ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 13:46

Meta kthen Ligjin e Pronave: Bie ndesh me Kushtetutën

Meta kthen Ligjin e Pronave: Bie ndesh me Kushtetutën
Presidenti i vendit Ilir Meta ka kthyer në kuvend ligjin e pronave. Ligji i miratuar në kuvend më 5 mars 2020, parashikonte zgjidhjen përfundimtare të problemeve të pronësisë në zonat rurale dhe urbane, zgjidhen e ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 17:49
Presidenti i vendit Ilir Meta ka kthyer në kuvend ligjin e pronave. Ligji i miratuar në kuvend më 5 mars 2020, parashikonte zgjidhjen përfundimtare të problemeve të pronësisë në zonat rurale dhe urbane, zgjidhen e ...

Meta kthen Ligjin e Pronave: Bie ndesh me Kushtetutën
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin për “Përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë”. Ligji i miratuar në Kuvend më 5 mars 2020, parashikonte zgjidhjen përfundimtare të ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 18:27
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin për “Përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë”. Ligji i miratuar në Kuvend më 5 mars 2020, parashikonte zgjidhjen përfundimtare të ...

Anulimi i ligjit nga Meta. Genc Pollo: Rishikimi i projektit të pronave ishte kushti i 14 i BE
Presidenti Ilir Meta,kthen Ligjin për Pronat , si një nga 15 kushtet e BE Ish -deputeti demokrat Genc Pollo ,vlerëson kthimin e Ligjit për Pronat, duke arsyetuar që kjo ndihmon qeverinë që të reflektojë në zbatimin e ...
Telegraf | 26-Mar-2020 17:15
Presidenti Ilir Meta,kthen Ligjin për Pronat , si një nga 15 kushtet e BE Ish -deputeti demokrat Genc Pollo ,vlerëson kthimin e Ligjit për Pronat, duke arsyetuar që kjo ndihmon qeverinë që të reflektojë në zbatimin e ...

Presidenti Ilir Meta “rrëzon” sërish Edi Ramën, kthen në Kuvend ligjin për pronat: Bie ndesh me dispozitat juridike, rrezikon të krijojë tension kushtetutës
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë. Meta ka dhënë argumentet ligjore për dekretimin e kthimit të ligjit në Kuvend. D E K R E T ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 16:53
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë. Meta ka dhënë argumentet ligjore për dekretimin e kthimit të ligjit në Kuvend. D E K R E T ...

Meta rikthen në Kuvend ligjin për pronat
Presidenti Ilir Meta me anë të një dekreti ka kthyer për rishqyrtim në Kuvendin ligjin për procesin kalimtar të pronave në Shqipëri. Në një njoftim nga Presidenca, bëhet me dije se Meta ka gjetur disa probleme në këtë ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 17:15
Presidenti Ilir Meta me anë të një dekreti ka kthyer për rishqyrtim në Kuvendin ligjin për procesin kalimtar të pronave në Shqipëri. Në një njoftim nga Presidenca, bëhet me dije se Meta ka gjetur disa probleme në këtë ...

Meta kthen në Kuvend ligjin për proceset kalimtare të pronësisë: Cenon dispozitat Kushtetuese
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin për “Përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë”.
Top Channel | 26-Mar-2020 16:40
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin për “Përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë”.

Meta kthen në Kuvend Ligjin për Pronat: Rrezikon të krijojë tensione kushtetuese
Ilir Meta kthen për rishqyrtim në Kuvend ligjin “Për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në republikën e Shqipërisë” Kreu i shtetit argumenton se krijimi i hapësirave dhe boshllëqeve mes hyrjes në fuqi të ...
Gazeta Dita | 26-Mar-2020 17:48
Ilir Meta kthen për rishqyrtim në Kuvend ligjin “Për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në republikën e Shqipërisë” Kreu i shtetit argumenton se krijimi i hapësirave dhe boshllëqeve mes hyrjes në fuqi të ...

Meta rikthen në Kuvend ligjin për pronat: Rrezikon të krijojë tension kushtetues
Presidenti i Ilir Meta me anë të një dekreti ka kthyer për rishqyëtim në Kuvendin ligjin për procesin kalimtar të pronave në Shqipëri. Në një njoftim nga Presidenca, bëhet me dije se Meta ka gjetur disa probleme në këtë ...
Lapsi | 26-Mar-2020 16:59
Presidenti i Ilir Meta me anë të një dekreti ka kthyer për rishqyëtim në Kuvendin ligjin për procesin kalimtar të pronave në Shqipëri. Në një njoftim nga Presidenca, bëhet me dije se Meta ka gjetur disa probleme në këtë ...

Bie ndesh me dispozita kushtetuese,Presidenti kthen në Kuvend ligjin për pronën
Presidenti Meta i ka kthyer sot Kuvendit ligjin e miratuar më 5 mars për ‘Proceset kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë’. Në argumentin e Presidencës, ky ligj në disa nene – cënon parimin e sigurisë ...
Telegraf | 26-Mar-2020 16:31
Presidenti Meta i ka kthyer sot Kuvendit ligjin e miratuar më 5 mars për ‘Proceset kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë’. Në argumentin e Presidencës, ky ligj në disa nene – cënon parimin e sigurisë ...

“Rrezikon të krijojë tension kushtetues”, Meta kthen në Kuvend ligjin e pronave: Ja të gjitha arsyet
Presidenti Ilir Meta kthenpër rishqyrtim në Kuvend ligjin e pronave. Në dekretin e publikuar këtë pasdite në faqen e Presidencës, Kreu i Shtetit sqaron edhe arsyet që e kanë çuar në kthimin pas të këtij ligji. Në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 16:29
Presidenti Ilir Meta kthenpër rishqyrtim në Kuvend ligjin e pronave. Në dekretin e publikuar këtë pasdite në faqen e Presidencës, Kreu i Shtetit sqaron edhe arsyet që e kanë çuar në kthimin pas të këtij ligji. Në ...

Presidenti Ilir Meta, kthen në Kuvend ligjin ‘Për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë”
Presidenti Ilir Meta, kthen në Kuvend ligjin ‘Për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë’. Ligji u miratua në Kuvend më 5 mars 2020, dhe parashikon zgjidhjen përfundimtare të ...
RTSH | 26-Mar-2020 17:02
Presidenti Ilir Meta, kthen në Kuvend ligjin ‘Për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë’. Ligji u miratua në Kuvend më 5 mars 2020, dhe parashikon zgjidhjen përfundimtare të ...

“Rrezikon të krijojë tension kushtetues”/ Meta kthen në Kuvend ligjin e pronave: Ja arsyet
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Presidenti Ilir Meta kthen në Kuvend ligjin për përfundimin e proceseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë. Vijon… D E K R E T style="border: #fff;">