ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 16:22

Adem Mikullovci me dedikim prekës për Leze Qenën: Më shkove edhe ti, mua më lat të fundit e s’kam qare pa ardhë te ju

Adem Mikullovci me dedikim prekës për Leze Qenën: Më shkove edhe ti, mua më lat të fundit e s’kam qare pa ardhë te ju
Aktori i mirënjohur Adem Mikullovci, i ka dedikuar disa fjalë prekëse aktores së madhe tashmë të ndjerë, Leze Qena. Mikullovci mëngjesin e së enjtes publikoi në faqen e tij zyrtare në Facebook, një status me disa reshta ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:42
Aktori i mirënjohur Adem Mikullovci, i ka dedikuar disa fjalë prekëse aktores së madhe tashmë të ndjerë, Leze Qena. Mikullovci mëngjesin e së enjtes publikoi në faqen e tij zyrtare në Facebook, një status me disa reshta ...

Të famshmit shqiptarë ndezën qirinj në ballkonet e tyre, për të nderuar figurën e Leze Qenës
Mëngjesi i së mërkurës ishte i kobshëm për artin shqiptar, ditë kjo në të cilën u shua ikona e aktrimit, Leze Qena. Ajo vidq në moshën 85-vjeçare pas një sëmundje të shkurtër, teksa la prapa një karrierë të bujshme në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 23:32
Mëngjesi i së mërkurës ishte i kobshëm për artin shqiptar, ditë kjo në të cilën u shua ikona e aktrimit, Leze Qena. Ajo vidq në moshën 85-vjeçare pas një sëmundje të shkurtër, teksa la prapa një karrierë të bujshme në ...

Dumoshi: Leze Qena ka merituar një përcjellje dinjitoze, do të kujdesemi për gjithçka pasi të mbarojë coronavirusi
Mëngjesin e datës 25 mars, është ndarë nga jeta aktorja e mirënjohur kosovare, Leze Qena. Ngushëllime për humbjen e saj kanë shprehur figura të shumta nga arti, politika dhe sporti. Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:03
Mëngjesin e datës 25 mars, është ndarë nga jeta aktorja e mirënjohur kosovare, Leze Qena. Ngushëllime për humbjen e saj kanë shprehur figura të shumta nga arti, politika dhe sporti. Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe ...

Mikullovci: “Teatri i jonë Leze u mbyll, mua më lat të fundit”
Aktori i mirënjohur, Adem Mikullovci ka publikuar një shkrim emocional pas vdekjes së aktores Leze Qena. “ELIZABETE- Më shkove edhe ti..! A të kujtohet Leze kur ndejtëm bashk herën e fundit qesheshim me fatin që ne të ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 11:09
Aktori i mirënjohur, Adem Mikullovci ka publikuar një shkrim emocional pas vdekjes së aktores Leze Qena. “ELIZABETE- Më shkove edhe ti..! A të kujtohet Leze kur ndejtëm bashk herën e fundit qesheshim me fatin që ne të ...

Mikullovci: Po e lëshoj perden dhe po i fiku dritat , teatri jonë Leze, u mbyll
Dje ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, shkruan . Ajo iku nga kjo botë në moshën 85-vjeçare duke lënë pas vetes të pikëlluar, familjarë, miq, kolegë e përkrahës. Momentet e mira me Lezen i kanë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 11:02
Dje ka ndërruar jetë aktorja e mirënjohur shqiptare, Leze Qena, shkruan . Ajo iku nga kjo botë në moshën 85-vjeçare duke lënë pas vetes të pikëlluar, familjarë, miq, kolegë e përkrahës. Momentet e mira me Lezen i kanë ...

“Mua më latë të fundit, s’kam qare pa ardhë te ju”, Adem Mikullovci përshëndetet me Lezen në postimin prekës
Adem Mikullovci ka shkruar një postim shumë prekës për vdekjen e mikessë tij, Leze Qenës. Dje kemi humbur yllin e teatrit e filmit shqiptar, aktoren Leze Qena. E në mesin e shumë reagimeve e ngushëllimeve që janë bërë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:57
Adem Mikullovci ka shkruar një postim shumë prekës për vdekjen e mikessë tij, Leze Qenës. Dje kemi humbur yllin e teatrit e filmit shqiptar, aktoren Leze Qena. E në mesin e shumë reagimeve e ngushëllimeve që janë bërë ...

Mikullovci: Po e lëshoj perden dhe po i fiku dritat – Teatri jonë Leze, u mbyll
Aktori i njohur Adem Mikullovci ka bërë një dedikim shumë emocional për miken e tij Leze Qena e cila ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme. Mikullovci, që ka luajtur shumë role përkrah Qenës, ka kujtuar takimin e fundit ...
Medial | 26-Mar-2020 10:42
Aktori i njohur Adem Mikullovci ka bërë një dedikim shumë emocional për miken e tij Leze Qena e cila ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme. Mikullovci, që ka luajtur shumë role përkrah Qenës, ka kujtuar takimin e fundit ...

Mikullovci: Po e lëshoj perden dhe po i fiku dritat – Teatri jonë Leze, u mbyll
Aktori i njohur Adem Mikullovci ka bërë një dedikim shumë emocional për miken e tij Leze Qena e cila ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme. Mikullovci, që ka luajtur shumë role përkrah Qenës, ka kujtuar takimin e fundit ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 10:39
Aktori i njohur Adem Mikullovci ka bërë një dedikim shumë emocional për miken e tij Leze Qena e cila ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme. Mikullovci, që ka luajtur shumë role përkrah Qenës, ka kujtuar takimin e fundit ...

Adem Mikullovci: Leze më shkove edhe ti..!
Pikëllimin pas vdekjes së aktores së njohur shqiptare Leze Qena, e ka shrehur edhe aktori Adem Mikullovci. Ai njihet si një nga aktorët më të vjetër momentalisht dhe shumë të dashur nga publiku, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 10:14
Pikëllimin pas vdekjes së aktores së njohur shqiptare Leze Qena, e ka shrehur edhe aktori Adem Mikullovci. Ai njihet si një nga aktorët më të vjetër momentalisht dhe shumë të dashur nga publiku, shkruan Indeksonline. ...

Ikona e aktrimit Leze Qena, nëpër fotografi
Një prej atyre grave të cilat fytyra u është gjithmonë plot nur e buzëqeshje, Leze Qena i ka bërë ballë sfidave të jetës me pozitivitet. Një aktore e njohur dhe një grua që vazhdon të lërë gjurmë në artin shqiptar, Leze ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 09:46
Një prej atyre grave të cilat fytyra u është gjithmonë plot nur e buzëqeshje, Leze Qena i ka bërë ballë sfidave të jetës me pozitivitet. Një aktore e njohur dhe një grua që vazhdon të lërë gjurmë në artin shqiptar, Leze ...

Enrique Iglesias humb personin e dashur nga COVID-19
Morena Taraku e ka kujtuar çiftin Qena. Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare. Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e ...
GazetaBlic | 26-Mar-2020 09:03
Morena Taraku e ka kujtuar çiftin Qena. Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare. Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e ...

Fjalët e Morena Tarakut pas vdekjes së Leze Qenës
Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare, shkruan . Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e saj. Ndër emrat e estradës që ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:17
Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare, shkruan . Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e saj. Ndër emrat e estradës që ...

Halil Kastrati: Leze Qena do t’i mungojë gjithë popullit shqiptar
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...
Arbresh | 25-Mar-2020 23:47
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...

Familjarë dhe artistë nderojnë Leze Qenën
Ministrja e Kulturës, Rinise dhe Sportit, Vlora Dumoshi, organizoi homazhe për nder të aktores Leze Qena e cila ndërroi jetë mëngjesin e sotëm pas rëndimit të gjendjes shëndetësore. Në homazhe përpos ministres Dumoshi, ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 17:59
Ministrja e Kulturës, Rinise dhe Sportit, Vlora Dumoshi, organizoi homazhe për nder të aktores Leze Qena e cila ndërroi jetë mëngjesin e sotëm pas rëndimit të gjendjes shëndetësore. Në homazhe përpos ministres Dumoshi, ...

“Majmunët në Kuvend” – Mihrije Braha bën këtë krahasim me deputetët
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të, shkruan GazetaBlic. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 23:47
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të, shkruan GazetaBlic. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë ...

Meda ndezë qiri, në nderim të Leze Qenës
Kosova mbetet pa aktoren e madhe, Leze Qena pasi ajo sot u nda nga jeta në moshën 85 vjeçare. Vdekja e aktores legjendare nga Kosova sot, Leze Qena, ka lënë një boshllëk në artin, teatrin, e kulturën shqiptare, shkruan ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:44
Kosova mbetet pa aktoren e madhe, Leze Qena pasi ajo sot u nda nga jeta në moshën 85 vjeçare. Vdekja e aktores legjendare nga Kosova sot, Leze Qena, ka lënë një boshllëk në artin, teatrin, e kulturën shqiptare, shkruan ...

Halil Kastrati: Me dhimbje mora lajmin, Leze Qena do t’i mungojë televizionit dhe gjithë popullit shqiptar
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...
Zeri | 25-Mar-2020 23:05
Humanisti shqiptar Halil Kastrati ka kujtuar aktoren Leze Qena duke shkruar fjalët më të mira për të. Kastrati ka u ka shprehur ngushëllime famijes dhe miqve, ndërsa ka shkruar se ajo do t’i mungojë teatrit dhe ...

Meda kthehet në kohë, publikon këtë imazh me Leze Qenën
Vdekja e aktores, Leze Qena, sot i ka prekur të gjithë, shkruan . Ajo iku nga kjo botë në moshën 85 vjeçare mirëpo kujtimet për të nuk po vdesin. Emra të njohur të estradës sot kanë bërë homazhe për nder të saj e edhe ...
Lajminet | 25-Mar-2020 22:28
Vdekja e aktores, Leze Qena, sot i ka prekur të gjithë, shkruan . Ajo iku nga kjo botë në moshën 85 vjeçare mirëpo kujtimet për të nuk po vdesin. Emra të njohur të estradës sot kanë bërë homazhe për nder të saj e edhe ...

Për ta nderuar figurën e Leze Qenës, ndizen qirinj nga personazhe të njohura
Sot në moshën 85-vjeçare, ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare, Leze Qena. Vdekja e saj ka sjellë një pikëllim të madh për gjithë estradën, artdashësit, aktorët e publiku, shkruan Indeksonline. Shumica nga ta, ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 22:23
Sot në moshën 85-vjeçare, ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare, Leze Qena. Vdekja e saj ka sjellë një pikëllim të madh për gjithë estradën, artdashësit, aktorët e publiku, shkruan Indeksonline. Shumica nga ta, ...

“5 mijë euro për një natë”, biseda private në emër të Arta Nitaj, flet vet modelja: Montazhera a po keni punë?
Mëngjesin e ditës së sotme, në moshën 85 vjeçare ndërroi jetë aktorja Leze Qena, shkruan GazetaBlic. Aktorja e cila la pas një karrierë të gjatë artistike, u kujtua nga krerët e lartë të shtetit si dhe nga figurat tjera ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 22:10
Mëngjesin e ditës së sotme, në moshën 85 vjeçare ndërroi jetë aktorja Leze Qena, shkruan GazetaBlic. Aktorja e cila la pas një karrierë të gjatë artistike, u kujtua nga krerët e lartë të shtetit si dhe nga figurat tjera ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved