ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:56

Abazi thotë se LDK i ka ofruar poste më 2018, por ky i ka refuzuar

Abazi thotë se LDK i ka ofruar poste më 2018, por ky i ka refuzuar
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi, ka thënë në emisionin DPT te Fidani se është e vërtetë që ka pasur negociata me LDK’në më 2018 por që ai i kishte refuzuar postet që i kishin ofruar ata. Abazi ...
Arbresh | 27-Mar-2020 00:09
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi, ka thënë në emisionin DPT te Fidani se është e vërtetë që ka pasur negociata me LDK’në më 2018 por që ai i kishte refuzuar postet që i kishin ofruar ata. Abazi ...

Abazi thotë se LDK i ka ofruar poste më 2018 por ky i ka refuzuar
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi, ka thënë në emisionin DPT te Fidani se është e vërtetë që ka pasur negociata me LDK’në më 2018 por që ai i kishte refuzuar postet që i kishin ofruar ata. Abazi ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:38
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi, ka thënë në emisionin DPT te Fidani se është e vërtetë që ka pasur negociata me LDK’në më 2018 por që ai i kishte refuzuar postet që i kishin ofruar ata. Abazi ...

Agim Veliu e akuzoi rëndë Haki Abazin, duke e pyetur se argati i kujt je?! Kjo është kundërpërgjigja e Abazit
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi i është përgjigjur Agim Veliut, i cili tha se argat i kujt është i dyti i Qeverisë në dorëheqje. Abazi ka theksuar se Veliu e Arban Abrashi po bëjnë një propagandë të ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 22:08
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi i është përgjigjur Agim Veliut, i cili tha se argat i kujt është i dyti i Qeverisë në dorëheqje. Abazi ka theksuar se Veliu e Arban Abrashi po bëjnë një propagandë të ...

Abazi i reagon Hotit, e quan postier i Mustafës dhe mashë e Thaçit
Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka reaguar pas deklaratës së Avdullah Hotit, ku ky i fundit tha se bëri mirë që nuk e la Abazin e Lëvizjes Vetëvendosjes të vijë në Lidhjen Demokratiket të Kosovës. Abazi e ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 22:01
Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka reaguar pas deklaratës së Avdullah Hotit, ku ky i fundit tha se bëri mirë që nuk e la Abazin e Lëvizjes Vetëvendosjes të vijë në Lidhjen Demokratiket të Kosovës. Abazi e ...

Abazi: Hoti është postier i Mustafës dhe një mashë e Thaçit
Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka reaguar pas deklaratës së Avdullah Hotit, duke i thënë se ai i ka kërkuar që të bëhet pjesë e LDK-së. “Ajo që kam thënë për Hotin është e vërtet dhe saktë në secilën pjesë. ...
Medial | 26-Mar-2020 21:39
Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka reaguar pas deklaratës së Avdullah Hotit, duke i thënë se ai i ka kërkuar që të bëhet pjesë e LDK-së. “Ajo që kam thënë për Hotin është e vërtet dhe saktë në secilën pjesë. ...

Veliu akuzon rëndë Haki Abazin: Lakove emra të vrasjes së Ahmet Krasniqit dhe Astrit Deharit
Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, është përfshirë në debatin e fundit mes Avdullah Hotit dhe Haki Abazit.. Përmes një shkrimi në Facebook, Veliu thotë se Haki Abazi, kishte synuar ta takonte atë përmes ...
Zeri | 26-Mar-2020 21:34
Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, është përfshirë në debatin e fundit mes Avdullah Hotit dhe Haki Abazit.. Përmes një shkrimi në Facebook, Veliu thotë se Haki Abazi, kishte synuar ta takonte atë përmes ...

Abazi: Hoti është postier i Mustafës dhe një mashë e Thaçit
Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka reaguar pas deklaratës së Avdullah Hotit, duke i thënë se ai i ka kërkuar që të bëhet pjesë e LDK-së. “Ajo që kam thënë për Hotin është e vërtet dhe saktë në secilën pjesë. ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 21:30
Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi, ka reaguar pas deklaratës së Avdullah Hotit, duke i thënë se ai i ka kërkuar që të bëhet pjesë e LDK-së. “Ajo që kam thënë për Hotin është e vërtet dhe saktë në secilën pjesë. ...

Haki Abazi nuk ndal akuzat e rënda: Hoti është një postier i Mustafës e mashë e Thaçit
Zëvëndëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka vazhduar akuzat e rënda ndaj ish zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti nga LDK. Pasi Avdullah Hoti i kthej përgjigje dhe tha se Abazi është një njeri i ligë dhe se nuk meriton ...
Zeri | 26-Mar-2020 21:07
Zëvëndëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka vazhduar akuzat e rënda ndaj ish zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti nga LDK. Pasi Avdullah Hoti i kthej përgjigje dhe tha se Abazi është një njeri i ligë dhe se nuk meriton ...

Abdulla Hoti i kundërpërgjigjet Haki Abazit
I shkarkuari i radhës nga LDK-ja, Avdullah Hoti, i ka reaguar zëvendëskryeministrit Haki Abazi, duke e quajtur të ligë dhe duke e fajsuar për rënien e qeverisë. Hoti thotë se LDK e refuzoi LDK-në në vitin 2018, e që nuk ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 21:05
I shkarkuari i radhës nga LDK-ja, Avdullah Hoti, i ka reaguar zëvendëskryeministrit Haki Abazi, duke e quajtur të ligë dhe duke e fajsuar për rënien e qeverisë. Hoti thotë se LDK e refuzoi LDK-në në vitin 2018, e që nuk ...

Haki Abazi nuk ndal akuzat e rënda: Hoti është një postier i Mustafës e mashë e Thaçit
Pasi Avdullah Hoti i kthej përgjigje dhe tha se Abazi është një njeri i ligë dhe se nuk meriton respekt, Abazi ka replikuar ndaj Hotit. Abazi ka thënë se Hoti është një postier Isa Mustafës dhe mashë e Presidentit, ...
Lajminet | 26-Mar-2020 20:59
Pasi Avdullah Hoti i kthej përgjigje dhe tha se Abazi është një njeri i ligë dhe se nuk meriton respekt, Abazi ka replikuar ndaj Hotit. Abazi ka thënë se Hoti është një postier Isa Mustafës dhe mashë e Presidentit, ...

Haki Abazi nuk ndal akuzat e rënda: Hoti është një postier i Mustafës e mashë e Thaçit
Zëvëndëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka vazhduar akuzat e rënda ndaj ish zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti nga LDK. Pasi Avdullah Hoti i kthej përgjigje dhe tha se Abazi është një njeri i ligë dhe se nuk meriton ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 20:55
Zëvëndëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka vazhduar akuzat e rënda ndaj ish zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti nga LDK. Pasi Avdullah Hoti i kthej përgjigje dhe tha se Abazi është një njeri i ligë dhe se nuk meriton ...

Abazi: Hoti është postier i Mustafës dhe një mashë e Thaçit
Zëvëndëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Haki Abazi ka vazhduar replikat me Avdullah Hotin e LDK-së. Abazi ka thënë se në 2018, Hoti i kishte kërkuar që të udhëheqë grupin e ekspertëve të LDK-së dhe të bëj ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 20:23
Zëvëndëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Haki Abazi ka vazhduar replikat me Avdullah Hotin e LDK-së. Abazi ka thënë se në 2018, Hoti i kishte kërkuar që të udhëheqë grupin e ekspertëve të LDK-së dhe të bëj ...

E quajti servil të Thaçit, Hoti i reagon Abazit
Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave të zëvendëskryeministrit në detyrë, Haki Abazi, i cili ka thënë se Hoti gjatë punës së tij nuk ka dhënë asnjë kontribut dhe se ai është ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 17:45
Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave të zëvendëskryeministrit në detyrë, Haki Abazi, i cili ka thënë se Hoti gjatë punës së tij nuk ka dhënë asnjë kontribut dhe se ai është ...

?Hoti i përgjigjet Abazit: Jam i lumtur që s’të pranova në strukturat e LDK-së
Hoti përmes një statusi në FCB ka thënë se Abazi po thotë të pavërteta më vetëdije të plotë, teksa ia ka rikujtuar qëndrimet që dikur i kishte për VV-në dhe PDK-në. Po ashtu Hoti ka thënë se është i lumtur që nuk e ka ...
Lajminet | 26-Mar-2020 18:13
Hoti përmes një statusi në FCB ka thënë se Abazi po thotë të pavërteta më vetëdije të plotë, teksa ia ka rikujtuar qëndrimet që dikur i kishte për VV-në dhe PDK-në. Po ashtu Hoti ka thënë se është i lumtur që nuk e ka ...

Përgjigjet Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh
Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk e kanë pranuar në ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 18:12
Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk e kanë pranuar në ...

?Abazi akuzon Hotin për koordinim me Thaçin
Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për votimin e ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 20:45
Zëvendëskryeministri i Kosovës Haki Abazi konsideron se tentimi për të rrëzuar Qeverinë Kurti, ka të bëjë me planin për ndarjen e Kosovës dhe heqjen e Gjykatës Speciale. Në seancën e jashtëzakonshme për votimin e ...

Avdullah Hoti për Haki Abazin: Jam i lumtur që nuk e pranova në LDK në vitin 2018, kur na lutej
Ish-zv.kryeministri, Avdullah Hoti, u është përgjigjur akuzave të zv.kryeministrit në detyrë, Haki Abazi . Përmes një shkrimi në Facebook, Hoti ka thënë se me këdo që i ka rënë të punojë ka tentuar ta ruaj respektin, ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 18:03
Ish-zv.kryeministri, Avdullah Hoti, u është përgjigjur akuzave të zv.kryeministrit në detyrë, Haki Abazi . Përmes një shkrimi në Facebook, Hoti ka thënë se me këdo që i ka rënë të punojë ka tentuar ta ruaj respektin, ...

Hoti për Haki Abazin: Sa i lumtur jam që nuk e kemi pranuar në LDK në 2018
Ish-zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar sot pas shkarkimit të tij nga ky post mbrëmë rreth mesnatës nga kryeministri Albin Kurti. Hoti, përmes postimit në Facebook i ...
Arbresh | 26-Mar-2020 17:51
Ish-zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar sot pas shkarkimit të tij nga ky post mbrëmë rreth mesnatës nga kryeministri Albin Kurti. Hoti, përmes postimit në Facebook i ...

Hoti i përgjigjet ashpër Abazit: Sa mirë që nuk të pranuam në LDK
Ish-zëvendëskryeministri Avdullah Hoti, i shkarkuar mbrëmë nga kryeministri në detyrë Albin Kurti, i ka reaguar ashpër ish kolegut të tij Haki Abazit. Hoti ka thënë se Abazi po thotë të pavërteta ndaj tij, që si besojnë ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 17:51
Ish-zëvendëskryeministri Avdullah Hoti, i shkarkuar mbrëmë nga kryeministri në detyrë Albin Kurti, i ka reaguar ashpër ish kolegut të tij Haki Abazit. Hoti ka thënë se Abazi po thotë të pavërteta ndaj tij, që si besojnë ...

Pergjigjët Hoti: Haki Abazi njeri i lig, bëmë mirë që s’e pranuam në LDK para dy vitesh
Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk e kanë pranuar ...
Zeri | 26-Mar-2020 17:51
Dy zëvendësat e Albin Kurtit, Haki Abazi i Vetëvendosjes dhe Avdullah Hoti, tashmë i shkarkuar, kanë nisur një përplasje të ashpër mes vete. Hoti e quan njëri të lig dhe thotë se është i lumtur që nuk e kanë pranuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved