ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 14:07

Komplot parlamentar

Komplot parlamentar
Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 21:57
Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë ...

Analiza/ Rexhep Qosja: Kush dhe pse u rrëzua qeveria e Kosovës
KOMPLOT PARLAMENTAR E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...
Lapsi | 26-Mar-2020 21:01
KOMPLOT PARLAMENTAR E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...

Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua me ndihmën e Thaçit, pasi bëri marrëveshje me Isa Mustafën
Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...
Shenja | 26-Mar-2020 20:44
Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, rrëzuan qeverinë e ndryshimit, qeverinë e shpresës
E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë liberale e ...
Top Channel | 26-Mar-2020 20:25
E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha demokracitë liberale e ...

Qosja: Komploti parlamentar, cilat janë arsyet e prerjes në besë të Qeverisë së ndryshimit
Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit, transmeton Koha.net Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota ...
Portalb | 26-Mar-2020 20:00
Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit, transmeton Koha.net Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota ...

Qosja: Komploti parlamentar, cilat janë arsyet e prerjes në besë të Qeverisë së ndryshimit
Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit. Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota pro, 32 kundër e ...
Arbresh | 26-Mar-2020 19:57
Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit. Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota pro, 32 kundër e ...

Qosja: Komploti parlamentar, cilat janë arsyet e prerjes në besë të Qeverisë së ndryshimit
Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit. Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota pro, 32 kundër e ...
Koha.net | 26-Mar-2020 19:49
Akademiku Rexhep Qosja përmes një postimi në Facebook ka komentuar rrëzimin e Qeverisë Kurti përmes mocionit të mosbesimit. Mbrëmë Qeveria Kurti u rrëzua me mocionin e iniciuar nga LDK-ja, ku 82 vota pro, 32 kundër e ...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, ndaj Albin Kurtit
Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 18:54
Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...

Reagim i ashpër nga Rexhep Qosja: E rrëzuat qeverinë e ndryshimit dhe shpresës
Akademiku, Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Në një shkrim të gjatë në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Qosja, ka thënë se përmes komplotit parlamentar është rrëzuar qeveria e ndryshimit ...
Zeri | 26-Mar-2020 19:30
Akademiku, Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Në një shkrim të gjatë në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Qosja, ka thënë se përmes komplotit parlamentar është rrëzuar qeveria e ndryshimit ...

Qosja: Qeveria Kurti u rrëzua me ndihmën e Thaçit, pasi bëri marrëveshje me Isa Mustafën
Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 19:20
Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...

Pas rrëzimit të qeverisë, lajmërohet edhe Qosja: Komplot parlamentar
Kështu e ka nisur shkrimin e tij të gjatë akademik Rexhep Qosja, me anë të së cilit mbron Albin Kurtin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, teksa ka akuzuar rënd partitë tjera. Qosja ndër të tjera në editorialin e tij thotë se ...
Lajminet | 26-Mar-2020 19:28
Kështu e ka nisur shkrimin e tij të gjatë akademik Rexhep Qosja, me anë të së cilit mbron Albin Kurtin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, teksa ka akuzuar rënd partitë tjera. Qosja ndër të tjera në editorialin e tij thotë se ...

Qosja reagon pas rrëzimit të qeverisë Kurti, thotë se ishte plan i Thaçit dhe Mustafës
Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të......
Zeri | 26-Mar-2020 19:27
Akademiku Rexhep Qosja, ka reaguar pas rrëzimit të qeverisë Kurti, të mërkurën. Qosja ka thënë se është rrëzuar Qeveria e shpresës, pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të......

Qosja: Qeveria e ndryshimit u rrëzua me komplot parlamentar
Prishtinë, 26 mars 2020 – Shkrimtari e historiani i letërisë, Akademik Rexhep Qosja, reagoi ashpër ndaj rrëzimit të Qeverisë “Kurti” nga Kuvendi i Kosovës. Në një postim në Facebook, Qosja e quan këtë akt si “komplot ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 19:17
Prishtinë, 26 mars 2020 – Shkrimtari e historiani i letërisë, Akademik Rexhep Qosja, reagoi ashpër ndaj rrëzimit të Qeverisë “Kurti” nga Kuvendi i Kosovës. Në një postim në Facebook, Qosja e quan këtë akt si “komplot ...

Rexhep Qosja: Komplot parlamentar, ndaj Albin Kurtit
Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...
Lexo | 26-Mar-2020 19:06
Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...

Komplot parlamentar
Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...
Gazeta Dita | 26-Mar-2020 18:48
Nga Rexhep Qosja E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit! E rrëzuan Qeverinë e shpresës! E rrëzuan Qeverinë e ndryshimit dhe të shpresës pa i lejuar t’i kalojë as 90 ditët e para që çdo qeverie i lejohen në të gjitha ...

Çka po ndodhë kështu në Kosovë?
Shkruan: Blerim Shala Kuvendi i Kosovës të mërkurën në mbrëmje shkarkoi Qeverinë e Kosovës të Kryeministrit Albin Kurti. Më shumë se gjithçka tjetër në zhvillimet e lodhshme dhe të rënda politike të javëve të fundit, ...
Lajminet | 26-Mar-2020 10:31
Shkruan: Blerim Shala Kuvendi i Kosovës të mërkurën në mbrëmje shkarkoi Qeverinë e Kosovës të Kryeministrit Albin Kurti. Më shumë se gjithçka tjetër në zhvillimet e lodhshme dhe të rënda politike të javëve të fundit, ...

Anëtari i Kryesisë së Nismës shprehet kundër rrëzimit të Qeverisë
Nisma Socialdemokrate është shprehur se do të votojë për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Por një anëtar i kësaj partie po del të jetë kudnër vendimit të partisë. Shkodran Imeraj, kryetar i degës në Deçan dhe anëtar i ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 20:19
Nisma Socialdemokrate është shprehur se do të votojë për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Por një anëtar i kësaj partie po del të jetë kudnër vendimit të partisë. Shkodran Imeraj, kryetar i degës në Deçan dhe anëtar i ...

Anëtari i Kryesisë së Nismës shprehet kundër rrëzimit të Qeverisë
Nisma Socialdemokrate është shprehur se do të votojë për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Por një anëtar i kësaj partie po del të jetë kudnër vendimit të partisë. Shkodran Imeraj, kryetar i degës në Deçan dhe anëtar i ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 20:04
Nisma Socialdemokrate është shprehur se do të votojë për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Por një anëtar i kësaj partie po del të jetë kudnër vendimit të partisë. Shkodran Imeraj, kryetar i degës në Deçan dhe anëtar i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved