ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:35

Xhaka nga karantina: Masat këtu në Londër po bëhen gjithnjë e më të ashpra

Xhaka nga karantina: Masat këtu në Londër po bëhen gjithnjë e më të ashpra
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka ...
Zeri | 26-Mar-2020 10:54
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka ...

Almeda Abazi tregon të pathënat, ja çfarë e bezdis më shumë te Tolga
Modelja shqiptare, Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgën, shkruan . Çifti janë shumë të komentuar në mediat shqiptare por edhe ato turke. Për fillimet e para të tyre e foshnjën kanë folur shumë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 10:49
Modelja shqiptare, Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgën, shkruan . Çifti janë shumë të komentuar në mediat shqiptare por edhe ato turke. Për fillimet e para të tyre e foshnjën kanë folur shumë ...

Arilena Ara publikon foto me nënën dhe i paska ngjarë shumë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, gjatë kohës së pandemisë po kalon akoma më shumë kohë me familjen e saj, shkruan . Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ajo te ndjekësit e ka prezantuar nënën e ...
Lajminet | 26-Mar-2020 10:31
Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, gjatë kohës së pandemisë po kalon akoma më shumë kohë me familjen e saj, shkruan . Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ajo te ndjekësit e ka prezantuar nënën e ...

E dhimbshme, basketbollisti i NBA me lot në sy tregon se e ka nënën në koma nga koronavirusi
Braziliani Kaka nuk ka e ka humbur instiktin e përdorimit të topit, gjë të cilën e ka dëshmuar në sfidën me sfidën e letrës higjienike, e cila ka lindur si një formë argëtimi për ditët në izolim. Ish-trekuarti, i cili ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 10:23
Braziliani Kaka nuk ka e ka humbur instiktin e përdorimit të topit, gjë të cilën e ka dëshmuar në sfidën me sfidën e letrës higjienike, e cila ka lindur si një formë argëtimi për ditët në izolim. Ish-trekuarti, i cili ...

Granit Xhaka i emocionuar për vëllain që u bë baba për herë të parë
Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan . Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Kelvis. Kësaj ardhje në jetë i është gëzuar edhe vëllai i ...
Lajminet | 26-Mar-2020 10:15
Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë, shkruan . Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Kelvis. Kësaj ardhje në jetë i është gëzuar edhe vëllai i ...

Fjolla Morina shokon fansat me deklaratën e fundit: Pse o Zot e more Lezën, e nuk e more Isën?
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi ka bërë një sërë reagimesh në rrjetin social Instagram. Në një prej deklaratave më shokuese, ajo i referohet vdekjes së ikonës së aktrimit, Leze Qenës, me një “zëvendësim” ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:37
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi ka bërë një sërë reagimesh në rrjetin social Instagram. Në një prej deklaratave më shokuese, ajo i referohet vdekjes së ikonës së aktrimit, Leze Qenës, me një “zëvendësim” ...

Dua Lipa lanson këngën e re “Break my heart”
Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e saj të ri, posaqërisht në këtë kohë pandemie globale. Dua së fundi ka publikuar ...
Arbresh | 26-Mar-2020 09:49
Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e saj të ri, posaqërisht në këtë kohë pandemie globale. Dua së fundi ka publikuar ...

Morena Taraku: Ne mendojmë tepër shumë dhe ndjejmë tepër pak, jo çdo gjë do të kemi përjetë
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po qëndron e vetë-izoluar në shtëpinë e saj në Stamboll të Turqisë. Ajo këto ditë ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat fotografi dhe video të ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:15
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po qëndron e vetë-izoluar në shtëpinë e saj në Stamboll të Turqisë. Ajo këto ditë ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me fansat fotografi dhe video të ...

Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dibalës për tifozët e Juventusit
“Jemi mirë”! Dy fjalë që shoqërohen me një “ok” që duhet të japë siguri. Paulo Dibala ka dashur kështu të qetësojë tifozët e tij nëpërmjet një postimi në Instagram në lidhje me kushtet e tij shëndetësore pasi rezultoi ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 21:07
“Jemi mirë”! Dy fjalë që shoqërohen me një “ok” që duhet të japë siguri. Paulo Dibala ka dashur kështu të qetësojë tifozët e tij nëpërmjet një postimi në Instagram në lidhje me kushtet e tij shëndetësore pasi rezultoi ...

Xhaka nga karantina: Masat këtu në Londër po bëhen gjithnjë e më të ashpra
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 09:21
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka ...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez flasin hapur për marrëdhënien e tyre
Çifti ndau nje video te lezetshme te marten, ne te cilen nje person jashte kameres u beri atyre pyetje se çfare ben secili prej tyre ne marredheniet e tyre. Dyshja iu pergjigjen pyetjeve duke treguar veten ose ...
ikub.al | 25-Mar-2020 15:50
Çifti ndau nje video te lezetshme te marten, ne te cilen nje person jashte kameres u beri atyre pyetje se çfare ben secili prej tyre ne marredheniet e tyre. Dyshja iu pergjigjen pyetjeve duke treguar veten ose ...

Dua Lipa sjell këngën e re “Break my heart”
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re. “Break my heart” mban titullin kjo këngë, e cila në shqip përkthehet “Thyej zemrën time”. Ashtu siç kanë shkruar mediat britanike ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 08:36
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re. “Break my heart” mban titullin kjo këngë, e cila në shqip përkthehet “Thyej zemrën time”. Ashtu siç kanë shkruar mediat britanike ...

Almeda Abazi dhe Tolgahan lirojnë nga pagesa qiraxhinjtë e nëntë shtëpive të tyre për shkak të virusit COVID-19
Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Sipas mediave në Turqi, ata kanë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:19
Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Sipas mediave në Turqi, ata kanë ...

Koronavirus, Halle Berry në karantinë bën sauna, djali i saj vesh këpucë me taka
Në një karantinë të detyruar si kjo, të gjithë sillen si duan, si i vogli Maceo, 6 vjec, djali I Halle Berry që po zbavitet duke veshur këpucët me taka të mamit të tij. Artistja që po bën sauna dhe po lexon një libër e ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:19
Në një karantinë të detyruar si kjo, të gjithë sillen si duan, si i vogli Maceo, 6 vjec, djali I Halle Berry që po zbavitet duke veshur këpucët me taka të mamit të tij. Artistja që po bën sauna dhe po lexon një libër e ...

Granit Xhaka publikon një imazh të ëmbël me vajzën
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. I njëjti nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka vepruar edhe tani, ...
Arbresh | 26-Mar-2020 08:49
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. I njëjti nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka vepruar edhe tani, ...

“Kam simptomat”, aktivistja Greta Thunberg mund të jetë infektuar me koronavirus: Dy javë e izoluar
SUEDI Greta Thunberg mund të jetë infektuar nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë aktivistja me anë të një postim në Instagram. 16-vjecarja tha se ka qenë në një tur në Evropë me të atin, përpara se të merreshin masa ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 20:00
SUEDI Greta Thunberg mund të jetë infektuar nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë aktivistja me anë të një postim në Instagram. 16-vjecarja tha se ka qenë në një tur në Evropë me të atin, përpara se të merreshin masa ...

Granit Xhaka përshkruan se si po kalon vetizolimin me familjen e tij
Për shkak të koronavirusit edhe në Londër masat kanë filluar të ashpërsohen, shkruan . E Granit Xhaka së bashku me familjen e tij janë vetizoluar për ta mbrojtur veten dhe të tjerët. Ai ndodhet atje së bashku me ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:37
Për shkak të koronavirusit edhe në Londër masat kanë filluar të ashpërsohen, shkruan . E Granit Xhaka së bashku me familjen e tij janë vetizoluar për ta mbrojtur veten dhe të tjerët. Ai ndodhet atje së bashku me ...

Tayna me një pozë atraktive nga shtëpia e saj, fton fansat që të qëndrojnë në shtëpi
Reperja e njohur shiptare, Tayna, po vazhdon karantinimin në shtëpinë e saj në Prizren. Ajo ka qëndruar pranë familjes në këto ditë izolimi, teksa ka pezulluar të gjithë akitvitetet muzikore ashtu siç kanë bërë të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 20:04
Reperja e njohur shiptare, Tayna, po vazhdon karantinimin në shtëpinë e saj në Prizren. Ajo ka qëndruar pranë familjes në këto ditë izolimi, teksa ka pezulluar të gjithë akitvitetet muzikore ashtu siç kanë bërë të ...

Kylie Jenner dhuron një milion dollarë për mjekët për t’i ndihmuar me gjendjen e coronavirusit
Granit Xhaka është në Londër me familjen e tij, bashkëshorten dhe të vogëlushen e tyre katër muajsh. Edhe në Londër masat mbrojtëse vetëm kanë ardhur duke u ashpërsuar, dhe familja Xhaka natyrisht që po kalojnë kohën në ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 21:55
Granit Xhaka është në Londër me familjen e tij, bashkëshorten dhe të vogëlushen e tyre katër muajsh. Edhe në Londër masat mbrojtëse vetëm kanë ardhur duke u ashpërsuar, dhe familja Xhaka natyrisht që po kalojnë kohën në ...

Flaka Krelani sjell poza provokuese e mbështjellë me robdeshambër në dhomën e hotelit
Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ashtu si të gjithë kolegët i ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore të saj. Ajo ndërkohë po del të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ta imazhe të ndryshme nga ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:18
Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ashtu si të gjithë kolegët i ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore të saj. Ajo ndërkohë po del të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ta imazhe të ndryshme nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved