ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 00:45

Pas deklaratës së Ramës për pagesën e dritave, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Pagesa e faturës…

Pas deklaratës së Ramës për pagesën e dritave, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Pagesa e faturës…
Përmes një postimi në Facebook, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka bërë me dije se pagesat mund të bëhen edhe online, përmes linkut të vënë në dispozicion. Ky njoftimi vjen pasi kryeministri Edi ...
Telegraf | 25-Mar-2020 21:45
Përmes një postimi në Facebook, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka bërë me dije se pagesat mund të bëhen edhe online, përmes linkut të vënë në dispozicion. Ky njoftimi vjen pasi kryeministri Edi ...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose në sportelet tona nga ora 07:00 deri 13:00
OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ku ...
Lexo | 25-Mar-2020 20:20
OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ku ...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose në sportelet tona nga ora 07:00 deri 13:00
OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ku ...
Medial | 25-Mar-2020 19:51
OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ku ...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose në sportelet tona nga ora 07:00 deri 13:00
OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ku ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 19:48
OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ku ...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose pranë sporteleve nga ora 07:00 deri 13:00
OSHEE deklaron se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe gjithashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 19:51
OSHEE deklaron se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe gjithashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen edhe adresat ...

Rama i prerë: Dritat, uji e tatimet do paguhen një për një, ndryshe shkojmë në kolaps
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencën me 6 ministrat e qeverisë. Rama bëri të ditur se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik. Kryeministri ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:36
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencën me 6 ministrat e qeverisë. Rama bëri të ditur se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik. Kryeministri ...

Në prill indeksim i pensioneve/ Rama: Policia të ndalojë daljen e të moshuarve nga shtëpia
Pas masave të prezantuara për komunitetin e biznesin, kryeministri Rama njoftoi këtë të mërkurë se qeveria do të indeksojë pensionet. Gjatë një komunikimi online me disa anëtarë të kabinetit qeveritar, ministrja e ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:25
Pas masave të prezantuara për komunitetin e biznesin, kryeministri Rama njoftoi këtë të mërkurë se qeveria do të indeksojë pensionet. Gjatë një komunikimi online me disa anëtarë të kabinetit qeveritar, ministrja e ...

Rama i prerë: Dritat, uji e tatimet do paguhen një për një, ndryshe shkojmë në kolaps ekonomik
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencë online me 6 ministrat e qeverisë. Rama njoftoi se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik. Kryeministri ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 19:38
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencë online me 6 ministrat e qeverisë. Rama njoftoi se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik. Kryeministri ...

Rama mbledhje online me ministrat: Reagoni menjëherë! Taksat dhe sigurimet do paguhen. Kush nuk shlyen energjinë, s’do ketë drita
TIRANË Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë për ministrat ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 17:22
TIRANË Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë për ministrat ...

Ministrja Denaj sqaron: Afati i dorëzimit të bilanceve shtyhet deri në fund të korrikut, por jo i deklaratës tatim-fitimit dhe sigurimeve
Qeveria nuk do të shtyjë afatet e dorëzimit të deklaratës të tatimit-fitimit dhe të sigurimeve shoqërore dhe shëndetërore për biznesin. Për shkak të situatës të krijuar për biznesin do të shtyhet vetëm afati i dorëzimit ...
Monitor | 25-Mar-2020 18:21
Qeveria nuk do të shtyjë afatet e dorëzimit të deklaratës të tatimit-fitimit dhe të sigurimeve shoqërore dhe shëndetërore për biznesin. Për shkak të situatës të krijuar për biznesin do të shtyhet vetëm afati i dorëzimit ...

Emergjencat me CoVid-19/ Doni të komunikoni me Ramën apo ministrat? Kryeministri tregon rrugën online
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka njoftuar se tashmë qeveria ka vendosur në dizpozicion një kanal komunikimi online për emergjencat që mund të kenë qytetarët.
Top Channel | 24-Mar-2020 19:56
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka njoftuar se tashmë qeveria ka vendosur në dizpozicion një kanal komunikimi online për emergjencat që mund të kenë qytetarët.

Rama përsërit ultimatumin: Kush nuk paguan dritat do t’i priten, shkojmë në kolaps nëse tolerojmë
Kryeministri Edi Rama në një lidhje direkte me ministrat e tjerë në Facebook është shprehur se pagesa e dritave nuk do të negociohet. Ajo duhet të bëhet nga qytetarët dhe se kush nuk i paguan do ti priten dritat, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 17:27
Kryeministri Edi Rama në një lidhje direkte me ministrat e tjerë në Facebook është shprehur se pagesa e dritave nuk do të negociohet. Ajo duhet të bëhet nga qytetarët dhe se kush nuk i paguan do ti priten dritat, ...

Ministri Ahmetaj njofton për Rindërtimin: “Gara e tenderimit në Tiranë do shtyhet me 10 ditë”
Kryeministri Edi Rama në një mbledhje të zhvilluar në internet me ministrat e kabinetit qeveritar është ndalur edhe tek procesi i Rindërtimit, i cili po menaxhohet nga ministri Arben Ahmetaj. Ndër të tjera, ministri ...
ScanTv | 25-Mar-2020 18:21
Kryeministri Edi Rama në një mbledhje të zhvilluar në internet me ministrat e kabinetit qeveritar është ndalur edhe tek procesi i Rindërtimit, i cili po menaxhohet nga ministri Arben Ahmetaj. Ndër të tjera, ministri ...

Rama: S’u bë deti kos! Paguani dritat ose i presim!
Edhe pse situata me Koronavirusin në Shqipëri ,po zgjeron dita ditës numrin e personave të infektuar kryeministr Edi Rama, në mbledhjen e sotme online të zhvilluar me disa nga ministrat e tij është shprehur se çdo ...
Telegraf | 25-Mar-2020 17:39
Edhe pse situata me Koronavirusin në Shqipëri ,po zgjeron dita ditës numrin e personave të infektuar kryeministr Edi Rama, në mbledhjen e sotme online të zhvilluar me disa nga ministrat e tij është shprehur se çdo ...

Rama: Pagesa e dritave nuk negociohet, falen vetëm kamatëvonesat
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencën me 6 ministrat e qeverisë. Rama bëri të ditur se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik. Edi Rama: ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:14
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencën me 6 ministrat e qeverisë. Rama bëri të ditur se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik. Edi Rama: ...

Rama, takim me ministrat: Taksat dhe sigurimet do të paguhen, indeksimi i pensioneve gati në prill
Në paketën e biznesit të vogël do të përfshihen edhe punonjësit e kopshteve. Taksat dhe sigurimet nuk do të shtyhen, ndërsa indeksimi i pensioneve do të jetë gati në javën e parë të prillit. Ishin këto disa nga pikat e ...
Monitor | 25-Mar-2020 17:54
Në paketën e biznesit të vogël do të përfshihen edhe punonjësit e kopshteve. Taksat dhe sigurimet nuk do të shtyhen, ndërsa indeksimi i pensioneve do të jetë gati në javën e parë të prillit. Ishin këto disa nga pikat e ...

Dështon tenderi për rindërtimin në Tiranë/ Ahmetaj: Do rihapet! Rama: Asnjë tolerancë, shtëpitë të bëhen më të mira seç ishin
Ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj njoftoi se tenderi për rindërtimin e shtëpive dhe objekteve të tjera, mes të cilave shkollave në Tiranë ka dështuar. Ai tha se Fondi Shqiptar i Zhvillimit do të rihapë sërish ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:10
Ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj njoftoi se tenderi për rindërtimin e shtëpive dhe objekteve të tjera, mes të cilave shkollave në Tiranë ka dështuar. Ai tha se Fondi Shqiptar i Zhvillimit do të rihapë sërish ...

Rama jep lajmin e mirë nga mbledhja online: Në javën e parë të Prillit rriten pensionet
Kryeministri Edi Rama njoftoi se në muajin prill do të bëhet indeksimi i pensioneve. Ai tha se janë 20 mln euro që duhet t’u shkojnë pensionistëve përmes indeksimit. Diskutimet me ministren Anila Denaj për pensionet Edi ...
Lexo | 25-Mar-2020 17:55
Kryeministri Edi Rama njoftoi se në muajin prill do të bëhet indeksimi i pensioneve. Ai tha se janë 20 mln euro që duhet t’u shkojnë pensionistëve përmes indeksimit. Diskutimet me ministren Anila Denaj për pensionet Edi ...

Rindërtimi dhe COVID-19/ Rama mbledh qeverinë “online”: Dritat dhe sigurimet do paguhen, kurseni nëse s`keni
Kryeministri Edi Rama zhvilloi një mbledhje me video konferencë me disa nga ministrat e kabinetit, ku i diskutua lidhur me situatën nga koronavirusi. Në nisje të fjalës së tij Rama foli për procesin e rindërtimit nga ...
Politiko | 25-Mar-2020 17:54
Kryeministri Edi Rama zhvilloi një mbledhje me video konferencë me disa nga ministrat e kabinetit, ku i diskutua lidhur me situatën nga koronavirusi. Në nisje të fjalës së tij Rama foli për procesin e rindërtimit nga ...

Rama videocall me ministrat: Nuk u dë deti kos, taksat dhe dritat do të paguhen një më një
Kryeministri Edi Rama është treguar i prerë në lidhje me pagesën e taksave dhe të faturave të energjisë elektrike. Në një videocall qe po zhvillon me ministrat, kryeministri tha se faturat do paguhen një më një sepse ...
Lapsi | 25-Mar-2020 17:30
Kryeministri Edi Rama është treguar i prerë në lidhje me pagesën e taksave dhe të faturave të energjisë elektrike. Në një videocall qe po zhvillon me ministrat, kryeministri tha se faturat do paguhen një më një sepse ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved