ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 12:55

Koronavirus.al Rama prezanton faqen e re!

Koronavirus.al Rama prezanton faqen e re!
Kreu i qeverisë Edi Rama, ka prezatuar faqen e re koronavirus.al, ku qytetarët do të mund të gjejnë informacion zyrtar për koronavirusin. NGA SOT, JU KENI MUNDËSI TË NDIQNI NË KOHË REALE TË REJAT NGA FRONTI I LUFTËS ...
Lexo | 27-Mar-2020 00:49
Kreu i qeverisë Edi Rama, ka prezatuar faqen e re koronavirus.al, ku qytetarët do të mund të gjejnë informacion zyrtar për koronavirusin. NGA SOT, JU KENI MUNDËSI TË NDIQNI NË KOHË REALE TË REJAT NGA FRONTI I LUFTËS ...

“Alo Edi jam!”/ A e dini çfarë shkruan Rama kur qytetarët i qajnë hallet (FOTO)
Kryeministri Edi Rama ka bërë zakon që pasditeve tashmë të marrë në telefon qytetarë që kanë shkruar për hallet e tyre në platformën “Shqipëria që duam”. E teksa ata i flasin për problemet e tyre, Rama shihet që shkruan ...
Lapsi | 26-Mar-2020 20:37
Kryeministri Edi Rama ka bërë zakon që pasditeve tashmë të marrë në telefon qytetarë që kanë shkruar për hallet e tyre në platformën “Shqipëria që duam”. E teksa ata i flasin për problemet e tyre, Rama shihet që shkruan ...

Rama njoftim të rëndësishëm për shqiptarët që mbetën jashtë vendit: Po punojmë së bashku me Presidencën…
TIRANË-Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar komunikimin me qytetarët ku u ka bërë thirrje që për çdo emergjencë që kanë të drejtohen në platformën e emergjencës të krijuar në Shqipëriaqëduam.al.
Top Channel | 26-Mar-2020 20:31
TIRANË-Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vijuar komunikimin me qytetarët ku u ka bërë thirrje që për çdo emergjencë që kanë të drejtohen në platformën e emergjencës të krijuar në Shqipëriaqëduam.al.

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani në këtë kanal për t’ju zgjidhur problemin
Kryeministri Edi Rama u kërkon qytetarëve që për cdo hall apo problem që kanë të kërkojnë ndihmë te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al. Kjo skuadër në dispozicion të qytetarëve, thotë kryeministri është ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 20:22
Kryeministri Edi Rama u kërkon qytetarëve që për cdo hall apo problem që kanë të kërkojnë ndihmë te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al. Kjo skuadër në dispozicion të qytetarëve, thotë kryeministri është ...

Pas urdhërit të Ramës, Policia dërgon të moshuarit në shtëpi (VIDEO)
Pas urdhërit të kryeministrit Edi Rama që “pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Pikërisht kjo ka ndodhur gjatë ditës së sotme, ku në një video publikuar nga vetë Rama, ...
Telegraf | 26-Mar-2020 19:51
Pas urdhërit të kryeministrit Edi Rama që “pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Pikërisht kjo ka ndodhur gjatë ditës së sotme, ku në një video publikuar nga vetë Rama, ...

Kryeministri Rama, u kërkon qytetarëve: Për çdo hall apo problem kërkoni ndihmë te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al
Kryeministri Edi Rama, u kërkon qytetarëve që për çdo hall apo problem që kanë të kërkojnë ndihmë te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al. Kjo skuadër në dispozicion të qytetarëve, thotë kryeministri është ...
RTSH | 26-Mar-2020 20:19
Kryeministri Edi Rama, u kërkon qytetarëve që për çdo hall apo problem që kanë të kërkojnë ndihmë te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al. Kjo skuadër në dispozicion të qytetarëve, thotë kryeministri është ...

‘’I lutet pensionistëve të mos dalin nga shtëpia’’, Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar janë në dispozicion të tyre
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga Policia tek, ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 18:23
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga Policia tek, ...

VIDEO/ Rama në komunikim urgjent celular për hallet e popullit
Kryeministri Rama nëpërmjet një lidhjeje live në Facebook ka nisur telefonatat me qytetarët të cilët kanë shkruar numrat e tyre në shqipëriaqëduam.al për të denoncuar apo për të shprehur hallet e tyre.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Kryeministri Rama nëpërmjet një lidhjeje live në Facebook ka nisur telefonatat me qytetarët të cilët kanë shkruar numrat e tyre në shqipëriaqëduam.al për të denoncuar apo për të shprehur hallet e tyre.

VIDEO/ Urdhri i prerë i kryeministrit, policia: Pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë sekondë jashtë, asnjë të mos u afrohet
“Pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Ky ka qenë urdhri i prerë i kryeministrit Edi Rama, që kur Shqipëria hyri në karantinë për shkak të koronavirusit. Një ditë më ...
RTSH | 26-Mar-2020 19:08
“Pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Ky ka qenë urdhri i prerë i kryeministrit Edi Rama, që kur Shqipëria hyri në karantinë për shkak të koronavirusit. Një ditë më ...

‘Asnjë pensionistë jashtë”! Policia nis aksionin në rrugë, dërgon të moshuarit në shtëpi
“Pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Ky ka qenë urdhri i prerë i kryeministrit Rama që apelon çdo ditë që kur Shqipëria u ‘fut’ në karantinë për shkak të koronavirusit. ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 19:02
“Pensionistët të qëndrojnë në shtëpi, asnjë të mos u afrohet dhe asnjë sekondë jashtë”. Ky ka qenë urdhri i prerë i kryeministrit Rama që apelon çdo ditë që kur Shqipëria u ‘fut’ në karantinë për shkak të koronavirusit. ...

VIDEO/ “Edi Rama jam”, kryeministri i “kopjon” emisionin Bashkim Hoxhës: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 20:52
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një formë të re komunikimi me qytetarët, në platformën “shqipëriaqëduam.al”. Shefi i qeverisë ka zgjedhur të telefonojë qytetarët, duke iu dhënë zgjidhje direkt, ose brenda 24 oresh, ...

‘’I lutet pensionistëve të mos dalin nga shtëpia’’, Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar janë në dispozicion të tyre
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga Policia tek, ...
Medial | 26-Mar-2020 18:36
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga Policia tek, ...

‘’I lutet pensionistëve të mos dalin nga shtëpia’’, Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar janë në dispozicion të tyre
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga Policia tek, ...
Lexo | 26-Mar-2020 18:34
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi. Rama bën me dije se nga Policia tek, ...

“Alo Edi Rama jam!”/ Kryeministri nis “të zgjidhë” hallet nga telefoni (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ka vijuar spektaklin me shfaqjet e tij për situatën e koronavirusit duke bërë vetë telefonata me qytetarët. Hallet e njerëzve janë të ndryshme dhe “i madhi” i qeverisë u premton atyre zgjidhje duke ...
Lapsi | 25-Mar-2020 21:38
Kryeministri Edi Rama ka vijuar spektaklin me shfaqjet e tij për situatën e koronavirusit duke bërë vetë telefonata me qytetarët. Hallet e njerëzve janë të ndryshme dhe “i madhi” i qeverisë u premton atyre zgjidhje duke ...

“Beso e kontrollo është kjo punë”, Rama merr qytetarin në telefon: Mos dil nga shtëpia, bonusin e qirasë do e paguajë qeveria
Mes shumë telefonatave që bëri kryeministri Edi Rama ishte dhe ajo me një qytetar, që ishte përfitues i bonusit të qirasë. Gjatë komunikimit me të, kreu i qeverisë theksoi se qytetari do të vijojë të marrë bonusin e ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:49
Mes shumë telefonatave që bëri kryeministri Edi Rama ishte dhe ajo me një qytetar, që ishte përfitues i bonusit të qirasë. Gjatë komunikimit me të, kreu i qeverisë theksoi se qytetari do të vijojë të marrë bonusin e ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:39
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

Video/ Rama bëhet “Bashkim Hoxha” i turnit të natës, por me një ndryshim nga Bashkimi…
Pasi u vërtetoi njerëzve që nuk i bënte videot live nga vila në Surrel dhe pasi doli në rrugë për të dërguar qytetarët në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e të mërkurës, ka bërë një tjetër veprim të parecendent. ...
Politiko | 25-Mar-2020 21:21
Pasi u vërtetoi njerëzve që nuk i bënte videot live nga vila në Surrel dhe pasi doli në rrugë për të dërguar qytetarët në shtëpi, Kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e të mërkurës, ka bërë një tjetër veprim të parecendent. ...

“Edi Rama jam”, kryeministri nis t’i telefonojë vetë qytetarët
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al, sot ishte vete Rama ai qe u telefononte. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:12
Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme nisi t’i telefonojë qytetarët personalisht në telefon. Pasi qytetaret kane bere ankesat e tyre tek platforma shqipëriaqëduam.al, sot ishte vete Rama ai qe u telefononte. ...

Kryeministri Rama nuk di të ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 21:09
Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre. “Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar ...

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri nuk ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...
Shenja | 25-Mar-2020 21:06
“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved