ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 14:17

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus
Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën, kanë ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 23:53
Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën, kanë ...

Kylie Jenner ka dhuruar 1 milion dollarë për të infektuarit me koronavirus
Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën, kanë ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 22:03
Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën, kanë ...

Kylie Jenner dhuron shumën e madhe në luftën kundër koronavirusit
Krahas gjithë donacioneve të bëra nga njerëzit e famshëm, listës i shtohet edhe Kylie Jenner, e renditur së fundmi në listën e më të pasurve nën 30 vjeç nga Forbes. Kësaj radhe kemi të bëjmë me një donacion për spitalet ...
Arbresh | 26-Mar-2020 18:33
Krahas gjithë donacioneve të bëra nga njerëzit e famshëm, listës i shtohet edhe Kylie Jenner, e renditur së fundmi në listën e më të pasurve nën 30 vjeç nga Forbes. Kësaj radhe kemi të bëjmë me një donacion për spitalet ...

Kylie Jenner solidarizohet me të infektuarit me koronavirus, dhuron 1 milion dollarë
Kronavirusi është përhapur me shpejtësi në të gjitha shtetet e botës duke marrë mijëra jetë njerëzish dhe duke lënë të infektuar mijëra të tjera. Së fundmi, 22-vjeçarja e njohur Kylie Jenner e cila njihet për bamirësitë ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 18:03
Kronavirusi është përhapur me shpejtësi në të gjitha shtetet e botës duke marrë mijëra jetë njerëzish dhe duke lënë të infektuar mijëra të tjera. Së fundmi, 22-vjeçarja e njohur Kylie Jenner e cila njihet për bamirësitë ...

Covid-19/ Kylie Jenner dhuron shumën marramendëse për stafin mjekësor
Kylie Jenner ka dhuruar 1 milion dollarë përmes linjës së saj kozmetike “Kylie Cosmetics” për luftën kundrejt Covid-19. Sipërmarrësja ka bërë donacionin për t’i ardhur në ndihmë mjekëve që janë në vijën e parë të ...
Bordo | 26-Mar-2020 16:15
Kylie Jenner ka dhuruar 1 milion dollarë përmes linjës së saj kozmetike “Kylie Cosmetics” për luftën kundrejt Covid-19. Sipërmarrësja ka bërë donacionin për t’i ardhur në ndihmë mjekëve që janë në vijën e parë të ...

Kylie Jenner ofron 1 milionë dollarë në luftën kundër koronavirusit
Shumë vende të botës janë izoluar për shkak të COVID-19 dhe gjendja është në shifra të larta prekjesh nga koronavirusi edhe në Amerikë. Edhe pse thuajse të gjithë janë të pushtuar nga frika, sensibilizimi ka qenë i ...
Politiko | 26-Mar-2020 15:44
Shumë vende të botës janë izoluar për shkak të COVID-19 dhe gjendja është në shifra të larta prekjesh nga koronavirusi edhe në Amerikë. Edhe pse thuajse të gjithë janë të pushtuar nga frika, sensibilizimi ka qenë i ...

Kylie Jenner dhuron 1 milionë dollarë për të infektuarit me Coronavirus
Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën, kanë ...
Lapsi | 26-Mar-2020 13:43
Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megjithatë sensibilizimi ka qenë i lartë. Njerëzit e pasur kanë dhuruar para për të gjetur kurën, kanë ...

Jolie e Jenner japin nga një milion dollarë për të luftuar koronavirusin
Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie dhe ylli televiziv, Kylie Jenner, kanë dhuruar nga një milion dollarë secila për të ndihmuar të prekurit nga pandemia koronavirus, njofton “Telengana Today”. Jolie ka kontribuar, sikur ...
Koha.net | 26-Mar-2020 13:28
Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie dhe ylli televiziv, Kylie Jenner, kanë dhuruar nga një milion dollarë secila për të ndihmuar të prekurit nga pandemia koronavirus, njofton “Telengana Today”. Jolie ka kontribuar, sikur ...

Koronavirusi/Lieonel Messi dhuron shumën e majme
Të shumta janë figurat e njohura të cilët kanë shfrytëzuar famën e tyre për të sensibilizuar njerëzit dhe për t’i ardhur në ndihmë me shuma të ndryshme monetare. Nismës për të ndihmuar në luftimin e Koronavirusit i ...
Telegraf | 25-Mar-2020 20:25
Të shumta janë figurat e njohura të cilët kanë shfrytëzuar famën e tyre për të sensibilizuar njerëzit dhe për t’i ardhur në ndihmë me shuma të ndryshme monetare. Nismës për të ndihmuar në luftimin e Koronavirusit i ...

Covid -19/ Lieonel Messi dhuron shumën e majme
Të shumta janë figurat e njohura të cilët kanë shfrytëzuar famën e tyre për të sensibilizuar njerëzit dhe për t’i ardhur në ndihmë me shuma të ndryshme monetare. Nismës për të ndihmuar në luftimin e Koronavirusit i ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Të shumta janë figurat e njohura të cilët kanë shfrytëzuar famën e tyre për të sensibilizuar njerëzit dhe për t’i ardhur në ndihmë me shuma të ndryshme monetare. Nismës për të ndihmuar në luftimin e Koronavirusit i ...

Kylie Jenner dhuron një milion dollarë për mjekët për t’i ndihmuar me gjendjen e coronavirusit
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:34
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit ...

Koronavirusi/ “Apple” do dhurojë 9 milionë maska mbrojtëse
Plot 9 milionë maska mbrojtëse do të dhurojë “Apple”, për të ndihmuar në mbrojtjen e personalit mjekësor nga infektimi i koronavirusit. Ka qenë nënkryetari, Mike Pence, ai që ka dhënë lajmin. Ai është shprehur se ...
Medial | 26-Mar-2020 09:43
Plot 9 milionë maska mbrojtëse do të dhurojë “Apple”, për të ndihmuar në mbrojtjen e personalit mjekësor nga infektimi i koronavirusit. Ka qenë nënkryetari, Mike Pence, ai që ka dhënë lajmin. Ai është shprehur se ...

Halil Kastrati: Me dhimbje mora lajmin, Leze Qena do t’i mungojë televizionit dhe gjithë popullit shqiptar
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 22:47
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit ...

Kylie Jenner dhuron një milion dollarë për mjekët për t’i ndihmuar me gjendjen e coronavirusit
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 22:44
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit ...

Në luftën kundë Coronavirus edhe Lionel Messi dhuron 1 milionë euro
Të shumta janë figurat e njohura të cilët kanë shfrytëzuar famën e tyre për të sensibilizuar njerëzit dhe për t’i ardhur në ndihmë me shuma të ndryshme monetare. Nismës për të ndihmuar në luftimin e Koronavirusit i ...
Lapsi | 25-Mar-2020 17:34
Të shumta janë figurat e njohura të cilët kanë shfrytëzuar famën e tyre për të sensibilizuar njerëzit dhe për t’i ardhur në ndihmë me shuma të ndryshme monetare. Nismës për të ndihmuar në luftimin e Koronavirusit i ...

Kylie Jenner dhuron një milion dollarë për mjekët për t’i ndihmuar me gjendjen e coronavirusit
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit......
Zeri | 25-Mar-2020 22:25
Kylie Jenner ka arritur të ketë pasuri në vlerë mbi një miliard dollarë falë markës së saj të njohur “Kylie Cosmetics”. Dhe modelja 22-vjeçare po ndan disa nga ato pasuri për të ndihmuar punonjësit e kujdesit......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved