ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 01:06

Ministri Sveçla takohet me Ambasadorin Kosnett

Ministri Sveçla takohet me Ambasadorin Kosnett
Xhelal Svecla Sot kam pritur në zyrat e MPBAP-së Shkëlqesinë e Tij z. Philip S. Kosnett, ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për një takim njoftues. Me këtë rast falënderova ambasadorin Kosnett për ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 20:01
Xhelal Svecla Sot kam pritur në zyrat e MPBAP-së Shkëlqesinë e Tij z. Philip S. Kosnett, ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për një takim njoftues. Me këtë rast falënderova ambasadorin Kosnett për ...

Sveçla takon Kosnettin, e falëndëron për kontributin e SHBA-së
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 17:39
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...

Sveçla takohet me Kosnett, e njofton me masat që ka marrë për parandalimin e përhapjes së Covid-19
Ushtruesi i detyrës së Ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur në takim ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett. Sveçla me anë të një postimi në rrjetin social Facebook bëri të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 17:30
Ushtruesi i detyrës së Ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur në takim ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett. Sveçla me anë të një postimi në rrjetin social Facebook bëri të ...

Sfeçla priti në takim ambasadorin Kosnett, diskutuan për masat e ndërmarra ndaj Coronavirusit
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 17:08
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...

Sveçla takon Kosnettin, e falëndëron për kontributin e SHBA’së
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 17:05
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...

Sfeçla priti në takim ambasadorin Kosnett, diskutuan për masat e ndërmarra ndaj COVID-19
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 17:02
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...

Sveçla takon Kossnett, e njofton për vendimet e marra
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...
Arbresh | 26-Mar-2020 17:05
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...

Militantët e VV-së e linçuan, Sveçla tani i kërkon Kosnettit që SHBA ta përkrah Kosovën
Takimi i Sveçlës me Kosnettin vjen në një moment shumë delikat, teksa ambasadori amerikan veç dy ditë më herët i dha përkrahje seancës ku do të vihej në votim mocioni për rrëzimin e qeverisë, shkruan . E para dhe pas ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:57
Takimi i Sveçlës me Kosnettin vjen në një moment shumë delikat, teksa ambasadori amerikan veç dy ditë më herët i dha përkrahje seancës ku do të vihej në votim mocioni për rrëzimin e qeverisë, shkruan . E para dhe pas ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit për shtetasit e vendit si dhe afati i leje qëndrimit për shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 15:00
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së ...

Sveçla pret në zyrën e tij ambasadorin amerikan, e njofton me vendimet që ka marrë ai
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 16:57
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit për shtetasit e vendit dhe afati i lejeqëndrimit për shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...
Medial | 26-Mar-2020 15:10
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...

Vazhdohet vlefshmëria e letërnjoftimeve të skaduara dhe e lejeve të qëndrimit për të huajt
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...
Arbresh | 26-Mar-2020 15:03
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...

Vazhdohet vlefshmëria e letërnjoftimeve të skaduara dhe e lejeve të qëndrimit për të huajt
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...
Koha.net | 26-Mar-2020 14:57
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...

Zëvendësministri Gecaj dhe ambasadori norvegjez vlerësojnë kujdesin e qytetarëve në këtë kohë pandemie
?Zëvendësministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Bajram Gecaj, priti në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl. Në këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme të sigurisë në ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 13:34
?Zëvendësministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Bajram Gecaj, priti në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl. Në këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme të sigurisë në ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit për shtetasit e vendit dhe afati i lejeqëndrimit për shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 14:57
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...

Njoftim me rëndësi për personat që u ka skaduar afati i letërnjoftimit
Ushtruesi i detyrës së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar sot vendimin ku të gjithë shtetasve të Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:55
Ushtruesi i detyrës së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar sot vendimin ku të gjithë shtetasve të Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit dhe i leje qëndrimit
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud.ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 14:54
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud.ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...

Qalaj: Nga sot punëtorët duhet të pajisen me një vërtetim për të dal jashtë gjatë kohës kur lëvizja është e kufizuar
Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ka njoftuar se që nga dita e sotme të gjithë punëtorët që duhet të dalin në punë gjatë kohës sa është e kufizuar lëvizja, duhet të jenë të pajisur me një vërtetim si dëshmi ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 09:03
Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ka njoftuar se që nga dita e sotme të gjithë punëtorët që duhet të dalin në punë gjatë kohës sa është e kufizuar lëvizja, duhet të jenë të pajisur me një vërtetim si dëshmi ...

Vazhdohet afati i letërnjoftimeve për shtetasit e vendit dhe leje qëndrimeve për shtetasit e huaj
Ushtruesi i detyrës së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar sot vendimin ku të gjithë shtetasve të Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 14:54
Ushtruesi i detyrës së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar sot vendimin ku të gjithë shtetasve të Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...

MPB-ja ka një lajm të rëndësishëm për qytetarët dhe shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike ka njoftuar se si pasojë e situatës së krijuar me virusin Covid-19, shtetasve të huaj u është vazhduar leja e qëndrimit në Kosovës, si dhe qytetarëve të kosovës ...
Zeri | 26-Mar-2020 14:48
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike ka njoftuar se si pasojë e situatës së krijuar me virusin Covid-19, shtetasve të huaj u është vazhduar leja e qëndrimit në Kosovës, si dhe qytetarëve të kosovës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved