ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 20:44

Viti  Jubilar i  250  Vjetorit të  Lindjes  të  Ludvig van Beethovenit

Viti  Jubilar i  250  Vjetorit të  Lindjes  të  Ludvig van Beethovenit
T H I R R J E 16 Dhjetor 1770 – 26 Mars 1827 Qendra e Artit ” Dea ” në Ksamil, në teatrin e saj ” Dafinat “, më 26 Mars 2020 , në ora 11 oo, shpall – Vitin Jubilar të 250 ...
Telegraf | 26-Mar-2020 13:14
T H I R R J E 16 Dhjetor 1770 – 26 Mars 1827 Qendra e Artit ” Dea ” në Ksamil, në teatrin e saj ” Dafinat “, më 26 Mars 2020 , në ora 11 oo, shpall – Vitin Jubilar të 250 ...

Limoz Dizdari: Të jemi të disiplinuar gjer në  fanatizmin  ekstrem
Shënim i veçantë Fletët e kalendarit bien njëri pas tjetrit , pa zhurmë e plot solemnitet . Ato na kujtojnë të kaluarën , kohen që ka ikur. Disa prej faqeve na ndërgjegjësojne më shumë, të bëjmë kujdes e ti ...
Telegraf | 26-Mar-2020 12:06
Shënim i veçantë Fletët e kalendarit bien njëri pas tjetrit , pa zhurmë e plot solemnitet . Ato na kujtojnë të kaluarën , kohen që ka ikur. Disa prej faqeve na ndërgjegjësojne më shumë, të bëjmë kujdes e ti ...

Limoz dhe Adriana Dizdari vijnë me një mesazh për dashamirësit e artit dhe qytetarët
Nga Agron MEMA Ditët e pandemisë virusale të COVID-19, shoqëruar edhe me vetizolim karantinues dhe një sëre masash të rrepta nga ana e qeverisë për lëvizjen e qytetareve dhe kryerjen e shërbimeve publike dhe familjare ...
Telegraf | 25-Mar-2020 14:27
Nga Agron MEMA Ditët e pandemisë virusale të COVID-19, shoqëruar edhe me vetizolim karantinues dhe një sëre masash të rrepta nga ana e qeverisë për lëvizjen e qytetareve dhe kryerjen e shërbimeve publike dhe familjare ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved