ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:16

Fillon kthimi i qytetarëve të ndodhur jashtë vendit, nesër dy fluturime deri në Zagreb dhe La Valeta

Fillon kthimi i qytetarëve të ndodhur jashtë vendit, nesër dy fluturime deri në Zagreb dhe La Valeta
Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. Prej tyre, 2.900 qytetarë janë ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 22:14
Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. Prej tyre, 2.900 qytetarë janë ...

Fillon kthimi i qytetarëve të ndodhur jashtë vendit, nesër dy fluturime deri në Zagreb dhe La Valeta
Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. Prej tyre, 2.900 qytetarë janë ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 21:05
Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. Prej tyre, 2.900 qytetarë janë ...

Prej 5.250 qytetarë të Maqedonisë, 2.900 persona kanë pranuar të kthehen në Maqedoni me fluturime shtetërore
Sekretari Shtetëror në MPJ, Zoran Popov në një deklaratë për televizionin Telma bëri të ditur 5.250 shtetas të Maqedonisë janë paraqitur dhe vetëm 2.900 persona janë pajtuar të kthehen në vend. Ata janë pajtuar që të ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 21:01
Sekretari Shtetëror në MPJ, Zoran Popov në një deklaratë për televizionin Telma bëri të ditur 5.250 shtetas të Maqedonisë janë paraqitur dhe vetëm 2.900 persona janë pajtuar të kthehen në vend. Ata janë pajtuar që të ...

Fillon kthimi i qytetarëve të ndodhur jashtë vendit, nesër dy fluturime deri në Zagreb dhe La Valeta
Shkup, 26 mars – Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. Prej tyre, 2.900 ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 20:37
Shkup, 26 mars – Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. Prej tyre, 2.900 ...

Fillon kthimi i qytetarëve të ndodhur jashtë vendit, nesër dy fluturime deri në Zagreb dhe La Valeta
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. ...
Medial | 26-Mar-2020 20:34
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Gjithsej 5.250 qytetarë të Maqedonisë së Veriut të ndodhur jashtë vendit i janë përgjigjur thirrjes së MPJ-së, që zgjati deri më 22 mars në orën 18:00, për kthim të organizuar në vend. ...

Batalioni i ARM-së me mision në Afganistan, kthehet nesër
Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi i tyre do të realizohet me ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 19:14
Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi i tyre do të realizohet me ...

Shtatë pjesëtarë të Armatës nesër kthehen nga misioni në Afganistan
Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi i tyre do të realizohet me ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 18:46
Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi i tyre do të realizohet me ...

MB-Maqedoni: Shtatë ushtarë do të kthehen nga Afganistani, do të dërgohen në karantinë
Nga Ministria e Mbrojtjes theksojnë se nesër shtatë ushtarë të Maqedonisë do të kthehen nga Afganistani. “Anëtarët e Ushtrisë pritet të arrijnë mbrëmjen e nesërme dhe më pas do të transportohen në vendin tonë. Pas ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 17:05
Nga Ministria e Mbrojtjes theksojnë se nesër shtatë ushtarë të Maqedonisë do të kthehen nga Afganistani. “Anëtarët e Ushtrisë pritet të arrijnë mbrëmjen e nesërme dhe më pas do të transportohen në vendin tonë. Pas ...

MB-Maqedoni: Shtatë ushtarë do të kthehen nga Afganistani, do të dërgohen në karantinë
Nga Ministria e Mbrojtjes theksojnë se nesër shtatë ushtarë të Maqedonisë do të kthehen nga Afganistani, përcjell GazetaExpress nga Telegrafi. “Anëtarët e Ushtrisë pritet të arrijnë mbrëmjen e nesërme dhe më pas do të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 17:34
Nga Ministria e Mbrojtjes theksojnë se nesër shtatë ushtarë të Maqedonisë do të kthehen nga Afganistani, përcjell GazetaExpress nga Telegrafi. “Anëtarët e Ushtrisë pritet të arrijnë mbrëmjen e nesërme dhe më pas do të ...

Zvicra ka kthyer deri më tash 1400 shtetas të saj të bllokuar jashtë vendit
“Në fazën e parë, ata janë kthyer duke marrë mbi vete përgjegjësinë personale – shumë zviceranë pra kanë bërë vetë kthimin në vend”, thotë Johannes Matyassy, ??drejtor i drejtorisë konsullore të EDA (Ministria e ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 17:15
“Në fazën e parë, ata janë kthyer duke marrë mbi vete përgjegjësinë personale – shumë zviceranë pra kanë bërë vetë kthimin në vend”, thotë Johannes Matyassy, ??drejtor i drejtorisë konsullore të EDA (Ministria e ...

Shtatë pjesëtarë të Armatës nesër kthehen nga misioni në Afganistan
Shkup, 26 mars – Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi i tyre do të ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 15:38
Shkup, 26 mars – Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi i tyre do të ...

Qytetarët e Maqedonisë të bllokuar në Slloveni, vazhdojnë rrugën për vendlindje
Qytetarët e Maqedonisë të cilët ishin bllokuar në Slloveni për shkak të coronavirusit, sot në mëngjes kanë vazhduar rrugën për në Maqedoni, informon AIM nga Ljablana. Bëhet fjalë për 42 persona, ndërsa numri më i madh i ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 11:09
Qytetarët e Maqedonisë të cilët ishin bllokuar në Slloveni për shkak të coronavirusit, sot në mëngjes kanë vazhduar rrugën për në Maqedoni, informon AIM nga Ljablana. Bëhet fjalë për 42 persona, ndërsa numri më i madh i ...

Shtatë pjesëtarë të Armatës nesër kthehen nga misioni në Afganistan
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi ...
Medial | 26-Mar-2020 15:29
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Shtatë pjesëtarë të Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilët janë pjesë e misionit të NATO-s “Mbështetja vendimtare” në Afganistan nesër do të kthehen në vendin tonë. Kthimi ...

MPJ organizon kthimin e 69 qytetarëve të RMV-së nga Sllovenia dhe Turqia
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Ministria e Punëve të Jashtme kumtoi se në bashkëpunim me MPJ-në e Republikës së Sllovenisë, Shtabin slloven të krizës dhe policinë sllovene, në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 ...
Medial | 26-Mar-2020 11:58
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Ministria e Punëve të Jashtme kumtoi se në bashkëpunim me MPJ-në e Republikës së Sllovenisë, Shtabin slloven të krizës dhe policinë sllovene, në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 ...

Çulev: Policët të kenë kujdes për shëndetin e tyre
Ministri për Punë të Brendshme, Naqe Çulev sot gjatë vizitës së tij te policët që sigurojnë personat që ndodhen në karantinë shtetërore ju bëri apel zyrtarëve policorë që të kenë kujdes për shëndetin e tyre dhe në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:00
Ministri për Punë të Brendshme, Naqe Çulev sot gjatë vizitës së tij te policët që sigurojnë personat që ndodhen në karantinë shtetërore ju bëri apel zyrtarëve policorë që të kenë kujdes për shëndetin e tyre dhe në ...

Kthehen në Maqedoni, 42 shtetas nga Sllovenia dhe 27 nga Turqia
Ministria për Punë të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me ministrinë e jashtme sllovene sot në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 qytetarëve në vendin e tyre. Ata në vendlindje do të kthehen ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:37
Ministria për Punë të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me ministrinë e jashtme sllovene sot në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 qytetarëve në vendin e tyre. Ata në vendlindje do të kthehen ...

MPJ organizoi kthimin e 69 shtetasve, 42 nga Sllovenia dhe 27 nga Turqia
Ministria për Punë të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me ministrinë e jashtme sllovene sot në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 qytetarëve në vendin e tyre. Ata në vendlindje do të kthehen ...
Shprehja | 26-Mar-2020 11:21
Ministria për Punë të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me ministrinë e jashtme sllovene sot në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 qytetarëve në vendin e tyre. Ata në vendlindje do të kthehen ...

MPJ organizoi kthimin e 69 shtetasve, 42 nga Sllovenia dhe 27 nga Turqia
Ministria për Punë të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me ministrinë e jashtme sllovene sot në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 qytetarëve në vendin e tyre. Ata në vendlindje do të kthehen ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 11:18
Ministria për Punë të Jashtme e Republikës së Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me ministrinë e jashtme sllovene sot në mëngjes ka organizuar kthimin e 42 qytetarëve në vendin e tyre. Ata në vendlindje do të kthehen ...

Qytetarët e Maqedonisë, të bllokuar në Slloveni u nisën për në vend
Lubjanë, 26 mars – Qytetarët tanë të cilët për shkak të koronavirusit janë bllokuar në Slloveni, në mëngjes e vazhduan rrugën për Maqedoninë e Veriut, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Lubjana, përcjell Koha.mk Bëhet ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 11:18
Lubjanë, 26 mars – Qytetarët tanë të cilët për shkak të koronavirusit janë bllokuar në Slloveni, në mëngjes e vazhduan rrugën për Maqedoninë e Veriut, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Lubjana, përcjell Koha.mk Bëhet ...

Qeveria e Maqedonisë me thirrje publike, qytetarët që kanë mbetur në Gjermani do të mund të kthehen
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka shpallur thirrje publike për organizimin e transportit për shtetasit e Maqedonisë që janë jashtë vendit dhe duan të kthehen. Këtë radhë Qeveria do të organizojë kthimin e qytetarëve nga ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:38
Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka shpallur thirrje publike për organizimin e transportit për shtetasit e Maqedonisë që janë jashtë vendit dhe duan të kthehen. Këtë radhë Qeveria do të organizojë kthimin e qytetarëve nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved