ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:27

Abelard Tahiri: Shkoi qeveria, por shpëtoi shteti dhe e ardhmja

Abelard Tahiri: Shkoi qeveria, por shpëtoi shteti dhe e ardhmja
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka thënë se në këto momente aspak të lehta për shkak të pandemisë, shqetësimet janë mese të natyrshme e kujdesi mese i nevojshëm. “Megjithëse në karantinë, jemi ...
Arbresh | 27-Mar-2020 00:32
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka thënë se në këto momente aspak të lehta për shkak të pandemisë, shqetësimet janë mese të natyrshme e kujdesi mese i nevojshëm. “Megjithëse në karantinë, jemi ...

Abelard Tahiri: Shkoi qeveria, por shpëtoi shteti dhe e ardhmja
“Megjithëse në karantinë, jemi bashkë të gjithë e bashkërisht do dalim nga kjo. Por, krahas kësaj sfide, kemi përgjegjësi edhe ndaj të ardhmes. Prandaj, dje u rrëzua qeveria e izolimit e sanksioneve. Ish kryeministri ...
Lajminet | 26-Mar-2020 22:47
“Megjithëse në karantinë, jemi bashkë të gjithë e bashkërisht do dalim nga kjo. Por, krahas kësaj sfide, kemi përgjegjësi edhe ndaj të ardhmes. Prandaj, dje u rrëzua qeveria e izolimit e sanksioneve. Ish kryeministri ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved