ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 11:41

Aktorja “varfanjake” që dikur ishte pjesë e serialit “O sa mirë” me një paraqitje prej 67 mijë euro!

Aktorja “varfanjake” që dikur ishte pjesë e serialit “O sa mirë” me një paraqitje prej 67 mijë euro!
Ish banori i Big Brother Albania, Petrit Bylykbashi është diagnostifikuar me Covid 19, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë në Facebook, ndërsa ka lutur të gjithë ata që e kanë ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 23:38
Ish banori i Big Brother Albania, Petrit Bylykbashi është diagnostifikuar me Covid 19, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë në Facebook, ndërsa ka lutur të gjithë ata që e kanë ...

Ish-banori i “Big Brother Albania” del pozitiv me koronavirus
Ka shkuar në 86 numri i të infektuarave me koronavirus në Kosovë. Në mesin e tyre edhe ish-banori i “Big Brother Albania 4”, Petrit Bylykbashi, shkruan Indesonline. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:14
Ka shkuar në 86 numri i të infektuarave me koronavirus në Kosovë. Në mesin e tyre edhe ish-banori i “Big Brother Albania 4”, Petrit Bylykbashi, shkruan Indesonline. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në ...

Diznajeri nga Prishtina tregon se është prekur nga koronavirusi, ka një thirrje për personat që ka takuar kohëve të fundit
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 22:03
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...

Ish banori i Big Brother identifikohet me koronavirus!
Koronavirusi nuk bën dallim; sëmundja ka prekur dhe ish banorin e Big Brother Albania 5, djaloshin nga Kosova të vlerësuar si për fizikun, ashtu dhe për ciltërsinë, Petrit Bylykbashi. Ai e ka bëri vetë njoftimin përmes ...
Bordo | 26-Mar-2020 21:54
Koronavirusi nuk bën dallim; sëmundja ka prekur dhe ish banorin e Big Brother Albania 5, djaloshin nga Kosova të vlerësuar si për fizikun, ashtu dhe për ciltërsinë, Petrit Bylykbashi. Ai e ka bëri vetë njoftimin përmes ...

Ish-banori i “Big Brother Albania”, diagnostikohet me koronavirus
Ish-banori i “Big Brother Albania 4”, Petrit Bylykbashi është diagonistukuar me koronavirus, shkruan . Lajmin e ka konfirmuar vet Bylykbashi përmes një postimi në Facebook, ku bën thirrje tek të gjithë ata që i ka ...
Lajminet | 26-Mar-2020 21:49
Ish-banori i “Big Brother Albania 4”, Petrit Bylykbashi është diagonistukuar me koronavirus, shkruan . Lajmin e ka konfirmuar vet Bylykbashi përmes një postimi në Facebook, ku bën thirrje tek të gjithë ata që i ka ...

Diznajeri nga Prishtina tregon se është prekur nga koronavirusi, ka një thirrje për personat që ka takuar kohëve të fundit
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...
Zeri | 26-Mar-2020 21:48
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...

Diznajeri nga Prishtina tregon se është prekur nga koronavirusi, ka një thirrje për personat që ka takuar kohëve të fundit
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 21:45
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...

Diznajeri nga Prishtina tregon se është prekur nga koronavirusi, ka një thirrje për personat që ka takuar kohëve të fundit
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 21:34
Dizajneri nga Prishtina, Petrit Pjetër Bylykbashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 apo koronavirus. Ish-banori i Big Brother bën thirrje që personat me të cilët ka kontaktuar kohët e fundit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved