ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 09:42

Kur përfundon karantina? Pipero jep lajmin që presim të gjithë

Kur përfundon karantina? Pipero jep lajmin që presim të gjithë
Fevziu: Z. Blendi të lutem pyete doktor Piperon që sipas mendimit të tij personal kur mendon se mund të përfundojnë masat e marra të karantinës? Pipero: Nëse qytetarët kanë respektuar urdhërat e qeverisë, nga fillimi i ...
Saranda Web | 27-Mar-2020 00:10
Fevziu: Z. Blendi të lutem pyete doktor Piperon që sipas mendimit të tij personal kur mendon se mund të përfundojnë masat e marra të karantinës? Pipero: Nëse qytetarët kanë respektuar urdhërat e qeverisë, nga fillimi i ...

Kur do të marrë fund karantina? Përgjigjet mjeku Pëllumb Pipero
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, i ftuar në emisionin Opinion, iu përgjigj disa pyetjeve të qytetarëve në lidhje me koronavirusin. ‘Z. Blendi të lutem pyete doktor Piperon që sipas mendimit të tij personal kur mendon ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 22:52
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, i ftuar në emisionin Opinion, iu përgjigj disa pyetjeve të qytetarëve në lidhje me koronavirusin. ‘Z. Blendi të lutem pyete doktor Piperon që sipas mendimit të tij personal kur mendon ...

“Nuk kam parë kurrë një virus si ky”, mjeku i njohur krahason koronavirusin me gripin e derrit
Mjeku Infektolo, Pëllumb Pipero ka dhënë informacion lidhur me situatën e koronavirusit në Shqipëri. “Në eksperiencën time 38 vjecare nuk kam parë kurrë një virus si ky”, deklaroi Pipero. Ai tha se në javën e parë të ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 22:49
Mjeku Infektolo, Pëllumb Pipero ka dhënë informacion lidhur me situatën e koronavirusit në Shqipëri. “Në eksperiencën time 38 vjecare nuk kam parë kurrë një virus si ky”, deklaroi Pipero. Ai tha se në javën e parë të ...

“Vitin tjetër do të jetë më i egër”, mjeku Pipero tregon se koronavirusi mund të rikthehet
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur se koornavirusi mund të rikthehet viitn tjetër dhe mund të jetë më i egër. I ftuar në studion e “Opinion”, Pipero tha se nëse pëson mutacion, shtë shumë i vështirë për t’u luftuar. “ ...
Saranda Web | 26-Mar-2020 22:38
Mjeku Pëllumb Pipero është shprehur se koornavirusi mund të rikthehet viitn tjetër dhe mund të jetë më i egër. I ftuar në studion e “Opinion”, Pipero tha se nëse pëson mutacion, shtë shumë i vështirë për t’u luftuar. “ ...

Mjeku Pipero: Kurrë nuk kam kaluar një situatë të tillë
“Në 38 vite eksperiencë, asnjëherë nuk kam kaluar një situatë të tillë”. Është kjo deklarata e mjekut Pëllumb Pipero këtë të enjte gjatë emisionit “Opinion”. Pipero rrëfeu se sëbashku me miqtë e tij, disa prej të cilëve ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 22:28
“Në 38 vite eksperiencë, asnjëherë nuk kam kaluar një situatë të tillë”. Është kjo deklarata e mjekut Pëllumb Pipero këtë të enjte gjatë emisionit “Opinion”. Pipero rrëfeu se sëbashku me miqtë e tij, disa prej të cilëve ...

Pipero: Piku i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri do jetë javën tjetër
Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut Pëllumb Pipero, ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 21:14
Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut Pëllumb Pipero, ...

Pipero: Piku i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri do jetë javën tjetër
Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut Pëllumb Pipero, ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 20:31
Në pavijonin infektiv mosha 50 dhe ajo e tretë përbejnë numrin më të lartë të të shtruarve. Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero tha për Tv Klan se janë shumë pak të rinj të shtruar në spital. Sipas mjekut Pëllumb Pipero, ...

Kur do të jetë kulmi i pandemisë në Shqipëri? Ja çfarë thotë mjeku Pipero!
Kur do të jetë kulmi i epidemisë së koronavirusit në vendin tonë? Është ende herët për të marrë një përgjigje të prerë edhe nga ekspertët, pasi kjo situatë nuk mund të parashikohet saktësisht shprehen ata. Në një lidhje ...
Lexo | 26-Mar-2020 16:16
Kur do të jetë kulmi i epidemisë së koronavirusit në vendin tonë? Është ende herët për të marrë një përgjigje të prerë edhe nga ekspertët, pasi kjo situatë nuk mund të parashikohet saktësisht shprehen ata. Në një lidhje ...

Rastet me Coronavirus parashikohet të bien javën e dytë të prillit
Pëllumb Pipero ka dhënë një panoramë të situatës aktuale nga koronavirusi në vend. Mjeku i njohur infeksionist ka treguar në një lidhje live në emisionin “Byroja Politike” në “ABC News” se ecuria e koronavirusit në vend ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 01:42
Pëllumb Pipero ka dhënë një panoramë të situatës aktuale nga koronavirusi në vend. Mjeku i njohur infeksionist ka treguar në një lidhje live në emisionin “Byroja Politike” në “ABC News” se ecuria e koronavirusit në vend ...

Pipero jep lajmin e mirë: Koronavirusi do dobësohet javën e parë të prillit
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero është shprehur se situata e krijuar nga koronavirusi në vend është serioze. Pipero tha se deri më tani COVID-19 është ende në fazat e fillimit të ne vendin tonë, dhe se në javën e tretë ...
Lexo | 25-Mar-2020 13:42
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero është shprehur se situata e krijuar nga koronavirusi në vend është serioze. Pipero tha se deri më tani COVID-19 është ende në fazat e fillimit të ne vendin tonë, dhe se në javën e tretë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved