ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 18:06

We’re much better off being girded for battle and knowing the truth

We’re much better off being girded for battle and knowing the truth
By Mayor Bill de Blasio I want to give everyone an update. This is another day where a lot is going on here in New York City of course, but also in Washington. That will mean a lot for us. I’m going to speak about that ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 03:23
By Mayor Bill de Blasio I want to give everyone an update. This is another day where a lot is going on here in New York City of course, but also in Washington. That will mean a lot for us. I’m going to speak about that ...

Almeda Abazi dhe Tolgahan lirojnë nga pagesa qiraxhinjtë e nëntë shtëpive të tyre për shkak të virusit COVID-19
Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Sipas mediave në Turqi, ata kanë ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:19
Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, së fundmi kanë marrë një vendim të përbashkët për të ndihmuar njerëzit në gjendjen alarmante të krijuar për shkak të coronavirusit. Sipas mediave në Turqi, ata kanë ...

Cardi B i akuzon të famshmit se po paguhen për të thënë që janë infektuar me koronavirus
Cardi B përmes një video në rrjetin e saj social ka hedhur një teori të saj konspirative, ku thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë më koronavirus genjejnë dhe e bëjnë këtë gje sepse paguhen nga një çaj ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 21:45
Cardi B përmes një video në rrjetin e saj social ka hedhur një teori të saj konspirative, ku thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë më koronavirus genjejnë dhe e bëjnë këtë gje sepse paguhen nga një çaj ...

Pasi doli pozitiv me koronavirus, Dybala tregon gjendjen e tanishme
Futbollisti i Juventustit, Paulo Dybala para pak ditësh ka dalur pozitiv me koronavirus. Kurse tani përmes një postimit të një fotografie në instagram, Dybala e ka treguar gjendjen e tij, shkruan IndeksOnline. “Ne jemi ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 21:16
Futbollisti i Juventustit, Paulo Dybala para pak ditësh ka dalur pozitiv me koronavirus. Kurse tani përmes një postimit të një fotografie në instagram, Dybala e ka treguar gjendjen e tij, shkruan IndeksOnline. “Ne jemi ...

Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dibalës për tifozët e Juventusit
“Jemi mirë”! Dy fjalë që shoqërohen me një “ok” që duhet të japë siguri. Paulo Dibala ka dashur kështu të qetësojë tifozët e tij nëpërmjet një postimi në Instagram në lidhje me kushtet e tij shëndetësore pasi rezultoi ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 21:07
“Jemi mirë”! Dy fjalë që shoqërohen me një “ok” që duhet të japë siguri. Paulo Dibala ka dashur kështu të qetësojë tifozët e tij nëpërmjet një postimi në Instagram në lidhje me kushtet e tij shëndetësore pasi rezultoi ...

Tayna foto nga Prizreni, a i theu rregullat e karantinës?
Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria kishte ndaluar ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:09
Reperja Tayna ka postuar një foto ku lokacioni i saj figuron në Prizren Dihet se këngëtarja që nga data 14 mars kishte udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas kësaj date në Kosovë Qeveria kishte ndaluar ...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon emrin (Foto)
TIRANE Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 20:32
TIRANE Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. ...

Granit Xhaka përshkruan se si po kalon vetëizolimin me familjen e tij
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe të tjerat në ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 20:54
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolga e kanë bërë gjestin e madh në këto ditë pandemie, shkruajnë mediat turke. Ata kanë vendosur që të mos e marrin qeranë për 9 shtëpitë e tyre. Tre në Amerikë dhe të tjerat në ...

Vjen në jetë fëmija i parë i Taulant Xhakës
Bashkëshortja e Taulant Xhakës, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë. Në jetë ka ardhur një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një ...
Lapsi | 25-Mar-2020 20:37
Bashkëshortja e Taulant Xhakës, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë. Në jetë ka ardhur një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një ...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon momentin emocionues
Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 20:37
Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin ...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez flasin hapur për marrëdhënien e tyre
Çifti ndau nje video te lezetshme te marten, ne te cilen nje person jashte kameres u beri atyre pyetje se çfare ben secili prej tyre ne marredheniet e tyre. Dyshja iu pergjigjen pyetjeve duke treguar veten ose ...
ikub.al | 25-Mar-2020 15:50
Çifti ndau nje video te lezetshme te marten, ne te cilen nje person jashte kameres u beri atyre pyetje se çfare ben secili prej tyre ne marredheniet e tyre. Dyshja iu pergjigjen pyetjeve duke treguar veten ose ...

Tayna me një pozë atraktive nga shtëpia e saj, fton fansat që të qëndrojnë në shtëpi
Reperja e njohur shiptare, Tayna, po vazhdon karantinimin në shtëpinë e saj në Prizren. Ajo ka qëndruar pranë familjes në këto ditë izolimi, teksa ka pezulluar të gjithë akitvitetet muzikore ashtu siç kanë bërë të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 20:04
Reperja e njohur shiptare, Tayna, po vazhdon karantinimin në shtëpinë e saj në Prizren. Ajo ka qëndruar pranë familjes në këto ditë izolimi, teksa ka pezulluar të gjithë akitvitetet muzikore ashtu siç kanë bërë të ...

Koronavirus, Halle Berry në karantinë bën sauna, djali i saj vesh këpucë me taka
Në një karantinë të detyruar si kjo, të gjithë sillen si duan, si i vogli Maceo, 6 vjec, djali I Halle Berry që po zbavitet duke veshur këpucët me taka të mamit të tij. Artistja që po bën sauna dhe po lexon një libër e ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 13:19
Në një karantinë të detyruar si kjo, të gjithë sillen si duan, si i vogli Maceo, 6 vjec, djali I Halle Berry që po zbavitet duke veshur këpucët me taka të mamit të tij. Artistja që po bën sauna dhe po lexon një libër e ...

Mihrije Braha ka disa fjalë për Leze Qenën
Aktorja e mirënjohur Leze Qena ndërroi jetë në mëngjesin e ditës së sotme, kurse vargut të dhimbjes për të ngushëlluar për aktoren e madhe ju bashkua edhe Mihrije Braha Këngëtarja kosovare në një postim që ka bërë në ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 20:37
Aktorja e mirënjohur Leze Qena ndërroi jetë në mëngjesin e ditës së sotme, kurse vargut të dhimbjes për të ngushëlluar për aktoren e madhe ju bashkua edhe Mihrije Braha Këngëtarja kosovare në një postim që ka bërë në ...

“Kam simptomat”, aktivistja Greta Thunberg mund të jetë infektuar me koronavirus: Dy javë e izoluar
SUEDI Greta Thunberg mund të jetë infektuar nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë aktivistja me anë të një postim në Instagram. 16-vjecarja tha se ka qenë në një tur në Evropë me të atin, përpara se të merreshin masa ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 20:00
SUEDI Greta Thunberg mund të jetë infektuar nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë aktivistja me anë të një postim në Instagram. 16-vjecarja tha se ka qenë në një tur në Evropë me të atin, përpara se të merreshin masa ...

Flaka Krelani sjell poza provokuese e mbështjellë me robdeshambër në dhomën e hotelit
Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ashtu si të gjithë kolegët i ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore të saj. Ajo ndërkohë po del të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ta imazhe të ndryshme nga ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:18
Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ashtu si të gjithë kolegët i ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore të saj. Ajo ndërkohë po del të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ta imazhe të ndryshme nga ...

U infektua me COVID-19, aktorja e James Bond: Isha keq, por tashmë jam shëruar plotësisht
SHBA Olga Kurylenko ka bërë të ditur se ajo është plotësisht e shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka dhënë vetë aktorja dhe modelja e njohur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. 41-vjecarja konfirmoi se gëzon një ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 15:47
SHBA Olga Kurylenko ka bërë të ditur se ajo është plotësisht e shëruar nga COVID-19. Lajmin e ka dhënë vetë aktorja dhe modelja e njohur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. 41-vjecarja konfirmoi se gëzon një ...

Arilena tregon nënën e saj, sa shumë i ka ngjarë
Këngëtarja Arilena Ara ka postuar një foto nga karantina ku tregon nënën e saj Arilena Ara ishte pritur që të përfaqësojë sivjet Shqipërinë në Eurovision, por ky event është shtyrë dhe si rezultat i kësaj këngëtarja për ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 20:25
Këngëtarja Arilena Ara ka postuar një foto nga karantina ku tregon nënën e saj Arilena Ara ishte pritur që të përfaqësojë sivjet Shqipërinë në Eurovision, por ky event është shtyrë dhe si rezultat i kësaj këngëtarja për ...

FOTOT/ Modelja shqiptare flet nga Spanja: Kam kaluar një frikë të madhe, më parë isha edhe në Milano
Në një lidhje Skype nga Barcelona për emisionin “Rudina” në Tv Klan ishte modelja Aurela Hoxha. Spanja është një vend mjaft i prekur nga virusi dhe renditet e dyta në Evropë, pas Italisë për numrin e vdekshmërisë. ...
GazetaTema | 24-Mar-2020 20:20
Në një lidhje Skype nga Barcelona për emisionin “Rudina” në Tv Klan ishte modelja Aurela Hoxha. Spanja është një vend mjaft i prekur nga virusi dhe renditet e dyta në Evropë, pas Italisë për numrin e vdekshmërisë. ...

Dashuri në distancë, Afrona ia shpreh prej së largu mungesën Bleros
Çifti i njohur i estradës, Blero dhe Afrona DIka, aktualisht ndodhen në dy shtete të ndryshme. Përkatësisht Blero ndodhet në Kosovë dhe Afrona në Zvicër, e për shkak të gjendjes së coronavirusit, dyshja këto ditë nuk ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 18:40
Çifti i njohur i estradës, Blero dhe Afrona DIka, aktualisht ndodhen në dy shtete të ndryshme. Përkatësisht Blero ndodhet në Kosovë dhe Afrona në Zvicër, e për shkak të gjendjes së coronavirusit, dyshja këto ditë nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved