ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 20:44

Situata me koronavirus, Vedat Muriqi ndan në 'dysh' Fenerbahçen

Situata me koronavirus, Vedat Muriqi ndan në 'dysh' Fenerbahçen
Koronavirusi që ka 'pushtuar' globin, gjithashtu ka dhënë edhe ndikime në futboll, sidomos te klubet që i kanë nisur planet për edicionin e ardhshëm. Vedat Muriqi, i cili bëri një edicion të shkëlqyer me ...
Zeri | 26-Mar-2020 09:31
Koronavirusi që ka 'pushtuar' globin, gjithashtu ka dhënë edhe ndikime në futboll, sidomos te klubet që i kanë nisur planet për edicionin e ardhshëm. Vedat Muriqi, i cili bëri një edicion të shkëlqyer me ...

Vedat Muriqi rezulton negativ me coronavirus
Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka dalë negativ në testin për coronavirus. Këtë gjë e ka zbuluar agjenti i futbollistit të Fenerbahces, Haluk Cantar. “Testet e COVID-19 të Vedat Muriqit dhe Serdar Azizit, dy ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:10
Reprezentuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka dalë negativ në testin për coronavirus. Këtë gjë e ka zbuluar agjenti i futbollistit të Fenerbahces, Haluk Cantar. “Testet e COVID-19 të Vedat Muriqit dhe Serdar Azizit, dy ...

Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati
Skuadra turke, Fenerbahçe sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat ...
Shenja | 25-Mar-2020 20:55
Skuadra turke, Fenerbahçe sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat ...

Dy raste me Koronavirus te Fenerbahce, Vedat Muriqi merr përgjigjen e testit
Numri i të infektuarëve në Turqi ka nisur tashmë të rritet, ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para në botën e futbollit. Pas trajnerit, Fatih Terim, pas testeve të kryera rezultuan pozitiv edhe dy raste të tjera në ...
Lexo | 25-Mar-2020 19:32
Numri i të infektuarëve në Turqi ka nisur tashmë të rritet, ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para në botën e futbollit. Pas trajnerit, Fatih Terim, pas testeve të kryera rezultuan pozitiv edhe dy raste të tjera në ...

Trump përgëzon Japoninë dhe Komitetin Olimpik Ndërkombëtar për shtyrjen e Lojërave Olimpike
Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe tërë ekipi i tij i Fenerbhces sot kanë bërë testet e koronavirusit. Vedat Muriqi ka rezultuar negativ, që nënkupton se ai nuk ka virusin COVID-19, përcjell GazetaBlic. Megjithatë, ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 18:55
Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe tërë ekipi i tij i Fenerbhces sot kanë bërë testet e koronavirusit. Vedat Muriqi ka rezultuar negativ, që nënkupton se ai nuk ka virusin COVID-19, përcjell GazetaBlic. Megjithatë, ...

Testohet skuadra e Fenerbahçe, Muriqi doli negativ
Skuadra e Fenerbahçe iu ka nënshtruar testeve për pandeminë “Covid 19”, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. “Superliga” e Turqisë, ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 18:49
Skuadra e Fenerbahçe iu ka nënshtruar testeve për pandeminë “Covid 19”, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. “Superliga” e Turqisë, ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund ...

Vedat Muriqi, negativ në testin e koronavirusit
Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund aktiviteteve sportive, ...
Lajminet | 25-Mar-2020 18:36
Skuadra e Fenerbahce iu ka nënshtruar testeve për pandeminë, e cila ka marrë pothuajse 20 mijë jetë deri tani në botë. Superliga turke ishte një ndër kampionatet e fundit që vendosi t’i jepte fund aktiviteteve sportive, ...

Muriqi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus
Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus që i është nënshtruar të mërkurën. Lajmin e ka bërë menaxheri i Muriqit, Haluk Cantar, shkruan “Hurriyet”, transmeton ...
Koha.net | 25-Mar-2020 18:13
Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka rezultuar negativ në testin për koronavirus që i është nënshtruar të mërkurën. Lajmin e ka bërë menaxheri i Muriqit, Haluk Cantar, shkruan “Hurriyet”, transmeton ...

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative. Këto teste janë bërë pasi që ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 17:44
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative. Këto teste janë bërë pasi që ...

Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus. Mirëpo sipas Canatar rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative, transmeton ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 16:57
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus. Mirëpo sipas Canatar rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative, transmeton ...

Futbollisti i Fenerbahces del pozitiv me koronavirus
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 16:44
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë dalë pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...

Fenerbahçe jep alarmin: Lojtari ynë është me koronavirus
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 16:28
Një futbollist dhe një anëtar i skuadrës së Fenerbahces kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Përmes një njoftimi, skuadra turke ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, ...

Një lojtar i Fenerbahçes ka treguar simptome të Coronavirusit
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të Coronavirusit, gjatë testimit ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 15:46
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të Coronavirusit, gjatë testimit ...

Një lojtar i Fenerbahçes ka treguar simptome të koronavirusit
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të koronavirusit, gjatë testimit ...
Koha.net | 25-Mar-2020 15:34
Klubi turk i futbollit Fenerbahçe ka njoftuar të mërkurën se një nga lojtarët dhe një anëtar i stafit mjekësor të klubit janë dërguar në spital për t’u testuar pasi kanë shfaqur simptome të koronavirusit, gjatë testimit ...

Vedat Muriqi flet për coronavirusin, stërvitjet individuale nga shtëpia dhe jep disa këshilla rreth mbrojtjes nga pandemia
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muric ka ndarë mendimet e tij mbi epideminë e coronavirusit (COVID-19) dhe punën e vazhdueshme individuale që po e bëjnë tani pas pezullimit të kampionatit. ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 10:47
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës dhe Fenerbahces, Vedat Muric ka ndarë mendimet e tij mbi epideminë e coronavirusit (COVID-19) dhe punën e vazhdueshme individuale që po e bëjnë tani pas pezullimit të kampionatit. ...

ZYRTARE: Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit infektohet me koronavirus
Një futbollist i Fenerbahçes edhe zyrtarisht është konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Klubi i madh turk përmes një komunikate për shtyp ka bërë me dije se një futbollist i skuadrës është infektuar me ...
Zeri | 25-Mar-2020 15:27
Një futbollist i Fenerbahçes edhe zyrtarisht është konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Klubi i madh turk përmes një komunikate për shtyp ka bërë me dije se një futbollist i skuadrës është infektuar me ...

Klubi i Vedat Muriqit konfirmon dy raste me koronavirus
Fenerbahçe ka konfirmuar se dy anëtarë të saj kanë përfunduar pozitiv në kontrollin e virusit COVID-19, shkruan Gazeta Express. Klubi turk, përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se një futbollist i ekipit të ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 15:20
Fenerbahçe ka konfirmuar se dy anëtarë të saj kanë përfunduar pozitiv në kontrollin e virusit COVID-19, shkruan Gazeta Express. Klubi turk, përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se një futbollist i ekipit të ...

Një bashkëlojtar i Vedat Muriqit del pozitiv me koronavirus
Skuadra turke përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, skuadra nuk ka dhënë emrat e të infektuarve dhe nuk dihet kush është futbollisti me ...
AlbInfo | 25-Mar-2020 15:17
Skuadra turke përmes një njoftimi ka bërë të ditur se dy pjesëtaret e klubit janë të infektuar me këtë pandemi. Megjithatë, skuadra nuk ka dhënë emrat e të infektuarve dhe nuk dihet kush është futbollisti me ...

ZYRTARE: Shtyhet meçi Wilder – Fury
I gjithë stafi i klubit turk Fenerbahce i është nënshtruar testit me koronavirus, derisa dy persona kanë shfaqur simptoma. Sipas një komunikate të plasuar para pak çastesh nga skuadra e Fenerbahces, një mjek i klubit ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 15:01
I gjithë stafi i klubit turk Fenerbahce i është nënshtruar testit me koronavirus, derisa dy persona kanë shfaqur simptoma. Sipas një komunikate të plasuar para pak çastesh nga skuadra e Fenerbahces, një mjek i klubit ...

14:54 Muriqi: Të rrimë në shtëpi për shëndetin e të gjithë njerëzve Sulmuesi kosovar shprehet i brengosur me gjendjen...
Sulmuesi kosovar shprehet i brengosur me gjendjen e fundit shkaku i koronavirusit, por i ka këshilluar të gjithë që të kenë kujdes, në mënyrë që të kalohet sa më shpejt pandemia që ua mori jetën mijëra njerëzve Vedat ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 14:58
Sulmuesi kosovar shprehet i brengosur me gjendjen e fundit shkaku i koronavirusit, por i ka këshilluar të gjithë që të kenë kujdes, në mënyrë që të kalohet sa më shpejt pandemia që ua mori jetën mijëra njerëzve Vedat ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved