ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 22:13

Koronavirusi, Taylor Swift dhe Ariana Grande ndihmojnë financiarisht fansat

Koronavirusi, Taylor Swift dhe Ariana Grande ndihmojnë financiarisht fansat
Taylor Swift dhe Ariana Grande dhuruan para për fansat që po luftojnë financiarisht pasi humbën punën e tyre për shkak të pandemisë koronavirus.Taylor Swift dhe Ariana Grande po përpiqen të ndihmojnë fansat që u ndikuan ...
Ina-Online | 27-Mar-2020 03:40
Taylor Swift dhe Ariana Grande dhuruan para për fansat që po luftojnë financiarisht pasi humbën punën e tyre për shkak të pandemisë koronavirus.Taylor Swift dhe Ariana Grande po përpiqen të ndihmojnë fansat që u ndikuan ...

Koronavirusi, Taylor Swift dhe Ariana Grande ndihmojnë financiarisht fansat
Taylor Swift dhe Ariana Grande dhuruan para për fansat që po luftojnë financiarisht pasi humbën punën e tyre për shkak të pandemisë koronavirus. Taylor Swift dhe Ariana Grande po përpiqen të ndihmojnë fansat që u ...
Koha.mk | 27-Mar-2020 00:07
Taylor Swift dhe Ariana Grande dhuruan para për fansat që po luftojnë financiarisht pasi humbën punën e tyre për shkak të pandemisë koronavirus. Taylor Swift dhe Ariana Grande po përpiqen të ndihmojnë fansat që u ...

Koronavirusi, Taylor Swift dhe Ariana Grande ndihmojnë financiarisht fansat
Taylor Swift dhe Ariana Grande po përpiqen të ndihmojnë fansat që u ndikuan financiarisht nga pandemia koronavirus, shkruan DailyMail, transmeton . Yjet e popullit janë lavdëruar për donacionin e parave, për ata që ...
Lajminet | 27-Mar-2020 00:02
Taylor Swift dhe Ariana Grande po përpiqen të ndihmojnë fansat që u ndikuan financiarisht nga pandemia koronavirus, shkruan DailyMail, transmeton . Yjet e popullit janë lavdëruar për donacionin e parave, për ata që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved