ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 12:01

Anëtarja e LDK-së largohet me forcë, Vjosa Osmani braktis mbledhjen (Video)

Anëtarja e LDK-së largohet me forcë, Vjosa Osmani braktis mbledhjen (Video)
Kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla është larguar me forcë nga mbledhja e LDK-së. Ndalimi i pjesëmarrjes për Gërvallën ka shkaktuar edhe reagimin e deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani. Kjo e fundit ...
Telegraf | 26-Mar-2020 23:41
Kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla është larguar me forcë nga mbledhja e LDK-së. Ndalimi i pjesëmarrjes për Gërvallën ka shkaktuar edhe reagimin e deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani. Kjo e fundit ...

Kosovë/ Anëtarja e LDK-së largohet me forcë, Vjosa Osmani braktis mbledhjen (Video)
Donika Gërvalla, kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, është larguar me forcë nga mbledhja e LDK-së. Ndalimi i pjesëmarrjes për Gërvallën ka shkaktuar edhe reagimin e deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani. Ajo është ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 22:55
Donika Gërvalla, kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, është larguar me forcë nga mbledhja e LDK-së. Ndalimi i pjesëmarrjes për Gërvallën ka shkaktuar edhe reagimin e deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani. Ajo është ...

Fiks Fare vë në lojë Teuta Arifin
Fiks Fare vë në lojë Teuta Arifin (VIDEO) Shkrimi nga ana e Fiks Fare ne rrjetet sociale: “Kryetarja e Komunës së Tetovës falenderon qytetarët për kontributin e tyre në rritjen e pasojave për situatën që po kalojmë. Mos ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 21:30
Fiks Fare vë në lojë Teuta Arifin (VIDEO) Shkrimi nga ana e Fiks Fare ne rrjetet sociale: “Kryetarja e Komunës së Tetovës falenderon qytetarët për kontributin e tyre në rritjen e pasojave për situatën që po kalojmë. Mos ...

‘Plas’ në LDK, Vjosa Osmani braktis mbledhjen pas largimit me forcë të kryetares së degës në Gjermani (VIDEO)
Donika Gërvalla, kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, është larguar me forcë nga mbledhja e LDK-së. Ndalimi i pjesëmarrjes për Gërvallën ka shkaktuar edhe reagimin e deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani. Ajo është ...
Lapsi | 26-Mar-2020 21:04
Donika Gërvalla, kryetarja e degës së LDK-së në Gjermani, është larguar me forcë nga mbledhja e LDK-së. Ndalimi i pjesëmarrjes për Gërvallën ka shkaktuar edhe reagimin e deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani. Ajo është ...

Gjesti i pahijshëm i Mimoza Kusarit drejtuar deputetëve të LDK-së
Ajo bëri jehonë në media me fjalimin e saj, por shikuesve iu ka ikur një gjest i pahijshëm i saj, shkruan . Në momentin kur votohet mocioni i mosbesimit, ajo i drejtohet deputetëve të LDK-së me një gjest shumë të ...
Lajminet | 26-Mar-2020 18:21
Ajo bëri jehonë në media me fjalimin e saj, por shikuesve iu ka ikur një gjest i pahijshëm i saj, shkruan . Në momentin kur votohet mocioni i mosbesimit, ajo i drejtohet deputetëve të LDK-së me një gjest shumë të ...

Arifi: Komuna e Tetovës furnizoi 12 paisje mobile për dezinfektim të hapësirave publike
Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi njoftoi se komuna ka furnizuar 12 paisje mobile për dezinfektim të hapësirave publike, parqeve, lagjeve, këndeve për fëmijë, si dhe hyrjeve banesore; 🔻Kështu do të ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 17:51
Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi njoftoi se komuna ka furnizuar 12 paisje mobile për dezinfektim të hapësirave publike, parqeve, lagjeve, këndeve për fëmijë, si dhe hyrjeve banesore; 🔻Kështu do të ...

Koronovirusi, ja si u krijua në laborator që në vitin 2015…
https://telegraf.al/wp-content/uploads/2020/03/video-1585164964.mp4
Telegraf | 25-Mar-2020 20:45
https://telegraf.al/wp-content/uploads/2020/03/video-1585164964.mp4

Shikoni Miri Hysenbelli “Balboa” në kohën e coronavirusit (VIDEO)
Balboa apo Supermen, zgjidheni vetë se si iu pëlqen më shumë Fatmir Hysenbelliu. Që prej ditës kur qytetarët shqiptarë janë futur në karantinë nuk kanë munguar sfidat në Instagram, po ashtu dhe videot gazmore në një ...
Lapsi | 26-Mar-2020 15:23
Balboa apo Supermen, zgjidheni vetë se si iu pëlqen më shumë Fatmir Hysenbelliu. Që prej ditës kur qytetarët shqiptarë janë futur në karantinë nuk kanë munguar sfidat në Instagram, po ashtu dhe videot gazmore në një ...

I jepet lamtumira e fundit aktores së madhe, Leze Qena
Ka një javë që Robert Berisha po qëndron në karantinë në konvit, shkruan GazetaBlic. Fillimisht këngëtari u shpreh se aty kushtet ishin të tmerrshme dhe se sipas tij rrezik se do merrte aty virusin. Robert Berisha futet ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 17:51
Ka një javë që Robert Berisha po qëndron në karantinë në konvit, shkruan GazetaBlic. Fillimisht këngëtari u shpreh se aty kushtet ishin të tmerrshme dhe se sipas tij rrezik se do merrte aty virusin. Robert Berisha futet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved