ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:35

Donnarumma thotë se ‘dridhet’ sa herë përballet me Cristiano Ronaldon

Donnarumma thotë se ‘dridhet’ sa herë përballet me Cristiano Ronaldon
Edhe pse në moshë të re, Gianluigi Donnarumman është përballur me emra të mëdhenj të futbollit. Mirëpo, 21 vjeçari gjatë karantinës në shtëpi për shkak të koronavirusit, ka dhënë një intervistë dhe e ka pranuar se ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:32
Edhe pse në moshë të re, Gianluigi Donnarumman është përballur me emra të mëdhenj të futbollit. Mirëpo, 21 vjeçari gjatë karantinës në shtëpi për shkak të koronavirusit, ka dhënë një intervistë dhe e ka pranuar se ...

Donnarumma: “Milani do të thotë shumë për mua” Donnarumma dëshiron t’i mbetet besnik Milanit Është duke u raportuar se Juventusi është duke u interesuar për Gianluigi Donnarumman dhe po tenton ta rrëmbejë gjatë verës. Megjithatë,...
Donnarumma dëshiron t’i mbetet besnik Milanit Është duke u raportuar se Juventusi është duke u interesuar për Gianluigi Donnarumman dhe po tenton ta rrëmbejë gjatë verës. Megjithatë, vet portieri italian ka dhënë ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 23:27
Donnarumma dëshiron t’i mbetet besnik Milanit Është duke u raportuar se Juventusi është duke u interesuar për Gianluigi Donnarumman dhe po tenton ta rrëmbejë gjatë verës. Megjithatë, vet portieri italian ka dhënë ...

Donnarumma: “Milani do të thotë shumë për mua”
Donnarumma dëshiron t’i mbetet besnik Milanit Është duke u raportuar se Juventusi është duke u interesuar për Gianluigi Donnarumman dhe po tenton ta rrëmbejë gjatë verës. Megjithatë, vet portieri italian ka dhënë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:14
Donnarumma dëshiron t’i mbetet besnik Milanit Është duke u raportuar se Juventusi është duke u interesuar për Gianluigi Donnarumman dhe po tenton ta rrëmbejë gjatë verës. Megjithatë, vet portieri italian ka dhënë ...

Chelsea interesohet për Donnarumma
Sipas raportimeve të ‘Calciomercato’, Chelsea janë të interesuar për nënshkrimin e portierit të Milan, Gianluigi Donnarumma, transmeton . Gazeta italiane shkruan se Frank Lampard është i dëshpëruar me Kepa Arrizabalaga ...
Lajminet | 26-Mar-2020 21:19
Sipas raportimeve të ‘Calciomercato’, Chelsea janë të interesuar për nënshkrimin e portierit të Milan, Gianluigi Donnarumma, transmeton . Gazeta italiane shkruan se Frank Lampard është i dëshpëruar me Kepa Arrizabalaga ...

Gjiganti anglez e do Donnarumman
Chelsea ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton “Calciomercato”, transmeton zeri.info Frank Lampard nuk është i bindur me Kepa Arrizabalagan dhe do ta vendosë atë në ...
Zeri | 26-Mar-2020 18:09
Chelsea ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton “Calciomercato”, transmeton zeri.info Frank Lampard nuk është i bindur me Kepa Arrizabalagan dhe do ta vendosë atë në ...

Icardi refuzon Real Madridin, dëshiron transferimin në Juventus
Sipas mediave spanjole futbollisti i Interit, Mauro Icardi ka refuzuar transferimin në Spanjë pasi që po dëshiron të kaloj te skuadra e Juventus. Futbollisti i cili aktualisht është i huazuar te PSG pritet të riktheht ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:49
Sipas mediave spanjole futbollisti i Interit, Mauro Icardi ka refuzuar transferimin në Spanjë pasi që po dëshiron të kaloj te skuadra e Juventus. Futbollisti i cili aktualisht është i huazuar te PSG pritet të riktheht ...

Chelsea rivalizon klubet e mëdha për transferimin e Donnarummas
Chelsea i është bashkuar garës për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, i cili pëlqehet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Portieri aktual, Kepa Arrizabalaga pritet të largohet nga Stamford Bridge këtë verë pas ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 16:59
Chelsea i është bashkuar garës për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, i cili pëlqehet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Portieri aktual, Kepa Arrizabalaga pritet të largohet nga Stamford Bridge këtë verë pas ...

Chelsea në garë për transferimin e Donnarumma
E ardhmja e portierit të AC Milan, Donnarumma nuk është e sigurt te skuadra italiane. Tani më ka mbetur nga futubollisti për të vendosur nëse dëshiron të negocioj për vazhdimin e kontratës së tij, transmeton ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 16:53
E ardhmja e portierit të AC Milan, Donnarumma nuk është e sigurt te skuadra italiane. Tani më ka mbetur nga futubollisti për të vendosur nëse dëshiron të negocioj për vazhdimin e kontratës së tij, transmeton ...

Chelsea rivalizon klubet e mëdha për transferimin e Donnarummas
Chelsea i është bashkuar garës për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, i cili pëlqehet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Portieri aktual, Kepa Arrizabalaga pritet të largohet nga Stamford Bridge këtë verë pas ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 15:23
Chelsea i është bashkuar garës për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, i cili pëlqehet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Portieri aktual, Kepa Arrizabalaga pritet të largohet nga Stamford Bridge këtë verë pas ...

Chelsea futet në garë për Donnarumman
Chelsea është futur në garë për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, shkruan “Calciomercato”, transmeton Koha.net. Trajneri i Chelseat, Frank Lampard e sheh Donnarumman si zëvendësues ideal për ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 16:09
Chelsea është futur në garë për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, shkruan “Calciomercato”, transmeton Koha.net. Trajneri i Chelseat, Frank Lampard e sheh Donnarumman si zëvendësues ideal për ...

Chelsea futet në garë për Donnarumman
Chelsea është futur në garë për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, shkruan “Calciomercato”, transmeton Koha.net. Trajneri i Chelseat, Frank Lampard e sheh Donnarumman si zëvendësues ideal për ...
Koha.net | 26-Mar-2020 15:47
Chelsea është futur në garë për transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, shkruan “Calciomercato”, transmeton Koha.net. Trajneri i Chelseat, Frank Lampard e sheh Donnarumman si zëvendësues ideal për ...

Merkato e nxehtë, Chelsea i rrëmben senatorin Milanit
Chelsea po mendon pnr portierin e Milanit, Gianluigi Donnaruma. Trajneri Frank Lampard është lodhur me portierin e tij Kepa dhe po mendon për merkaton e verës të sjellë një emër të ri në Stamford Bridge. Donnarumma ...
Politiko | 26-Mar-2020 15:35
Chelsea po mendon pnr portierin e Milanit, Gianluigi Donnaruma. Trajneri Frank Lampard është lodhur me portierin e tij Kepa dhe po mendon për merkaton e verës të sjellë një emër të ri në Stamford Bridge. Donnarumma ...

Barcelona dhe Ter Stegen nuk po arrijnë marrëveshje rinovimi, Chelsea shpreson ta shfrytëzoj situatën
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 11:16
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...

Manchester United e gatshme ta thyej rekordin e transferimeve për Sanchon
Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho. Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:24
Manchester United është afër transferimit të futbollistit të Dortmund, Jadon Sancho. Të paktën kështu kanë raportuar mediat evropiane të cilat kanë thënë që klubi anglez është afër thyerjes së rekordit të transferimeve, ...

Barcelona e gatshme për shitjen e 5 yjeve të skuadrës, gjigantët anglez të ‘etur’ për t’i blerë
Barcelona është duke u përgaditur të shesë disa yje të skaudrës gjatë kësaj vere, kurse skuadrat e ligës angleze po i dëshirojnë në skuadër. Sipas raportimeve të mediave spanjolle, klubi katalunas është i gatshëm të ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 18:09
Barcelona është duke u përgaditur të shesë disa yje të skaudrës gjatë kësaj vere, kurse skuadrat e ligës angleze po i dëshirojnë në skuadër. Sipas raportimeve të mediave spanjolle, klubi katalunas është i gatshëm të ...

Ngecin negociatat e rinovimit me Barçën, 3 klubet e mëdha në ‘sulm’ për Ter Stegen
Ngecin negociatat e rinovimit me Barçën, 3 klubet e mëdha në ‘sulm’ për Ter Stegen Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalunase “Sport”, të dy ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 15:05
Ngecin negociatat e rinovimit me Barçën, 3 klubet e mëdha në ‘sulm’ për Ter Stegen Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalunase “Sport”, të dy ...

Barcelona dhe Ter Stegen nuk po arrijnë marrëveshje rinovimi, Chelsea shpreson ta shfrytëzoj situatën
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 13:00
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved