ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:35

Erdogan: koronavirusin do ta mposhtim për dy ose tre javë

Erdogan: koronavirusin do ta mposhtim për dy ose tre javë
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi përgatitje ...
IliriaNews | 26-Mar-2020 23:55
Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi përgatitje ...

Turqi, rritet në 75 numri i të vdekurve nga COVID-19
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, konfirmoi 16 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 75, transmeton Anadolu Agency ...
Arbresh | 26-Mar-2020 21:39
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, konfirmoi 16 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 75, transmeton Anadolu Agency ...

Erdogan: Koronavirusin do ta mposhtim për dy ose tri javë
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por, ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 21:34
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por, ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi ...

Erdogan: Koronavirusin do ta mposhtim për dy ose tri javë
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por, ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 21:20
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por, ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi ...

Erdogan optimist për luftën ndaj Covid-19: Për dy deri në tre javë, do ta kalojmë
Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan gjithashtu shprehu besim se Turqia do të kapërcejë shpërthimin e koronavirusit: Në kohën më të shkurtër të mundshme. Ndërkohë ai u ka kërkuar njerëzve të qëndrojnë në ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 20:07
Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan gjithashtu shprehu besim se Turqia do të kapërcejë shpërthimin e koronavirusit: Në kohën më të shkurtër të mundshme. Ndërkohë ai u ka kërkuar njerëzve të qëndrojnë në ...

Turqi, rritet në 75 numri i të vdekurve nga COVID-19
Turqia konfirmon 1.196 raste të reja me COVID-19 dhe 16 viktima, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve shkon në 75 dhe ai i rasteve në 3.629.
Shenja | 26-Mar-2020 21:18
Turqia konfirmon 1.196 raste të reja me COVID-19 dhe 16 viktima, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve shkon në 75 dhe ai i rasteve në 3.629.

Erdogan: Koronavirusin do ta mposhtim për dy ose tri javë
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por, ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 21:17
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, beson se vendi do ta kapërcejë shpërthimin e koronavirusit shumë shpejt. Por, ai u kërkoi njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të futen në vetë karantinë. “Ne kemi ...

Erdogan më i vendosur se kurrë: Turqia do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Standard | 26-Mar-2020 12:50
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër Covid-19
Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17 prej tyre, shkruan ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 12:28
Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17 prej tyre, shkruan ...

Erdogan beson se Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 05:35
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Në Turqi, 2.433 të prekur dhe 59 viktima nga COVID-19
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit kemi rezultatet e ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 11:52
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit kemi rezultatet e ...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17 prej tyre, ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 11:50
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17 prej tyre, ...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17 prej tyre, ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 11:46
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17 prej tyre, ...

Erdogan me ide të qarta: Turqia do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së ko ro navi rusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 11:31
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së ko ro navi rusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Erdogan me ide të qarta: Turqia do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Lexo | 26-Mar-2020 11:19
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Në Turqi, 2.433 të prekur dhe 59 viktima nga COVID-19
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit kemi rezultatet e ...
Koha.net | 26-Mar-2020 11:00
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit kemi rezultatet e ...

Rritet bilanci/ 59 të vdekur dhe 2433 të infektuar nga Covid-19 në Turqi
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit kemi ...
Medial | 26-Mar-2020 08:27
Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit kemi ...

Erdogan: Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Shprehja | 26-Mar-2020 03:57
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Erdogan beson se Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
Medial | 25-Mar-2020 22:57
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

Erdogan: Turqia do ta ngadalësojë koronavirusin brenda 2-3 javësh
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 21:29
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se beson se vendi i tij do ta ngadalësojë ritmin e përhapjes së koronavirusit brenda dy ose tri javësh. Në një fjalim televiziv drejtuar kombit, Erdogan po ashtu shfaqi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved