ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:06

U bë xhaxha për herë të parë, Granit Xhaka publikon postimin emocionues Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka u bë ditën e djeshme baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Arbnora, solli në jetë djalin, të cilin e quajtën Klevis. Një emocion i.

U bë xhaxha për herë të parë, Granit Xhaka publikon postimin emocionues Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka u bë ditën e djeshme baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Arbnora, solli në jetë djalin, të cilin e quajtën Klevis. Një emocion i.
Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka u bë ditën e djeshme baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Arbnora, solli në jetë djalin, të cilin e quajtën Klevis. Një emocion i veçantë për Taulantin dhe familjen e tij. ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 10:57
Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka u bë ditën e djeshme baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Arbnora, solli në jetë djalin, të cilin e quajtën Klevis. Një emocion i veçantë për Taulantin dhe familjen e tij. ...

10:47 Mirë se erdhe në jetë ëngjëll i vogël/ Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, i vendos emër tipik shqiptar Gëzimi i parë për të, fryti i...
Gëzimi i parë për të, fryti i dashurisë me bashkëshorten e tij, erdhi në jetë. Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit, Taulant Xhaka, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e dha vetë mesfushori me anë të një ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 10:51
Gëzimi i parë për të, fryti i dashurisë me bashkëshorten e tij, erdhi në jetë. Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit, Taulant Xhaka, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e dha vetë mesfushori me anë të një ...

Arnold Schwarzenegger dhuron 1 milion dollar për luftën kundër koronavirusit
Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i cili përmes një ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 09:28
Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i cili përmes një ...

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është mesazhi prekës i Granitit
Taulant Xhaka është bërë baba. Gruaja e tij, Arbnora lindi djalin e tyre që e pagëzuan me emrin Klevis. Ndërsa, mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka bërë një postim prekës ku tregon ndenjën e të qenit xhaxha. “ Doja ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 09:15
Taulant Xhaka është bërë baba. Gruaja e tij, Arbnora lindi djalin e tyre që e pagëzuan me emrin Klevis. Ndërsa, mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka bërë një postim prekës ku tregon ndenjën e të qenit xhaxha. “ Doja ...

Tetë nga dhjetë klubet më të mira në Premier League, pro dënimit për Manchester City
Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka ka marrë një lajm shumë të mirë këtë të mërkurë, teksa ka ardhur në jetë djali i tij të cilin ka vendosur ta quajë Klevis. Ky lajm tepër i rëndësishëm për Xhakën vjen në ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 09:00
Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka ka marrë një lajm shumë të mirë këtë të mërkurë, teksa ka ardhur në jetë djali i tij të cilin ka vendosur ta quajë Klevis. Ky lajm tepër i rëndësishëm për Xhakën vjen në ...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon emrin (Foto)
TIRANE Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 20:32
TIRANE Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. ...

U bë xhaxha, urimi i Granitit për vëllain e tij, Taulantin
Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i cili përmes një ...
Arbresh | 26-Mar-2020 08:33
Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i cili përmes një ...

U bë xhaka, kështu e uron Granit Xhaka vëllain e tij, Taulantin
Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis, shkruan Zëri.info. Këtë ai e ka konfirmuar përmes......
Zeri | 26-Mar-2020 08:19
Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba. Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis, shkruan Zëri.info. Këtë ai e ka konfirmuar përmes......

Vjen në jetë fëmija i parë i Taulant Xhakës
Bashkëshortja e Taulant Xhakës, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë. Në jetë ka ardhur një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një ...
Lapsi | 25-Mar-2020 20:37
Bashkëshortja e Taulant Xhakës, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë. Në jetë ka ardhur një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një ...

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon momentin emocionues
Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 20:37
Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin ...

“Geraldina” i duartroket në një mënyrë shumë speciale mjeket, infermieret dhe farmacistet beqare në Shqipëri
Kompania e njohur “Geraldina Sposa” ka ndërmarrë një iniciativë tepër të veçantë për të gjitha mjeket, infermieret dhe farmacistet beqare në Shqipëri, duke shprehur kështu mirënjohjen për ata që janë në vijën e parë të ...
Politiko | 25-Mar-2020 19:10
Kompania e njohur “Geraldina Sposa” ka ndërmarrë një iniciativë tepër të veçantë për të gjitha mjeket, infermieret dhe farmacistet beqare në Shqipëri, duke shprehur kështu mirënjohjen për ata që janë në vijën e parë të ...

Taulant Xhaka i gëzuar, bëhet baba për herë të parë
Futbollisti i njohur shqiptar, i cili luan për kombëtaren e Shqipërisë, Taulant Xhaka, së fundmi ka ndarë me fansat e tij një lajm të gëzueshëm për të. Ai përmes llogarisë së tij në Instagram, ka shfytëzuar rastin të ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 18:49
Futbollisti i njohur shqiptar, i cili luan për kombëtaren e Shqipërisë, Taulant Xhaka, së fundmi ka ndarë me fansat e tij një lajm të gëzueshëm për të. Ai përmes llogarisë së tij në Instagram, ka shfytëzuar rastin të ...

Shkurte Fejza kujton Leze Qenën: Artiste e madhe, arti i saj do të mbetet në kujtesën tonë
Futbollisti Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Xhaka dhe Arbnora u bënë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vet Xhaka përmes një ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 18:40
Futbollisti Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Xhaka dhe Arbnora u bënë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzuan me emrin Klevis. Lajmin e ka bërë të ditur vet Xhaka përmes një ...

Xhaka bëhet baba, i lind djalë
Reprezentuesi i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë sot baba, transmeton zeri.info Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis. Këtë ai e ka konfirmuar ...
Zeri | 25-Mar-2020 17:54
Reprezentuesi i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë sot baba, transmeton zeri.info Mesfushori i Baselit është bërë baba i një djali, emrin të cilit ia ka lënë Klevis. Këtë ai e ka konfirmuar ...

Taulant Xhaka dhe Arbnora Nuredini bëhen prindër të një djali, publikohet fotografia e parë
Edhe Remzie Osmani është shprehur e nervozuar me atë që po ndodhë në Kuvendin e Kosovës shkruan GazetaBlic. Këngëtarja ka bërë një postim në Instagram ku shkruan se politikanët nuk e kanë problemin e coronavirusit. ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 17:30
Edhe Remzie Osmani është shprehur e nervozuar me atë që po ndodhë në Kuvendin e Kosovës shkruan GazetaBlic. Këngëtarja ka bërë një postim në Instagram ku shkruan se politikanët nuk e kanë problemin e coronavirusit. ...

Remzie Osmani ngatrron Kuvendin e Kosovës me atë të Greqisë (Foto)
Kuvendi i Republikës së Kosovës po mban seancën për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Kundër kësaj seance janë shprehur edhe disa prej emrave të njohur, të cilët e konsiderojnë veprim të papranueshëm në këtë......
Zeri | 25-Mar-2020 17:17
Kuvendi i Republikës së Kosovës po mban seancën për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Kundër kësaj seance janë shprehur edhe disa prej emrave të njohur, të cilët e konsiderojnë veprim të papranueshëm në këtë......

Remzie Osmani nervozohet me politikanët: Aman mos e përmendni koronavirusin, se nuk e keni gajlen e tij ju
Kuvendi i Republikës së Kosovës po mban seancën për rrëzimin e Qeverisë Kurti, shkruan . Kundër kësaj seance janë shprehur edhe disa prej emrave të njohur, të cilët e konsiderojnë veprim të papranueshëm në këtë periudhë ...
Lajminet | 25-Mar-2020 15:38
Kuvendi i Republikës së Kosovës po mban seancën për rrëzimin e Qeverisë Kurti, shkruan . Kundër kësaj seance janë shprehur edhe disa prej emrave të njohur, të cilët e konsiderojnë veprim të papranueshëm në këtë periudhë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved