrës që u shërua nga COVID-19”, Manastirliu: Do bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e tyre
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu premton se do të bëhet gjithçka për të mbrojtur bluzat e bardha. Në një postim në “Facebook”, ajo tregon se ka komunikuar me mjekun infeksionist të Spitalit Rajonal të ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 19:42
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu premton se do të bëhet gjithçka për të mbrojtur bluzat e bardha. Në një postim në “Facebook”, ajo tregon se ka komunikuar me mjekun infeksionist të Spitalit Rajonal të ...

Përgatitet spitali i katërt karantinë për të prekurit me koronavirus në Shqipëri
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 14:32
Kryeministri shqiptar Edi Rama, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë vizituar ambientet e një ish-kampusi universitar i cili pritet të jetë spitali i katërt që do të ...

Rama merr shembull nga Kina, premton ndërtimin e një spitali për 30 ditë
Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që shpallën do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Kryeministri deklaroi se godina do të shndërrohet në ...
Lapsi | 26-Mar-2020 13:54
Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që shpallën do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Kryeministri deklaroi se godina do të shndërrohet në ...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Mes 7 pacientëve të shëruar nga koronavirusi edhe një mjek e një infermier
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:50
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

Lajm i mirë nga Infektivi, një mjek dhe një infermier mposhtin koronavirusin, 17 pacientë të shëruar lënë spitalin
MInistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep lajmin e mirë se mes 7 pacientëve të shëruar sot nga koronavirusi janë edhe një mjek e një infermier. Mesazhi i Manastirliut: Sot lajmi i mirë është shërimi i një mjeku ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:45
MInistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep lajmin e mirë se mes 7 pacientëve të shëruar sot nga koronavirusi janë edhe një mjek e një infermier. Mesazhi i Manastirliut: Sot lajmi i mirë është shërimi i një mjeku ...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:30
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 21:46
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...

Ish-universiteti privat do bëhet spital COVID-19, Rama: Sfida jonë ta kthejmë brenda 30 ditësh
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri godina do të ...
Lexo | 26-Mar-2020 14:01
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministjra e Shëndetësisë panë sot nga afër ambientet një ish-universiteti privat në Tiranë që do të kthehet në një spital COVID-19 në vend. Sic deklaroi kryeministri godina do të ...

Lajmi i mirë që ngjall shpresë: Një mjek dhe një infermier me koronavirus janë shëruar
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 14:44
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved