ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:06

Konjufca e quan të pacipë mocionin e mosbesimit, thotë se Veliu e mori atë që meritoi

Konjufca e quan të pacipë mocionin e mosbesimit, thotë se Veliu e mori atë që meritoi
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca në emisionin “Desk” në KTV e ka quajtur të pacipë mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë, derisa shtoi se Agim Veliu e mori atë që meritoi. Ai nuk e ka ...
Zeri | 26-Mar-2020 20:52
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca në emisionin “Desk” në KTV e ka quajtur të pacipë mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë, derisa shtoi se Agim Veliu e mori atë që meritoi. Ai nuk e ka ...

Eskalon debati ‘live’ mes Bekë Berishës e Mefail Bajqinovcit: Diktatura është më e keqe se hajnia
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha dhe ai i VV-së Mefail Bajqinovci, në një debat direkt në RTK janë përplasur me njëri tjetrin. Derisa Bajqinovci i ka thënë Berishës se Qeveritë e kaluara kanë qenë hajdut dhe se e kanë ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 20:40
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha dhe ai i VV-së Mefail Bajqinovci, në një debat direkt në RTK janë përplasur me njëri tjetrin. Derisa Bajqinovci i ka thënë Berishës se Qeveritë e kaluara kanë qenë hajdut dhe se e kanë ...

“Lajmërohet” edhe Bekë Berisha: Më kujtohet si sot kur Glauku ka qenë si i ri në AAK, por na e kish pas sjellë SHIK-u
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka debatur me deputetët e Vetëvendosjes. “Kur dhelprës i digjet bishti, mendon se u djeg e gjithë bota”, tha Berisha, duke iu referuar fjalimeve të deputetëve të VV-së. Ai u tha ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 21:45
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka debatur me deputetët e Vetëvendosjes. “Kur dhelprës i digjet bishti, mendon se u djeg e gjithë bota”, tha Berisha, duke iu referuar fjalimeve të deputetëve të VV-së. Ai u tha ...

Berisha: VV’në po e shkarkon “profa i nderuar”
Depueti i AAK-së, Bekë Berisha, ka folur në Kuvendin e Kosovës në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:45
Depueti i AAK-së, Bekë Berisha, ka folur në Kuvendin e Kosovës në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve ...

?Berisha: Albini i dashuruar në vetvete, kërkon të hyjë në histori
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët AAK-ja, Bekë Berisha, ka akuzuar kryeministrin Albin Kurti se e ka poshtëruar partnerin e koalicionit qeverisës, LDK-në. Sipas tij, Kurtit nuk i intereson Amerika e as Evropa, ...
Shprehja | 25-Mar-2020 21:41
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët AAK-ja, Bekë Berisha, ka akuzuar kryeministrin Albin Kurti se e ka poshtëruar partnerin e koalicionit qeverisës, LDK-në. Sipas tij, Kurtit nuk i intereson Amerika e as Evropa, ...

Bekë Berisha – VV-së: Nëse ju ka kallë bishti dhelprës nuk u kallë gjithë bota
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha në seancën e sotme ju drejtua Lëvizjes Vetëvendosje duke i thënë se “nëse ju ka kallë bishti dhelprës, nuk u kallë gjithë bota”. Ndër të tjera ai i tha VV-së, se Kurtin nga pushteti po e ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:38
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha në seancën e sotme ju drejtua Lëvizjes Vetëvendosje duke i thënë se “nëse ju ka kallë bishti dhelprës, nuk u kallë gjithë bota”. Ndër të tjera ai i tha VV-së, se Kurtin nga pushteti po e ...

?Berisha: Albini i dashuruar në vetvete, kërkon të hyjë në histori
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët AAK-ja, Bekë Berisha, ka akuzuar kryeministrin Albin Kurti se e ka poshtëruar partnerin e koalicionit qeverisës, LDK-në. Sipas tij, Kurtit nuk i intereson Amerika e as Evropa, ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 21:38
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët AAK-ja, Bekë Berisha, ka akuzuar kryeministrin Albin Kurti se e ka poshtëruar partnerin e koalicionit qeverisës, LDK-në. Sipas tij, Kurtit nuk i intereson Amerika e as Evropa, ...

Berisha: Nuk u kallë bota pse dhelprës po i kallet bishti, LVV-në po e shkarkon Isa Mustafa
Depueti i AAK-së, Bekë Berisha, ka folur në Kuvendin e Kosovës në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:25
Depueti i AAK-së, Bekë Berisha, ka folur në Kuvendin e Kosovës në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve ...

Berisha: VV-në po e shkarkon “profa i nderuar”
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka folur në Kuvendin e Kosovës në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve ...
Arbresh | 25-Mar-2020 21:34
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka folur në Kuvendin e Kosovës në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti. Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve ...

Berisha: Nuk u kallë bota pse dhelprës po i kallet bishti, VV-në po e shkarkon “profa i nderuar”
Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve të Vetëvendosjes, duke thënë se ata nuk po i shkarkon AAK-ja, por “profa i nderuar”, duke e pasur fjalën për kryetarin e LDK-së, Isa ...
Lajminet | 25-Mar-2020 21:24
Berisha i është përgjigjur me një fjalë popullore akuzave të ashpra të deputetëve të Vetëvendosjes, duke thënë se ata nuk po i shkarkon AAK-ja, por “profa i nderuar”, duke e pasur fjalën për kryetarin e LDK-së, Isa ...

Bekë Berisha – VV-së: Nëse ju ka kallë bishti dhelprës nuk u kallë gjithë bota
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha në seancën e sotme ju drejtua Lëvizjes Vetëvendosje duke i thënë se “nëse ju ka kallë bishti dhelprës, nuk u kallë gjithë bota”, raporton “Zeri.info” Ndër të tjera ai i tha......
Zeri | 25-Mar-2020 21:15
Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha në seancën e sotme ju drejtua Lëvizjes Vetëvendosje duke i thënë se “nëse ju ka kallë bishti dhelprës, nuk u kallë gjithë bota”, raporton “Zeri.info” Ndër të tjera ai i tha......

Konjufca: Ani Beka kur fol për diktaturë, shuj Bekë rri qatje mos na lodh
Ministri i Punëve të Jashtme Glauk Konjufca, gjatë fjalimit para deputetëve, derisa ishte duke folur për arsyet pse sipas tij LDK-ja e ka inizuar mocionin e mosbesimit, u pengua nga deputeti Bekë Berisha, i cili VV-në e ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 14:49
Ministri i Punëve të Jashtme Glauk Konjufca, gjatë fjalimit para deputetëve, derisa ishte duke folur për arsyet pse sipas tij LDK-ja e ka inizuar mocionin e mosbesimit, u pengua nga deputeti Bekë Berisha, i cili VV-në e ...

Eskalon Konjufca, Bekë Berishës: Shuj, rri aty, mos fol…
Ministri i Jashtëm dhe Diasporës, Glauk Konjufca është ndërprerë nga deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, për pak momente derisa fliste në foltoren e Kuvendit. Mirëpo, numri dy i Vetëvendosjes s’ka duruar duke i thënë që ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 14:30
Ministri i Jashtëm dhe Diasporës, Glauk Konjufca është ndërprerë nga deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, për pak momente derisa fliste në foltoren e Kuvendit. Mirëpo, numri dy i Vetëvendosjes s’ka duruar duke i thënë që ...

Konjufca: LDK-ja po don Qeveri tjetër me PAN-in
Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca, në seancën e sotme të Kuvendit ku po shqyrtohet mocioni për rrëzimin e Qeverisë, tha se prishja me Amerikën nuk është arsyeja e kryesore për rrëzimin e Qeverisë porse kanë ...
Zeri | 25-Mar-2020 14:30
Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca, në seancën e sotme të Kuvendit ku po shqyrtohet mocioni për rrëzimin e Qeverisë, tha se prishja me Amerikën nuk është arsyeja e kryesore për rrëzimin e Qeverisë porse kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved