ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 13:26

Koronavirusi/ Presidenti Meta: Po e ndjek me shqetësim të madh situatën e shqiptarëve në Mal të Zi

Koronavirusi/ Presidenti Meta: Po e ndjek me shqetësim të madh situatën e shqiptarëve në Mal të Zi
Gjatë një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme, Presidenti Ilir Meta deklaroi se po e ndjek me shqetësim të madh përhapjen e pandemisë COVID-19 në rajonet e banuara nga shqiptarët në Malin e Zi. Meta bëri me dije se ka ...
Telegraf | 26-Mar-2020 20:55
Gjatë një intervistë të dhënë mbrëmjen e sotme, Presidenti Ilir Meta deklaroi se po e ndjek me shqetësim të madh përhapjen e pandemisë COVID-19 në rajonet e banuara nga shqiptarët në Malin e Zi. Meta bëri me dije se ka ...

Presidenti Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballjen me koronavirusin
Presidenti Ilir Meta në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Kreu i shtetit iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...
Telegraf | 26-Mar-2020 19:02
Presidenti Ilir Meta në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Kreu i shtetit iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...

Meta mesazh politikanëve kosovarë: Të mos humbet asnjë minutë në luftën kundër COVID19 dhe të gjithë të përqëndrohen në këtë drejtim
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...
Arbresh | 26-Mar-2020 18:39
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...

Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballje me COVID-19
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 18:30
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...

Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballje me COVID-19
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë......
Zeri | 26-Mar-2020 18:22
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë......

Meta mesazh politikanëve të Kosovës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 18:19
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...

Meta: Masat për COVID-19, të drejta, qytetarët të ruajnë disiplinën
Presidenti i Republikes Ilir Meta ka mbeshtetur masat e marra nga qeveria ne betejen kunder koronavirusit. Ne nje interviste per gazetaren Pranvera Borakaj ne emisionin “7 pa 5”, ne Vizion Plus, qytetari i pare i vendit ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 14:54
Presidenti i Republikes Ilir Meta ka mbeshtetur masat e marra nga qeveria ne betejen kunder koronavirusit. Ne nje interviste per gazetaren Pranvera Borakaj ne emisionin “7 pa 5”, ne Vizion Plus, qytetari i pare i vendit ...

Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballje me COVID-19
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 18:15
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në një intevistë ka folur rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë. Meta iu ka dërguar mesazh politikanëve të Kosovës, duke iu thënë se është e rëndësishme të mos humbasë asnjë minutë në ...

Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballjen me COVID-19
Presidenti Ilir Meta iu ka dërguar një mesazh të prerë të gjithë politikanëve të Kosovës, duke iu kërkuar të mos humbasin asnjë minutë në përballjen me koronavirusin. Kreu i Shtetit Shqiptar tha në një intervistë për ...
Medial | 26-Mar-2020 18:06
Presidenti Ilir Meta iu ka dërguar një mesazh të prerë të gjithë politikanëve të Kosovës, duke iu kërkuar të mos humbasin asnjë minutë në përballjen me koronavirusin. Kreu i Shtetit Shqiptar tha në një intervistë për ...

Korona në Mal të Zi, epiqendra shqiptare: Tuzi, zemra e infeksionit
Tuzi, komuna shqiptare e në kufi me Shqipërinë në Mal të Zi, është qenda e Coronas në fqinjin verior, aty ku virusi famëkeq ishte i fundit vend që u fut në rajon. Instituti i Shëndetit Publik në Mal të Zi regjistroi 15 ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 12:57
Tuzi, komuna shqiptare e në kufi me Shqipërinë në Mal të Zi, është qenda e Coronas në fqinjin verior, aty ku virusi famëkeq ishte i fundit vend që u fut në rajon. Instituti i Shëndetit Publik në Mal të Zi regjistroi 15 ...

Presidenti Meta: Udhëheqësit në Prishtinë duhet të mendojnë për një zgjidhje “Pro Kosovë”, dhe jo “anti-Kurti”
Presidenti i Republikës Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në Kuvendin e Kosovës. Për ...
Telegraf | 26-Mar-2020 09:55
Presidenti i Republikës Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në Kuvendin e Kosovës. Për ...

Meta i “tërheq veshin” politikës në Kosovës: Udhëheqësit të mendojnë për pandeminë
Në lidhjen e tij live për emisionin “7 pa 5” këtë të enjte, presidenti Ilir Meta nuk la pa komentuar as krizën politike në Kosovë. Meta deklaroi se krerët politikë në Kosovë duhet të kenë prioritet pandeminë e ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 09:41
Në lidhjen e tij live për emisionin “7 pa 5” këtë të enjte, presidenti Ilir Meta nuk la pa komentuar as krizën politike në Kosovë. Meta deklaroi se krerët politikë në Kosovë duhet të kenë prioritet pandeminë e ...

Meta: Qeveria ka marrë masat e duhura për të përballuar situatën
Presidenti Ilir Meta vlerësoi masat e marra nga qeveria për të përballuar situatën e koronavirusit në Shqipëri dhe për të parandaluar përhapjen e tij. Në një lidhje live në emisionin “7 pa 5”, kreu i shtetit tha se ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 09:21
Presidenti Ilir Meta vlerësoi masat e marra nga qeveria për të përballuar situatën e koronavirusit në Shqipëri dhe për të parandaluar përhapjen e tij. Në një lidhje live në emisionin “7 pa 5”, kreu i shtetit tha se ...

Presidenti Meta dhe Markoviq i telefonojnë Kryetarit të Tuzit pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus
Kryeministi i Malit Të Zi dhe Presidenti i Shqiperisë, Ilir Meta kanë telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit,Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së qytetit në karantinë. ...
Telegraf | 25-Mar-2020 20:16
Kryeministi i Malit Të Zi dhe Presidenti i Shqiperisë, Ilir Meta kanë telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit,Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së qytetit në karantinë. ...

Rrëzimi i Kurtit, Meta: Udhëheqësit në Prishtinë duhet të mendojnë për një zgjidhje “Pro Kosovë”
Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në ...

Presidenti Meta telefonon kreun e komunës së Tuz, zona më e prekur nga koronavirus në Mal të Zi
Presidenti Ilir Meta ka telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së krejt qytetit në karantinë. Përmes një mesazh në rrjetet sociale, ...
Telegraf | 25-Mar-2020 19:51
Presidenti Ilir Meta ka telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së krejt qytetit në karantinë. Përmes një mesazh në rrjetet sociale, ...

Rrëzimi i qeverisë, reagon Presidenti Meta: Të mendojnë se si do të japin një zgjidhje “Pro Kosovë”, jo “anti-Kurti”
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë së Kosovës me mocion mosbesimi. Kreu i shtetit shqiptar thotë se politikanët shqiptarë duhet të mendojnë se si do të japin një zgjidhje “Pro Kosovë” ...
Zeri | 26-Mar-2020 12:21
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë së Kosovës me mocion mosbesimi. Kreu i shtetit shqiptar thotë se politikanët shqiptarë duhet të mendojnë se si do të japin një zgjidhje “Pro Kosovë” ...

Meta: Udhëheqësit në Prishtinë duhet të mendojnë për një zgjidhje “Pro Kosovë”, dhe jo “anti-Kurti”
Presidenti Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në Kuvendin e Kosovës. Për ...
Lapsi | 26-Mar-2020 10:29
Presidenti Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, veçanërisht pas mocionit të votuar dje në Kuvendin e Kosovës. Për ...

Meta: Duhet një zgjidhje “pro-Kosovë” dhe jo “anti-Kurti”
Ditën e djeshme pas një diskutimi shumë të gjatë në Kuvendin e Kosovës, qeveria e Albin Kurtit ka rënë, madje me më shumë vota se sa u zgjodh. Presidenti Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për ...
Gazeta Dita | 26-Mar-2020 10:39
Ditën e djeshme pas një diskutimi shumë të gjatë në Kuvendin e Kosovës, qeveria e Albin Kurtit ka rënë, madje me më shumë vota se sa u zgjodh. Presidenti Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për ...

Tensionet politike në Kosovë/ Meta mesazh për qeverinë dhe opozitën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Presidenti i Republikës Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, ...
Mapo | 26-Mar-2020 10:03
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Presidenti i Republikës Ilir Meta gjatë një intervistë të dhënë mëngjesin e sotëm për emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus u pyet edhe për situatën politike në Kosovë, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved