ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 17:37

Mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë, pacientja e prekur nga koronavirusi. Mjekë e sanitarë dyshime se janë infektuar

Mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë, pacientja e prekur nga koronavirusi. Mjekë e sanitarë dyshime se janë infektuar
Mbyllet pavioni i ortopedisë në Spitalin e Lezhës. Kjo masë vjen pasi u zbulua se një paciente ka dalë pozitive në testin ndaj koronavirusit. Korespondenti i Panorama bën me dije se stafi mjekësor dhe ai sanitar janë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:26
Mbyllet pavioni i ortopedisë në Spitalin e Lezhës. Kjo masë vjen pasi u zbulua se një paciente ka dalë pozitive në testin ndaj koronavirusit. Korespondenti i Panorama bën me dije se stafi mjekësor dhe ai sanitar janë ...

Lezhë/ 3 raste të reja me covid-19
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 16:27
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja.

E FUNDIT/ Një paciente doli e infektuar me koronavirus, mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë
Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit. Ajo ishte operuar pak ditë më parë dhe kishte patur temperaturë. Stafi mjekësor dhe ai sanitar janë vendosur në ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 10:20
Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit. Ajo ishte operuar pak ditë më parë dhe kishte patur temperaturë. Stafi mjekësor dhe ai sanitar janë vendosur në ...

Një tjetër rast me koronavirus në Lezhë, pacientja dyshohet se ka infektuar dhe stafin mjekësor
Pacientja ishte e shtruar në pavion e ortopedisë ku i është nënshtruar një operacioni, simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me covid 19, por me kalimin e ditëve i është shtuar temperatura dhe ...
Lajminet | 26-Mar-2020 09:33
Pacientja ishte e shtruar në pavion e ortopedisë ku i është nënshtruar një operacioni, simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me covid 19, por me kalimin e ditëve i është shtuar temperatura dhe ...

Lezhë/ 3 raste të reja me Covid-19, infermierja dhe sanitarja e prekur patën kontakt me një paciente pozitive
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:48
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.

Një tjetër rast me Coronavirus në Lezhë, pacientja dyshohet se ka infektuar dhe stafin mjekësor
Një tjetër rast është konfirmuar me covid 19 në Lezhë. Pacientja ishte e shtruar në pavion e ortopedisë ku i është nënshtruar një operacioni, simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me covid 19, por ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 09:31
Një tjetër rast është konfirmuar me covid 19 në Lezhë. Pacientja ishte e shtruar në pavion e ortopedisë ku i është nënshtruar një operacioni, simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me covid 19, por ...

Një tjetër rast me koronavirus në Lezhë, pacientja dyshohet se ka infektuar dhe stafin mjekësor
Një tjetër rast është konfirmuar me covid 19 në Lezhë. Pacientja ishte e shtruar në pavion e ortopedisë ku i është nënshtruar një operacioni, simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me covid 19, por ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 09:28
Një tjetër rast është konfirmuar me covid 19 në Lezhë. Pacientja ishte e shtruar në pavion e ortopedisë ku i është nënshtruar një operacioni, simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me covid 19, por ...

Lezhë, tri raste të reja me Covid-19
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja. Bëhet me dije se janë infektuar një tjetër infermiere një sanitare që ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 16:36
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja. Bëhet me dije se janë infektuar një tjetër infermiere një sanitare që ...

Mjekja dhe sanitarja e spitalit, dy nga tre të infektuarit në Lezhë kontakte me rastin e djeshëm
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 12:06
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...

Infermierja e prekur nga koronavirusi në Lezhë, ende mister si u infektua
Ka mbërritur në 123 numri i të infektuarve me Codiv në Shqipëri. Fatkeqësisht edhe një tjetër I prekur humbi jetën duke e çuar numrin në total në 5. Në Lezhë, vatrën e re të infeksionit është prekur një infermiere për ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 15:22
Ka mbërritur në 123 numri i të infektuarve me Codiv në Shqipëri. Fatkeqësisht edhe një tjetër I prekur humbi jetën duke e çuar numrin në total në 5. Në Lezhë, vatrën e re të infeksionit është prekur një infermiere për ...

Infermierja e infektuar me COVID-19/ Dezinfektohet dhe mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 14:10
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...

Mbyllet Qendra Shëndetësore në Lezhë, infermierja rezulton me Covid
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 14:21
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Infemierja në Lezhë me COVID 19, mbyllet Qendra Shëndetësore
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Illyriapress | 24-Mar-2020 13:14
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved