ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 17:47

Rrëzimi i Kurtit, reagon Rrahmani: Si Fan Noli dhe Hasan Prishtina

Rrëzimi i Kurtit, reagon Rrahmani: Si Fan Noli dhe Hasan Prishtina
Qeveria e Albin Kurtit u rrëzua mbrëmjen e djeshme pas nocionit të mosbesimit nga partitë opozitare. Reagimet kanë qenë të shumta dhe dhe tyre ka spikatur ai i kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmani. Ai mendon se u bë puç ...
Politiko | 26-Mar-2020 09:49
Qeveria e Albin Kurtit u rrëzua mbrëmjen e djeshme pas nocionit të mosbesimit nga partitë opozitare. Reagimet kanë qenë të shumta dhe dhe tyre ka spikatur ai i kapitenit të Kosovës, Amir Rrahmani. Ai mendon se u bë puç ...

2 Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit. Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka...
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit. Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 09:15
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit. Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...

Shpërthimi i kapitenit Rrahmani në rrjetet sociale pas rrëzimit të Kurtit: Ra njeriu që ka marrë vota më së shumti në vitet e fundit, ra fjala e popullit
Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër dhe një ...
Shenja | 26-Mar-2020 09:01
Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër dhe një ...

Shpërthimi i kapitenit Rrahmani në rrjetet sociale pas rrëzimit të Kurtit: Ra njeriu që ka marrë vota më së shumti në vitet e fundit, ra fjala e popullit
Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër dhe një ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 08:55
Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër dhe një ...

Shpërthimi i kapitenit Rrahmani në rrjetet sociale pas rrëzimit të Kurtit: Ra njeriu që ka marrë vota më së shumti në vitet e fundit, ra fjala e popullit
Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër dhe një ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 09:00
Kosova ka mbetur pa qeveri pasi është rrëzuar nga një mocion kryeministri i deritanishëm Albin Kurti. Mocioni i ngritur nga Lidhja Demokratike e Kosovës kaloi me 82 vota pro rrëzimit të qeverisë, 32 kundër dhe një ...

Rrahmani reagon pas rënies së Qeverisë Kurti: Ra fjala e popullit
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një shkrim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 08:27
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një shkrim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 00:58
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...

Amir Rrahmani kundër shkarkimit të Kurtit: Ra fjala e popullit
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 00:30
Kapiteni i Kombëtares se Kosovës, Amir Rrahmani ka bërë një postim në rrjetet sociale ku është kundër shkarkimit të Albin Kurtit Në një postim në InstaStory, Amir Rrahmani ka reaguar para gjysmë ore e ku postimin e tij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved