ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:15

Koronavirusi prek edhe Anthony Joshuan?

Koronavirusi prek edhe Anthony Joshuan?
Koronavirusi ka prekur shumë figura të njohura të sportit, madje edhe Anthony Joshua është izoluar. Boksieri anglez Antoni Joshua, kampioni i botës për pesha të rënda, është urdhëruar të rrijë në izolim në shtëpi, duke ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 22:58
Koronavirusi ka prekur shumë figura të njohura të sportit, madje edhe Anthony Joshua është izoluar. Boksieri anglez Antoni Joshua, kampioni i botës për pesha të rënda, është urdhëruar të rrijë në izolim në shtëpi, duke ...

Koronavirusi prek edhe Anthony Joshuan?
Koronavirusi ka prekur shumë figura të njohura të sportit, madje edhe Anthony Joshua është izoluar. Boksieri anglez Antoni Joshua, kampioni i botës për pesha të rënda, është urdhëruar të rrijë në izolim në shtëpi, duke ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 22:44
Koronavirusi ka prekur shumë figura të njohura të sportit, madje edhe Anthony Joshua është izoluar. Boksieri anglez Antoni Joshua, kampioni i botës për pesha të rënda, është urdhëruar të rrijë në izolim në shtëpi, duke ...

Si është gjendja shëndetësore e mbretëreshës Elizabeta?
Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles. Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv ndaj COVID-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll. Ai është izoluar në shtëpinë e tij në ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 21:34
Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles. Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv ndaj COVID-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll. Ai është izoluar në shtëpinë e tij në ...

Joshua vetizolohet në shtëpi, dyshohet se është infektuar me COVID-19
Anthony Joshua, kampion bote për peshat e rënda në boks është, vetizoluar pas marrjes vesh se Princ Charles ka dalë pozitiv me koronavirus. Arsyeja është se në 9 mars boksieri ishte në një event së bashku me ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 18:48
Anthony Joshua, kampion bote për peshat e rënda në boks është, vetizoluar pas marrjes vesh se Princ Charles ka dalë pozitiv me koronavirus. Arsyeja është se në 9 mars boksieri ishte në një event së bashku me ...

COVID-19 nuk pyet për askënd, kampioni i boksit në karantinë!
Kampioni i boksit, Anthony Joshua, mund të rrezikojë të preket nga COVID-19. Ai takoi princin e Uellsit, Charles dhe kjo ka bërë që frika për të të shtohet. Boksieri u takua më 9 mars me zyrtarin e lartë të Britanisë së ...
Politiko | 26-Mar-2020 16:09
Kampioni i boksit, Anthony Joshua, mund të rrezikojë të preket nga COVID-19. Ai takoi princin e Uellsit, Charles dhe kjo ka bërë që frika për të të shtohet. Boksieri u takua më 9 mars me zyrtarin e lartë të Britanisë së ...

Pallati mbretëror njofton mbi gjëndjen shëndetësore të princit Charles dhe mbretëreshës Elisabeth
Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles. Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv me Covid-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll. Thuhet se Charles është izoluar në shtëpinë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:01
Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles. Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv me Covid-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll. Thuhet se Charles është izoluar në shtëpinë ...

Pallati mbretëror njofton mbi gjëndjen shëndetësore të princit Charles dhe mbretëreshës Elisabeth
Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles. Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv ndaj COVID-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll. Ai është izoluar në shtëpinë e tij në ...
Lapsi | 26-Mar-2020 14:45
Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi për Princin Charles. Në moshën 71-vjeçare ai doli pozitiv ndaj COVID-19 dhe mësohet se momentalisht gjendja e tij është nën kontroll. Ai është izoluar në shtëpinë e tij në ...

Izolohet Joshua, kishte kontakte me princin e infektuar me koronavirus
Kampioni i botës i peshave të rënda, Anthony Joshua është në vetëizolim pasi ka marrë vesh lajmin se Princi Charles i Uellsit doli pozitiv me koronavirus. Më 9 mars, në fakt, boksieri kishte një event në Westminister ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 15:27
Kampioni i botës i peshave të rënda, Anthony Joshua është në vetëizolim pasi ka marrë vesh lajmin se Princi Charles i Uellsit doli pozitiv me koronavirus. Më 9 mars, në fakt, boksieri kishte një event në Westminister ...

A mund t’i ketë infektuar me coronavirus Princi Charles anëtarët e tjerë të familjes mbretërore?
Princi Charles ka pasur kontakte me ndoshta qindra njerëz gjatë 16 ditëve të fundit, përfshirë Mbretëreshën dhe Kryeministrin Boris Johnson. Trashëgimtari 71-vjeçar i fronit, i cili ka rezultuar pozitiv me coronavirus, ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:58
Princi Charles ka pasur kontakte me ndoshta qindra njerëz gjatë 16 ditëve të fundit, përfshirë Mbretëreshën dhe Kryeministrin Boris Johnson. Trashëgimtari 71-vjeçar i fronit, i cili ka rezultuar pozitiv me coronavirus, ...

Princi Charles pozitiv për koronavirus
Nderkohe, bashkeshortja, Camilla, ka rezultuar negativ. Dy jave me pare Charles takoi Princin Albert te Monako-s, i cili gjithashtu ka rezultuar pozitiv per koronavirus, pak dite me pare. Sipas zedhenesit te Oborrit, ...
ikub.al | 25-Mar-2020 12:01
Nderkohe, bashkeshortja, Camilla, ka rezultuar negativ. Dy jave me pare Charles takoi Princin Albert te Monako-s, i cili gjithashtu ka rezultuar pozitiv per koronavirus, pak dite me pare. Sipas zedhenesit te Oborrit, ...

Meghan ndalon Harry të kthehet në Britani për të parë Princin Charles të infektuar me koronavirus
Meghan e ka ndaluar Princin Harry të udhëtojë dhe të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar për të parë babanë e tij të sëmurë i cili u prek nga koronavirusi, i tha një burim “Daily Mail”. Ajo i tha Harry-it se “në asnjë ...
Lexo | 26-Mar-2020 14:30
Meghan e ka ndaluar Princin Harry të udhëtojë dhe të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar për të parë babanë e tij të sëmurë i cili u prek nga koronavirusi, i tha një burim “Daily Mail”. Ajo i tha Harry-it se “në asnjë ...

Anthony Joshua vetëizolohet në shtëpi pas takimit me Princin Charles – 16 ditë pas infektimit me coronavirus
Anthony Joshua është duke qëndruar në shtëpi, pasi raportohet se ai është infektuar me coronavirus nga takimi me Princin Charles. Kampioni i peshave të rënda në boks u takua me princin e Uellsit në një ngjarje ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:15
Anthony Joshua është duke qëndruar në shtëpi, pasi raportohet se ai është infektuar me coronavirus nga takimi me Princin Charles. Kampioni i peshave të rënda në boks u takua me princin e Uellsit në një ngjarje ...

Djali i saj doli pozitiv ndaj COVID-19, mësohet gjendja shëndetësore e Mbretëreshës Elizabeth II
Në shumë media botërore dhe në të gjitha ato britanine, dje u dha lajm se djali i Mbretëreshës së Anglisë, Elizabeth II, Princi Charles, ka dalë pozitiv ndaj COVID-19. Sipas mediave, gjendja e princit mësohet të jetë ...
Politiko | 26-Mar-2020 14:17
Në shumë media botërore dhe në të gjitha ato britanine, dje u dha lajm se djali i Mbretëreshës së Anglisë, Elizabeth II, Princi Charles, ka dalë pozitiv ndaj COVID-19. Sipas mediave, gjendja e princit mësohet të jetë ...

Princi Charles infektohet me koronavirus
Princi Charles i Uellsit është konfirmuar si i infektuar me koronavirus. Raportohet se princi 71-vjeçar është vendosur në izolim në Kështjellën “Balmoral” në Skoci. Një zëdhënës i princit tha: “Princi i Uellsit ka dalë ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 12:02
Princi Charles i Uellsit është konfirmuar si i infektuar me koronavirus. Raportohet se princi 71-vjeçar është vendosur në izolim në Kështjellën “Balmoral” në Skoci. Një zëdhënës i princit tha: “Princi i Uellsit ka dalë ...

Princi Charles del pozitiv me koronavirus
Pas testit për COVID-19, Princ Charles ka rezultuar pozitiv. Princi i Uellsit, 71 vjeç ka shfaqur simptoma të lehta dhe gjendja e tij shëndetësore aktuale është stabël. Një zëdhënës i Shtëpisë së Clarence konfirmoi se ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 12:55
Pas testit për COVID-19, Princ Charles ka rezultuar pozitiv. Princi i Uellsit, 71 vjeç ka shfaqur simptoma të lehta dhe gjendja e tij shëndetësore aktuale është stabël. Një zëdhënës i Shtëpisë së Clarence konfirmoi se ...

Hazard: Nuk pata një sezon të mirë në Real
Kampioni botëror i boksit në pesha të rëndë, Anthony Joshua është futur në izolim, pasi së fundmi ishte takuar me me viktimën e koronavirusit, Princ Charles. Charles, djali i madh dhe trashëgimtari i Mbretëreshës ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 23:38
Kampioni botëror i boksit në pesha të rëndë, Anthony Joshua është futur në izolim, pasi së fundmi ishte takuar me me viktimën e koronavirusit, Princ Charles. Charles, djali i madh dhe trashëgimtari i Mbretëreshës ...

Princi Charles rezulton pozitiv me Covid-19
Share Princi Charles, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, njofton Clarence House. 71 vjeçari ka simptoma të lehta dhe “gjendja shëndetësore e tij është e mirë”, tha një zëdhënës. Bashkëshortja e princit, Camilla, ...
Telegraf | 25-Mar-2020 12:19
Share Princi Charles, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, njofton Clarence House. 71 vjeçari ka simptoma të lehta dhe “gjendja shëndetësore e tij është e mirë”, tha një zëdhënës. Bashkëshortja e princit, Camilla, ...

Mbretëresha e Anglisë izolohet në kështjellën Windsor
Mbretëresha Elizabeth dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, do të qëndrojnë për disa javë në izolim në Kështjellën e tyre në Windsor, pasi kanë pasur kontakte me djalin e tyre, Princin Charles, i cili u konfirmua sot ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 20:07
Mbretëresha Elizabeth dhe bashkëshorti i saj, Princi Philip, do të qëndrojnë për disa javë në izolim në Kështjellën e tyre në Windsor, pasi kanë pasur kontakte me djalin e tyre, Princin Charles, i cili u konfirmua sot ...

Princi Çarls është infektuar me koronavirusin e ri
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...
Shenja | 25-Mar-2020 19:25
Princi Çarls në Mbretërinë e Bashkuar, 71 vjeç, është infektuar me koronavirusin e ri. Ai po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet në shëndet të mirë”, tha një zëdhënës. Gruaja e tij Kamilla, gjithashtu është ...

Familja mbretërore në karantinë, anulohen takimet dhe mbrëmjet gala
Koronavirusi nuk është ndalur as tek familjet mbretërore. Pas Princit Albert të Monakos, edhe Princi Charles i Wales, rezultoi pozitiv dhe u izolua me bashkëshorten Kamila në shtëpinë e tyre në Skoci. Për të shmangur ...
Medial | 25-Mar-2020 18:43
Koronavirusi nuk është ndalur as tek familjet mbretërore. Pas Princit Albert të Monakos, edhe Princi Charles i Wales, rezultoi pozitiv dhe u izolua me bashkëshorten Kamila në shtëpinë e tyre në Skoci. Për të shmangur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved