ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:27

Juventusi e ka ndarë mendjen për mbrojtësin e djathtë, e do me çdo kusht Achraf Hakimin

Juventusi e ka ndarë mendjen për mbrojtësin e djathtë, e do me çdo kusht Achraf Hakimin
Achraf Hakimi po tregon aftësitë e tij te Borussia Dortmund pasi është i huazuar nga Real Madridi. Mbrojtësi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e ...
E Dua Sportin | 27-Mar-2020 01:01
Achraf Hakimi po tregon aftësitë e tij te Borussia Dortmund pasi është i huazuar nga Real Madridi. Mbrojtësi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e ...

“Do të gëzohesha nëse kthehem në Real, por ende s’më kanë thënë asgjë”
Achraf Hakimi shpreson të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, por thotë se ende asgjë nuk i kanë komunikuar nga klubi në pronësi, Real Madridi. Hakimi ka shpenzuar dy sezonet e fundit në formë huazimi te Borussia ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:52
Achraf Hakimi shpreson të rikthehet në “Santiago Bernabeu”, por thotë se ende asgjë nuk i kanë komunikuar nga klubi në pronësi, Real Madridi. Hakimi ka shpenzuar dy sezonet e fundit në formë huazimi te Borussia ...

Juventusi e ka ndarë mendjen për mbrojtësin e djathtë, e do me çdo kusht Achraf Hakimin
Achraf Hakimi po tregon aftësitë e tij te Borussia Dortmund pasi është i huazuar nga Real Madridi. Mbrojtësi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 23:22
Achraf Hakimi po tregon aftësitë e tij te Borussia Dortmund pasi është i huazuar nga Real Madridi. Mbrojtësi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e ...

“Nuk kam folur me klubin”, Perez dhe Zidane sot morën një sinjal
Achraf Hakimi nuk është i fiksuar pas Real Madridit. Mbrojtësi i krahut aktualisht është i huazuar te Borussia Dortmund dhe dëshiron të rikthehet në klubin që zotëron kartonin e tij, por edhe nëse nuk ndodh, nuk është ...
Politiko | 26-Mar-2020 23:01
Achraf Hakimi nuk është i fiksuar pas Real Madridit. Mbrojtësi i krahut aktualisht është i huazuar te Borussia Dortmund dhe dëshiron të rikthehet në klubin që zotëron kartonin e tij, por edhe nëse nuk ndodh, nuk është ...

Dyshja norvegjeze që po ngjitet në majat e futbollit evropian: Odegaard e Haaland, apo dyshja shkatërruese
Martin Odegaard dhe Erling Haaland kanë qenë dy nga lojtarët më eksplozivë të sezonit 2019/20, pasi dyshja norvegjeze kanë shënuar 47 gola dhe kanë dhënë 17 asistime. Si huazim në Real Sociedad, Odegaard ka treguar pse ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 23:01
Martin Odegaard dhe Erling Haaland kanë qenë dy nga lojtarët më eksplozivë të sezonit 2019/20, pasi dyshja norvegjeze kanë shënuar 47 gola dhe kanë dhënë 17 asistime. Si huazim në Real Sociedad, Odegaard ka treguar pse ...

Dyshja norvegjeze që po ngjitet në majat e futbollit evropian: Odegaard e Haaland, apo dyshja shkatërruese
Martin Odegaard dhe Erling Haaland kanë qenë dy nga lojtarët më eksplozivë të sezonit 2019/20, pasi dyshja norvegjeze kanë shënuar 47 gola dhe kanë dhënë 17 asistime. Si huazim në Real Sociedad, Odegaard ka treguar pse ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 22:03
Martin Odegaard dhe Erling Haaland kanë qenë dy nga lojtarët më eksplozivë të sezonit 2019/20, pasi dyshja norvegjeze kanë shënuar 47 gola dhe kanë dhënë 17 asistime. Si huazim në Real Sociedad, Odegaard ka treguar pse ...

Wolverhampton i tregon Real Madridit çmimin e Jimenez
Ylli i skuadrës së Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez, është lojtari që ka tërhequr vëmendjen e Real Madrid. ‘Los Blancos’ duhet të japin një shumë të konsiderueshme parash për të siguruar kartonin e sulmuesit. Sipas ...
Lajminet | 26-Mar-2020 20:35
Ylli i skuadrës së Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez, është lojtari që ka tërhequr vëmendjen e Real Madrid. ‘Los Blancos’ duhet të japin një shumë të konsiderueshme parash për të siguruar kartonin e sulmuesit. Sipas ...

Smalling mbetet në Romë nëse Koulibaly shkon në Man Utd “Djajtë e Kuq” planifikojnë ta transferojnë qendërmbrojtësin e Napolit gjatë verës që vjen. Vetëm në këtë rast mund t’ia shesin Romës Smallingun Manchester United...
“Djajtë e Kuq” planifikojnë ta transferojnë qendërmbrojtësin e Napolit gjatë verës që vjen. Vetëm në këtë rast mund t’ia shesin Romës Smallingun Manchester United do ta lejojë qëndrimin afatgjatë të Chris Smalling në ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 16:16
“Djajtë e Kuq” planifikojnë ta transferojnë qendërmbrojtësin e Napolit gjatë verës që vjen. Vetëm në këtë rast mund t’ia shesin Romës Smallingun Manchester United do ta lejojë qëndrimin afatgjatë të Chris Smalling në ...

Valverde mund të largohet nga Real Madridi, alarmohen gjigantët anglezë
Mesfushori qendror i Real Madridit, Federico Valverde mund të jetë një largim shokues këtë verë. Reprezentuesi uruguaian ka qenë një zbulim i Realit këtë sezon, duke e vendosur veten si zgjedhjen e parë për trajnerin ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 15:00
Mesfushori qendror i Real Madridit, Federico Valverde mund të jetë një largim shokues këtë verë. Reprezentuesi uruguaian ka qenë një zbulim i Realit këtë sezon, duke e vendosur veten si zgjedhjen e parë për trajnerin ...

Valverde mund të largohet nga Real Madridi, alarmohen gjigantët anglezë
Mesfushori qendror i Real Madridit, Federico Valverde mund të jetë një largim shokues këtë verë. Reprezentuesi uruguaian ka qenë një zbulim i Realit këtë sezon, duke e vendosur veten si zgjedhjen e parë për trajnerin ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 14:03
Mesfushori qendror i Real Madridit, Federico Valverde mund të jetë një largim shokues këtë verë. Reprezentuesi uruguaian ka qenë një zbulim i Realit këtë sezon, duke e vendosur veten si zgjedhjen e parë për trajnerin ...

Afati i verës pritet të jetë ideali për transferimin e Pogbas te Real Madridi
Real Madridi i është thënë që këtë verë do të jetë koha më e mirë për ta që të transferojnë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Sipas gazetës spanjolle AS , ka një pranim midis Unitedit dhe mesfushorit Pogba ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 13:40
Real Madridi i është thënë që këtë verë do të jetë koha më e mirë për ta që të transferojnë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Sipas gazetës spanjolle AS , ka një pranim midis Unitedit dhe mesfushorit Pogba ...

Afati i verës pritet të jetë ideali për transferimin e Pogbas te Real Madridi
Real Madridi i është thënë që këtë verë do të jetë koha më e mirë për ta që të transferojnë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Sipas gazetës spanjolle AS , ka një pranim midis Unitedit dhe mesfushorit Pogba ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 15:00
Real Madridi i është thënë që këtë verë do të jetë koha më e mirë për ta që të transferojnë mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Sipas gazetës spanjolle AS , ka një pranim midis Unitedit dhe mesfushorit Pogba ...

Raiola nuk pret largim të shpejt të Haalandit nga Dortmundi
Agjenti i njohur i futbollit, Mino Raiola nuk beson se klienti i tij Erling Braud Haaland do të largohet nga Borussia Dortmund këtë verë. Pavarësisht se u bashkua me Dortmundin vetëm në janar nga RB Salzburg për 30 ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 13:05
Agjenti i njohur i futbollit, Mino Raiola nuk beson se klienti i tij Erling Braud Haaland do të largohet nga Borussia Dortmund këtë verë. Pavarësisht se u bashkua me Dortmundin vetëm në janar nga RB Salzburg për 30 ...

Raiola nuk pret largim të shpejt të Haalandit nga Dortmundi
Agjenti i njohur i futbollit, Mino Raiola nuk beson se klienti i tij Erling Braud Haaland do të largohet nga Borussia Dortmund këtë verë. Pavarësisht se u bashkua me Dortmundin vetëm në janar nga RB Salzburg për 30 ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 15:00
Agjenti i njohur i futbollit, Mino Raiola nuk beson se klienti i tij Erling Braud Haaland do të largohet nga Borussia Dortmund këtë verë. Pavarësisht se u bashkua me Dortmundin vetëm në janar nga RB Salzburg për 30 ...

Valverde mund të largohet nga Real Madridi, alarmohen gjigantët anglezë
Mesfushori qendror i Real Madridit, Federico Valverde mund të jetë një largim shokues këtë verë. Reprezentuesi uruguaian ka qenë një zbulim i Realit këtë sezon, duke e vendosur veten si zgjedhjen e parë për trajnerin ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 14:06
Mesfushori qendror i Real Madridit, Federico Valverde mund të jetë një largim shokues këtë verë. Reprezentuesi uruguaian ka qenë një zbulim i Realit këtë sezon, duke e vendosur veten si zgjedhjen e parë për trajnerin ...

Real Madridi vazhdon interesimin për Raul Jimenezin
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke e ndjekur me shumë kujdes sulmuesi e Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez. Ylli meksikan ka qenë në formë të lartë këtë sezon, duke ndihmuar Ujqit të mbesin në ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:40
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke e ndjekur me shumë kujdes sulmuesi e Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez. Ylli meksikan ka qenë në formë të lartë këtë sezon, duke ndihmuar Ujqit të mbesin në ...

Martinelli për interesimin e Real Madridit: Dua të bëhem legjendë e Arsenalit
Sulmuesi i Arsenalit, Gabriel Martinelli nuk shqetësohet shumë nga raportimet e mediave që e lidhin atë me një lëvizje te gjigantët e La Ligas, Real Madridi. I riu brazilian u bashkua me Gunners nga Ituano në fillimin e ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 17:59
Sulmuesi i Arsenalit, Gabriel Martinelli nuk shqetësohet shumë nga raportimet e mediave që e lidhin atë me një lëvizje te gjigantët e La Ligas, Real Madridi. I riu brazilian u bashkua me Gunners nga Ituano në fillimin e ...

Real Madridi do të bëjë ofertë për Pogban në verë
Real Madridi do të bëjë ofertë për mesfushorin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba në afatin kalimtar të verës, shkruan gazeta “AS”, transmeton Koha.net. Kontrata e Pogbas me Unitedin skadon në verën e vitit 2021 ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 12:25
Real Madridi do të bëjë ofertë për mesfushorin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba në afatin kalimtar të verës, shkruan gazeta “AS”, transmeton Koha.net. Kontrata e Pogbas me Unitedin skadon në verën e vitit 2021 ...

Real Madridi do të bëjë ofertë për Pogban në verë
Real Madridi do të bëjë ofertë për mesfushorin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba në afatin kalimtar të verës, shkruan gazeta “AS”, transmeton Koha.net. Kontrata e Pogbas me Unitedin skadon në verën e vitit 2021 ...
Koha.net | 26-Mar-2020 12:21
Real Madridi do të bëjë ofertë për mesfushorin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba në afatin kalimtar të verës, shkruan gazeta “AS”, transmeton Koha.net. Kontrata e Pogbas me Unitedin skadon në verën e vitit 2021 ...

Real Madridi vazhdon interesimin për Raul Jimenezin
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke e ndjekur me shumë kujdes sulmuesi e Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez. Ylli meksikan ka qenë në formë të lartë këtë sezon, duke ndihmuar Ujqit të mbesin në ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 11:00
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke e ndjekur me shumë kujdes sulmuesi e Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez. Ylli meksikan ka qenë në formë të lartë këtë sezon, duke ndihmuar Ujqit të mbesin në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved