ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:35

Thertorja e Hashim Thaçit dhe strategjia e Albin Kurtit

Thertorja e Hashim Thaçit dhe strategjia e Albin Kurtit
Burhan Seferi Kthetrat e Hashimit janë të thella. Një regjim autokrat i tij, në të gjitha rajonet, fshatrat, qytetet, partitë dhe organizatat, nuk është lehtë të thyhet dhe të vjen diçka e re apo një frymë e re. Jo që ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 13:32
Burhan Seferi Kthetrat e Hashimit janë të thella. Një regjim autokrat i tij, në të gjitha rajonet, fshatrat, qytetet, partitë dhe organizatat, nuk është lehtë të thyhet dhe të vjen diçka e re apo një frymë e re. Jo që ...

Thertorja e Hashim Thaçit dhe strategjia e Albin Kurtit
Kthetrat e Hashimit janë të thella. Një regjim autokrat i tij, në të gjitha rajonet, fshatrat, qytetet, partitë dhe organizatat, nuk është lehtë të thyhet dhe të vjen diçka e re apo një frymë e re. Nga Burhan Seferi Jo ...
Medial | 26-Mar-2020 13:05
Kthetrat e Hashimit janë të thella. Një regjim autokrat i tij, në të gjitha rajonet, fshatrat, qytetet, partitë dhe organizatat, nuk është lehtë të thyhet dhe të vjen diçka e re apo një frymë e re. Nga Burhan Seferi Jo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved