ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:25

Ahmeti: Në pesë apo gjashtë lagje të Prishtinës ka raste me Covid-19

Ahmeti: Në pesë apo gjashtë lagje të Prishtinës ka raste me Covid-19
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se përkundër numrit të vogël të rasteve me Covid-19, ka shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje. “Qytetarët po më pyesin se cilat lagje në Prishtinë kanë njerëz që ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:20
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se përkundër numrit të vogël të rasteve me Covid-19, ka shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje. “Qytetarët po më pyesin se cilat lagje në Prishtinë kanë njerëz që ...

Ahmeti: Në pesë apo gjashtë lagje të Prishtinës ka raste me Covid-19
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se përkundër numrit të vogël të rasteve me Covid-19, ka shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje, transmeton Klan Kosova. “Qytetarët po më pyesin se cilat lagje në ...
Medial | 26-Mar-2020 23:10
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se përkundër numrit të vogël të rasteve me Covid-19, ka shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje, transmeton Klan Kosova. “Qytetarët po më pyesin se cilat lagje në ...

Ahmeti: Në pesë apo gjashtë lagje të Prishtinës ka raste me Covid-19
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se përkundër numrit të vogël të rasteve me Covid-19, ka shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje, transmeton Klan Kosova. “Qytetarët po më pyesin se cilat lagje në ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:07
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se përkundër numrit të vogël të rasteve me Covid-19, ka shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje, transmeton Klan Kosova. “Qytetarët po më pyesin se cilat lagje në ...

Prishtina e Gjakova kërkojnë nga Qeveria ta heqë kufizimin e lëvizjes
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 23:01
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...

?Dy kryetarë komunash kërkojnë nga Qeveria ta heqë kufizimin e lëvizjes
“Qeveria e Kosovës duhet urgjentisht, sonte, ta heqë vendimin për ndalim qarkullim gjatë ditës. Ky vendim po del të jetë tepër i gabueshëm. Në orët kur lejohet lëvizja po ka turma të njerëzve që vrapojnë për t’u ...
Lajminet | 26-Mar-2020 22:59
“Qeveria e Kosovës duhet urgjentisht, sonte, ta heqë vendimin për ndalim qarkullim gjatë ditës. Ky vendim po del të jetë tepër i gabueshëm. Në orët kur lejohet lëvizja po ka turma të njerëzve që vrapojnë për t’u ...

Kerkohet nga Qeveria që të hiqet kufizimi i lëvizjes, pasi po krijohet tollovi
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...
Zeri | 26-Mar-2020 22:52
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...

Kerkohet nga Qeveria që të hiqet kufizimi i lëvizjes, pasi po krijohet tollovi
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 22:43
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...

Kërkohet nga Qeveria që të hiqet kufizimi i lëvizjes, pasi po krijohet tollovi
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:37
Dy kryetarë të komunave, ai i Gjakovës dhe i Prishtinës, po kërkojnë nga Qeveria që ta heqin kufizimin e lëvizjes, pasi që po konsiderojnë se në ato periudha po krijohen tollovi dhe kështu po rrezikohet edhe më shumë ...

Shpend Ahmeti nuk tregon se nga cilat lagje të Prishtinës janë personat e prekur me COVID-19
Në Kosovë numri i përgjithshëm i të prekurve me koronavirus ka shkuar në 86. E edhe komuna e Prishtinës ka persona të prekur me virusin COVID-19. I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se janë 5 apo 6 ...
Lajminet | 26-Mar-2020 22:35
Në Kosovë numri i përgjithshëm i të prekurve me koronavirus ka shkuar në 86. E edhe komuna e Prishtinës ka persona të prekur me virusin COVID-19. I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se janë 5 apo 6 ...

Ahmeti pas rrëzimit të Qeverisë në Kosovë: ?Kushdo që mori pjesë në krizën politike meriton karantinë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, pas rënies së Qeverisë Kurti, ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Rrëzimi i qeverisë Kurti, Shpend Ahmeti: ?Kushdo që mori pjesë në krizën politike, meriton karantinë
Pas rënies së qeverisë Kurti, kyetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 07:20
Pas rënies së qeverisë Kurti, kyetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar se që nesër do të fillojë planifikimin për intervenimin ekonomik në kryeqytet dhe se do të punojë me të gjithë, pavarësisht ...

Ahmeti: Kemi shpërndarje të rasteve me Covid-19, në 5-6 lagje të Prishtinës
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se qytetarët po e pyesin se cilat lagje në Prishtinë kanë njerëz që kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. “E unë ju them që përkundër numrit të vogël të rasteve, ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:31
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se qytetarët po e pyesin se cilat lagje në Prishtinë kanë njerëz që kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. “E unë ju them që përkundër numrit të vogël të rasteve, ...

Gjini kërkon nga Qeveria që urgjentisht ta heqë kufizimin e lëvizjes
I pari i Gjakovës, Ardian Gjini, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës, që në mënyrë urgjente ta heq vendimin që e ndalon qarkullimin e qytetarëve. Sipas tij, ky është një vendim tepër i gabuar pasi që po krojon turma ...
Lajminet | 26-Mar-2020 22:25
I pari i Gjakovës, Ardian Gjini, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës, që në mënyrë urgjente ta heq vendimin që e ndalon qarkullimin e qytetarëve. Sipas tij, ky është një vendim tepër i gabuar pasi që po krojon turma ...

Ahmeti: Kemi shpërndarje të rasteve në 5-6 lagje
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sërish ka përsëritur thirrjen e tij për të qëndruar ën shtëpi. Tani që numri i rasteve në Komunën e Prishtinës ka shkuar në 10, qytetarë të shumtë e kanë pyetur të parin e ...
Arbresh | 26-Mar-2020 22:25
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sërish ka përsëritur thirrjen e tij për të qëndruar ën shtëpi. Tani që numri i rasteve në Komunën e Prishtinës ka shkuar në 10, qytetarë të shumtë e kanë pyetur të parin e ...

Tri raste të reja me koronavirus në Prishtinë, Ahmeti ka një kërkesë për Qeverinë
Edhe tetë raste të reja me koronavirus u shënuan sot në Kosovë. Tri prej tyre në Prishtinë. Me këtë tast kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka apeluar te qytetarët që të kufizojnë lëvizjet e tyre. Ai po ashtu pati dy ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 20:11
Edhe tetë raste të reja me koronavirus u shënuan sot në Kosovë. Tri prej tyre në Prishtinë. Me këtë tast kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka apeluar te qytetarët që të kufizojnë lëvizjet e tyre. Ai po ashtu pati dy ...

Ahmeti: Kemi krijuar ekipin e vullnetarëve për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se kanë krijuar ekipin e vullnetarëve në Komunën e Prishtinës për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 14:26
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se kanë krijuar ekipin e vullnetarëve në Komunën e Prishtinës për shpërndarjen e pakove higjienike dhe ushqimore për ata që kanë më së shumti nevojë. ...

Ahmeti: Qarkullimi në orën e lejuar nuk do të thotë se në këtë periudhë kemi situate normale
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një shkrimi në Facebook i’u është drejtuar qytetarëve duke e përmendur faktin që para pak minutave u lajmërua se janë edhe tetë raste të reja pozitive me ...
Arbresh | 26-Mar-2020 19:24
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një shkrimi në Facebook i’u është drejtuar qytetarëve duke e përmendur faktin që para pak minutave u lajmërua se janë edhe tetë raste të reja pozitive me ...

Shpend Ahmeti i drejtohet qytetarëve: Fakti që lejohet qarkullimi 16:00 – 20:00, nuk do të thotë që jemi në gjendje normale
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, duke parë qarkullimin e qytetarëve të Prishtinës gjatë periudhës ku lejohet lëvizja në mes të orës 16:00 dhe 20:00, iu ka rikujtuar këtyre të fundit se kjo nuk do të thotë që jemi ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 18:57
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, duke parë qarkullimin e qytetarëve të Prishtinës gjatë periudhës ku lejohet lëvizja në mes të orës 16:00 dhe 20:00, iu ka rikujtuar këtyre të fundit se kjo nuk do të thotë që jemi ...

Shpend Ahmeti ka një apel për qytetarët
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, iu është drejtuar qytetarëve duke iu thënë se edhe pse lejohet qarkullimi nga ora 16:00-20:00 nuk do të thotë që në këtë periudhë është situatë normale. “Tre prej këtyre ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 18:48
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, iu është drejtuar qytetarëve duke iu thënë se edhe pse lejohet qarkullimi nga ora 16:00-20:00 nuk do të thotë që në këtë periudhë është situatë normale. “Tre prej këtyre ...

Kryetari i Prishtinës sugjeron rishikimin e ndalesës së qarkullimit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, iu është drejtuar qytetarëve duke iu thënë se edhe pse lejohet qarkullimi nga ora 16:00-20:00 nuk do të thotë që në këtë periudhë është situatë normale. “Tre prej këtyre ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 18:48
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, iu është drejtuar qytetarëve duke iu thënë se edhe pse lejohet qarkullimi nga ora 16:00-20:00 nuk do të thotë që në këtë periudhë është situatë normale. “Tre prej këtyre ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved